Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Kukuřičný outdoor #1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Kukuřičný outdoor #1 Příspěvek č. 1






Zdravím, prvně bych rád podotkl, že toto je můj první grow. Od doby kdy jsem dal vzklíčit semínka jsem se nemohl odtrhnout od tohoto fóra a jeho úžasných informací. Tímto všem growerům velice děkuji. Přes všechny dostupné informace jsem se rozhodl pěstovat více méně čistě přírodním způsobem bez hnojiv a každodenního pochůzkaření okolo květin. Jednak protože zahrádnka není v místě mého bydliště a druhak protože jsem věřil, že bych jim více uškodil než pomohl. Kytí mi rostou na zahrádce hned vedle kukuřice, bohužel fazole přes uličku trochu stíní a já nemám právo fazole zkosit. I tak musím říct, že si květiny až doposud vedly bravurně a rostly jako z vody, sami se poměrně slušně větvily (aspoň dle mého noob názoru). Květiny zde mají velice kvalitní půdu a stejně kvalitní je i voda dešťová / rybníková res. strouhová. Začátek letošního léta jak všichni víte, byl poměrně teplý a příznivý, bohužel jeho závěr mi radost nedělá. Kytí mi teprve nedávno začali nakvétat a už se na ně valí zzzzz zima. Přemýšlím o tom jestli na květ aplikovat i nějakou hnojku, zatím jsem to pohnojil jen kvalitní kompostovou hlínou s hromadou slepičince. Tuhle směs jsem rozmíchal ve vodě a pak pohnojil a zalil . Hnojil jsem celkem 3x po přesazení ven, při růstu a při přechodu na květ. Snad se úroda podaří a nakonec bude na všechno dost i když si tím moc jistý nejsem. Pro líne "tldr" repete ve zkratce :
Lokace: Zahrádka hned vedle kukuřice
Datum vzklíčení: 10.4 +-
Model: No name a Tlustá Berta ( prý "šlechtěná" pro zdejší české podmínky)
Hnojka: kompostová půda, slepičince
Fotky:
1.) Klíčení
2.) Začínají kvést 1
3.) Výška v poměru se 180cm vysokým klukem
4.) Začínají kvést 2
5.) Bližší pohled na vrcholovou růžici před květem

Všechny zasazené rostliny k mému velkému překvapení jsou samičky

PS: Tuhle sobotu jsem okoštoval jednu malinkou paličku, kterou se mi bohužel podařilo nalomit při mé poslední návštěvě. Bylo toho tak akorát na jednu šlukovku tak jsem to usušil pod halogenem a překvapilo mě, že jsem po 2 minutách cítíl velice lehký, příjemný a pozvolný náběh po půl hodině se nic nezměnilo, tak jsem ubalil z jiného a bylo i tak byla tato zkušenost příjemným překvapením.

Naposledy upravil VirheCZ 25-08-2014 v 19:38 PM

Old Post 25-08-2014 v 19:21 PM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Obecné Kukuřičný update Příspěvek č. 2






Zdravím, dneska jsem byl své políčko omrknout, pohnojit a udělat pár foteček. Jaké bylo mé nadšení když i poslední kytka roztáhla své květy a začala vonět ještě pronikavěji. Už předtím byla dle vůně nejsilnější. Taky je to jediná kytka o které nevím co je zač. Nicméně, přichystal jsem si slepičince na příští návštěvu a dal jsem je kvasit do malého sudu. Dnešní návštěvu jsem zkusil pohnojit Krystalonem Jahoda (12/12/36+stopové prvky). Vím, že soustu z vás bude mít k tomuto kroku určitě výhrady, nicméně jinou hnojku jsem přichystanou neměl a myslím, jak už zde bylo hodněkrát řečeno, že Krystalon by květinám ublížit neměl ani v rukou začátečníka. Jsem zvědavý jak budou květiny vypadat příští týden.
Musel jsem použít jako podpěru dva roxory a mezi ně natáhnout špagát, kytky se začaly nebezpečně táhnout za sluníčkem a nahýbali se.
SMOKE REPORT: ... ehmm.. tak jsem dnes neodolal a taky si sebou domu vzal par palicek v ramci experimentu s obrazenim (viz. EXPERIMENT). No nebudu to protahovat... usušil jsem si asi 7 malinkých paliček a k tomu přisypal pár drobků white sharka co mi tu zbyl ( asi o velikosti tri seminek ). .. Dneska jsem ubalil do beznyho OCB, na takovyhleho prdika nebudu plejtvat celuozou . No.. neni to nakonec vubec spatnej zmastacek

EXPERIMENT: No... nacetly jsem se tu na groweru.. ze kdyz se laicky v dobe kvetu ostrinout, tak nabehnou novy a vetsi. Vybral jsem tedy cilovou skupinu několika paliček, tak abych si byl přibližně schopen zapamatovat, kde stříhal. Budu sledovat a pak dam vedet co je na tom pravdy
1.) Stonek není žádný tintítko
2.) Květ 1
3.) Květ 2
4.) Květ 3
5.) Podpěra

Naposledy upravil VirheCZ 30-08-2014 v 20:01 PM

Old Post 30-08-2014 v 18:27 PM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Obecné Příspěvek č. 3






Zdarec, po týdnu se opět hlásím s novou várkou parádních fotek. Všechno krásně kvete a voní. A tak dál hnojím a modlím se za příznivé počasí aby květiny dozrály bez útrap. Jedna z kytek se podivně zbarvila místy do tmavo-fialova. Přikládal jem to obarvení mrazem, ale to by se to objevilo i na ostatních. No.. koukněte na fotky a posuďte sami. Pracovní název je metalová kytka .

SMOKE REPORT: .. po týdnu opět přišel čas na to pokosit pár nadbytečných paliček za účelem sledování toho jak nám výsledný produkt krásně zraje. Tak jako správný sládek ochutnává své pivo během procesu, i já ochutnávám abych věděl jaká bude úroda a kam ji pak zařadit. Včera jsme byly na Burger Festu v Praze. Chtěli jsme trochu nastartovat chuťové buňky a tak jsme právě uznali za vhodné, že je na čase vyzkoušet, trochu ve větším, úrodu. Smotli jsme do nekonečného papírku menší cca 15 cm hovádko (viz. photozz). na jeho výstavbu bylo použito vše včetně listí. Listím jsme se pokusily nahradit podpůrné příměsi na zlepšení hoření, mezi něž se povětšinou řadí cigaretový tabák. Hned po prvních 3 potáhnutích jsem musel uznat, že letošní úroda, by nemusela skončit jen v mastičkách a másle, ale i v pytlíku.

Fotky:
1.) A cůůkr to není cůůkr.. to je pálka!
2.) //\\//\\ METALová kytka FOTO#1 - please pokud někdo ví o co jde tak hoďte koment (Nemoc, Genetika, náhoda, cokoliv )
3.)Tady bude salám mmmm...
4.)//\\//\\ METALová kytka FOTO#2
5.) +-15cm hovádko viz. SMOKE REPORT

Old Post 07-09-2014 v 13:12 PM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 4

EatReport: Tak jsem dneska měl konečně čas trochu na grower O víkendu jsem trochu prosekal kytky, zbavil je od spodních a přebytečných větví bez většího potenciál. Udělal jsem si máslíčko a parádní sušenky.. nechal jsem je trochu odstát a jelikož už jsem zkoušel jeden dva kousky v průběhu tak to nic nedělalo.. trochu jsem to přehnal s teplotou při přepouštění másla.. a dělal jsem to si 5 hodin no.. zpět k jádru věci. Dal jsem si jich teda asi 8 no teď je to zatracenej fičák. Ale je to takový jinačí prvně jsem v náladě z jídla.. tak se musím pochlubit. Velice příjemná záležitost. Pokusím se dodat fotky pro prostříhání. Zatim zduřte!

Kukuřičný outdoor #1 a LED MicroGrow inside PC #1

Old Post 16-09-2014 v 19:34 PM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stalada
Stálý Člen

Karma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 5

Cus to foto č2 chci se zeptat jestli je to fialový.mohl by to bejt Diesel.koukni na mé foto na porovnání.ať se daří.

box.120x120x200třetí kolo...;-)

Old Post 17-09-2014 v 07:32 AM
stalada je offline   Profil uživatele stalada   Find more posts by stalada   Foto galerie člena stalada   Click here to Send stalada a Private Message   Add stalada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 6

No je to taková tmavší fialová, něco na ten způsob, ale jo mohl by to být nějaký kříženec Diesla Podle fotek sedí i tvar a struktura listů. Dík za tip.

citace:
Původní příspěvek od stalada
Cus to foto č2 chci se zeptat jestli je to fialový.mohl by to bejt Diesel.koukni na mé foto na porovnání.ať se daří.

Kukuřičný outdoor #1 a LED MicroGrow inside PC #1

Old Post 17-09-2014 v 08:35 AM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 7






Tak přišel čas lehce předčasné sklizně... bohužel v současných ranních mlhách se kytičkám příliš nedařilo a začali plesnivět. Zkosil jsem je tedy velice ohavným způsobem a zde jsou výsledky .. dvě kytky jdou na mastičku jedna na máslo/mléko a dvě na hůůlo samozřejmě na hůlo jde kytka Metalová a Berta to je ta hned vedle ní ... jelikož no name.. tak jsem jim dal vlastní názvy.. člověk je má pak radši. Nicméně ..brzo čeká vážení. Zde jsou výsledky

Kukuřičný outdoor #1 a LED MicroGrow inside PC #1

Old Post 01-10-2014 v 21:00 PM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VirheCZ
Stálý Člen

Karma uživatele VirheCZ - 50% PěstitelskáKarma uživatele VirheCZ - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 8


Tak pridavam jeste jednu fotku po uprave po dozrani matrose je to velice kvalitni model

Kukuřičný outdoor #1 a LED MicroGrow inside PC #1

Old Post 16-12-2014 v 21:25 PM
VirheCZ je offline   Profil uživatele VirheCZ   Find more posts by VirheCZ   Foto galerie člena VirheCZ   Click here to Send VirheCZ a Private Message   Add VirheCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí
13-04-2017 - I. Outdoor 2016 - 22 odpovědí
01-10-2016 - Kubákův OUTDOOR 2016 - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4949150 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív