Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » [led 396w/aeroflo 10]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 113




Takze dny uz nepocitam,jinak ph 6,ec bylo vcera vecer 1,1 a dneska je 1,5 coz uz mi hlava nebere,teplota u vsku je 23 az 24,v noci min 19,neco a teplota vody od 20(noc) do 24(den).Dal nechapu,ze nektery vrchy jsou takovy neprorostly,a hned 5 cm pod nima uz jsou palice,ze bych s nima rozbil okno,svetla jsem zvedl na max,takze na ne svitim urco z min 30cm.

🍀

Old Post 28-11-2014 v 12:27 PM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 114

cus,sleduju a rekl bych ze ty vrchy sou prepaleny svetlem,videl sem neco podobnyho pod litrem na par siskach...nevim co pise vyrobce o tech tvych panelech,ale co sem se dival ja na jeden velkej 900w tak ten mel osvitit az 15m ctverecnych takze asi hodne vysoko zavesenej,tech tvych 30 cm je asi porad malo...tot muj nazor...at to dotahnes do zdarnyho konce,peace

Old Post 28-11-2014 v 13:35 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 115

citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Takze dny uz nepocitam,jinak ph 6,ec bylo vcera vecer 1,1 a dneska je 1,5 coz uz mi hlava nebere,teplota u vsku je 23 az 24,v noci min 19,neco a teplota vody od 20(noc) do 24(den).Dal nechapu,ze nektery vrchy jsou takovy neprorostly,a hned 5 cm pod nima uz jsou palice,ze bych s nima rozbil okno,svetla jsem zvedl na max,takze na ne svitim urco z min 30cm.

To zase znamená, že si berou více vodu, takže jim stačí nižší EC roztoku, dolej jen obyč vodu a mělo by se to srovnat.
Ty máš model Shark Shock, že? Ten dělá normálně hodně tvrdé palice, ale zeptej se matkáře na obvyklý výnos a nebo dej odkaz na pěst s tímto modelem pod HPS tady, alespoň budeš mít srovnání jak výnosu, tak vzhledu. Ty deformované palice budou zpusobené možná nesprávně smíchaným světlem, poměr vlnových délek má vliv na vývoj rostlin, takže i na květy, něco by mohlo v tom světle chybět a nebo se nepromíchají dobře barvy světla, jak jsou blízko lampy.

Grow Max 150W

Old Post 28-11-2014 v 14:10 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 116

Taky si myslím,že to je tím,že jsou moc blízko,dal jsem je dál,uvidíme,ale hlavní o co jde,tak mi výrobce tvrdil,že můžu svítit z 10 cm,což evidentně nemůžu,optimál bude kolem 40-50 cm aby se promíchaly spektra,tohle kolo jsem zjistil co a jak a druhý už bude o poznání lepší,tomu pak můžeme říkat test,ještě jsem přemýšlel,vyrobit si vlastní,ale top kvalitu,tím myslím Osram panel,o stejné watáži jako tyhle pro porovnání led diod,je to reálné?

🍀

Old Post 28-11-2014 v 17:56 PM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 117

Ano, je to přesvícený taky sem i to stalo. Palice se jako by vytahují a vypadá to jako by se přepnuly zpátky na růst. Nevím kolik udržuješ vody v rezervátoru a jak jí tam máš dlouho. Chce to nemíchat do plna potom každý den tam dolít vodu či 1/2 EC. Čím měně tam máš roztoku tím víc si berou vodu a zvyšuje se koncentrace. Taky jsem zpozoroval, že se mi to děje jen u toho velkého NFT kde je 100L rezervátor.U toho menšího je kolem 40L, ale jsou tam jen tři kytky a tam se mi EC nehne. Jak ho tam dám tak většinu času zůstane. Podle mě je poddimenzovaný rezervátor na počet kytek.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 29-11-2014 v 06:19 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 118




Cau,uz jsou jen na ripenu a poprvé za cely pěst mi ubývá voda a zároveň klesá ec

🍀

Old Post 03-12-2014 v 08:57 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 119

Tak jak to dopadlo?

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 14-12-2014 v 17:59 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 120

Já bych navrhoval, zahájit tipovačku !

Grow Max 150W

Old Post 15-12-2014 v 15:33 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 121


Zdravím,byl jsem mimo,výsledek je kolem 196,spodky jsem rovnou házel k listum. Hodnocení - nic moc,do ted jsem nepochopil jak se mi mohli ty brouci dostat do systému a dalsi věc-rozhozeny ph a ec monitor,bylo to moje první aero,ted uz mam rozjetý nový kolo,tak snad bude lepší,je to 10*mazar,hnojiva pořad ghe

🍀

Old Post 28-12-2014 v 07:08 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 122



Zdravím a přeju všem do nového roku ty nejlepší palice.
Neví někdo co se děje s listama,vypadají zdrave,akorat ta barva,nejdriv je taková žlutá,pak zezelena a pak jeste jedna věc,u ph+ec monitoru mi to přestalo měřit ph,ale ec a ppm měří furt?

🍀

Old Post 31-12-2014 v 09:05 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 123

kdyz jsou stredove pestiky zlute tak je to vporadku mlade listy casem chyti chlorofylovy pigment .
znamena to ze mas dobry ph a roste to rychle . ja mivam nove vyhonky listu uplne zlute
nespis si to vsak splest s prehnkjenjm nebo zloutnutim ze zimy nebo spatneho ph .
pokud jedes ec 0,5 -0,7 ph 5,2 -5,5 nemuze se az do finale nic stat

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 31-12-2014 v 13:05 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 124


Jeste jedna fotka,co na to říkáte,kamarádův box,ma to v kokosu pod 250 cfl,co ma špatně?

🍀

Old Post 31-12-2014 v 15:23 PM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 125

citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Jeste jedna fotka,co na to říkáte,kamarádův box,ma to v kokosu pod 250 cfl,co ma špatně?

Nic moc klony s deficitem živin, žloutnoucí a zřejmě i zaříná fialovět a dřevnatět stonek, potřebují dobrou výživu a čas.

Grow Max 150W

Old Post 31-12-2014 v 15:51 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 126

citace:
Původní příspěvek od prashiwa
kdyz jsou stredove pestiky zlute tak je to vporadku mlade listy casem chyti chlorofylovy pigment .
znamena to ze mas dobry ph a roste to rychle . ja mivam nove vyhonky listu uplne zlute
nespis si to vsak splest s prehnkjenjm nebo zloutnutim ze zimy nebo spatneho ph .
pokud jedes ec 0,5 -0,7 ph 5,2 -5,5 nemuze se az do finale nic stat

Dle mého názoru je to PH příliš nízké, zrovna na startu v rustu to vede často ke žloutnutí, dusík se nejlépe vstřebává kolem PH6 a to EC bych také zvedl na 0,8-1,2

Grow Max 150W

Old Post 31-12-2014 v 16:00 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 127

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Nic moc klony s deficitem živin, žloutnoucí a zřejmě i zaříná fialovět a dřevnatět stonek, potřebují dobrou výživu a čas.
klony jsou totožný,oba mame stejný,stejně starý,jeden matkar,jsou starý 10 dni cca,co myslis výživou?

🍀

Old Post 31-12-2014 v 16:25 PM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 128

Zdar, nevím jaké byly klony když si je dovezl, ale taky mi nepřijdou stoprocentně fit.. pH 5,2-5,5 taky není úplně ideální(to je tak dobré na hydro).. v kokosu je nejlepší 5,8 až 6.. já bych navrhoval jak píše Bárt přidat hnoje a zvýšit ph na hodnoty jak jsem psal a příště bych ty klony přesadil klidně na dvakrát.. ne hned do finálních květináčů..

Old Post 31-12-2014 v 17:09 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5271520 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív