Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » [led 396w/aeroflo 10]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 97

Barte,Barte,jsi tu?cim to,ze mi klesá voda a stoupá ec?

🍀

Old Post 24-11-2014 v 07:46 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 98

citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Barte,Barte,jsi tu?cim to,ze mi klesá voda a stoupá ec?


To by mělo znamenat, že mají větší odpar z listu a v roztoku máš zbytečně vysoké EC hnojiv, se vzrustajícím EC by ti mělo i klesat PH roztoku v nádrži, takže bys měl jen dolít vodu pro srovnání. Pokud jsou kytky zdravé, tak by to mělo znamenat, že jim stačí nižší EC, při optimálně zvoleném EC by měl + - ubývat roztok rovnoměrně, bez velkého kolísání. Za sníženým přijmem hnojiv , ale muže být i špatně nastavené PH, které muže zpusobit horší přijem živin. Když jsi, ale přidal další světlo, tak by měla být i větší spotřeba hnojiv, což mi přijde být podezřelé.
Nejsem tedy velký hydrař, ale pokud se mýlím, tak mě někdo opravte.

Grow Max 150W

Old Post 24-11-2014 v 11:13 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 99

Kolik jim teď dáváš EC? Teď to samé řeším u sebe. Jak píše bárt, kytky si berou více vody než hnojiva. Ale taky jsem na to nepřišel, čím to je. Každopádně dělá to víc faktorů něž-li jeden. Výší teplota v roomu kdy kytky si berou více vody, nebo to může být taky tím, že u kořenů je menší teplota něž u vršků v systému se pak více vody odpařuje. Nevím nemám lab.podmínky takže jsem taky na to nepřišel. Každopádně hlavní je držet EC v rozumný míře a občas to pročistit není to na škodu kdy odsolíš kořeny a kytky pak mají lepší chuť. V tom systému ti to taky protéká nonstop?

Jestli to pomůže, je dobrý se regnout na Canna-cz.com spostu informaci hydroponii, deficitu rostlin, hnojení atd..vše je krásně vysvětleno a hlavně v ČJ. Dám odkaz co jsem zkopíroval pro představu.

http://www.uschovna.cz/zasilka/CEYBRZRDW6A9SX7C-ALE/ - Vše o EC a pH

http://www.uschovna.cz/zasilka/CE22VPYCXBF5PGT7-T77/ - Pěstování v recirkulačních systémech

http://www.uschovna.cz/zasilka/CE8YXYFJ46SLIHRP-EXP/ - Doplňování a měnění roztoku

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 24-11-2014 v 12:18 PM

Old Post 24-11-2014 v 11:31 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 100

cau,teplotu vody mam24,7 a u vrsku 25,5
ec mam 1,7 jestli mam v pohode merak,ph drzim 6
Mel jsem docela dost problemu,nejdriv mi po korenech lezli nejaci blazni a od te doby mam takovy nahnedly koreny.k tomu jsem jim tam míchal chvilku(doufam chvilku) ec asi 2,5 a jeste je presvitil. Voda koluje nonstop.je to moje první hydro a druhy pest v zivote,tak se mi nesmějte,priste se polepsim,jo a jeste,kdyz hladina klesne,ph mi klesne,ale ec stoupne

🍀

Old Post 24-11-2014 v 17:08 PM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od cflgrow
cau,teplotu vody mam24,7 a u vrsku 25,5
ec mam 1,7 jestli mam v pohode merak,ph drzim 6
Mel jsem docela dost problemu,nejdriv mi po korenech lezli nejaci blazni a od te doby mam takovy nahnedly koreny.k tomu jsem jim tam míchal chvilku(doufam chvilku) ec asi 2,5 a jeste je presvitil. Voda koluje nonstop.je to moje první hydro a druhy pest v zivote,tak se mi nesmějte,priste se polepsim,jo a jeste,kdyz hladina klesne,ph mi klesne,ale ec stoupne

Pokud máš hmyz na kořenech, tak se ho mužeš zbavit insekticidy na postřik,ale do zálivky také, nevadí je to odzkoušené. Pokud poškozují kořeny, tak to dělá i fleky na listech. Když ti stoupá EC, tak PH klesá, tak to je normální, ale za sníženým přijmem živin často muže ten hmyz, jseš si jistý, že ho tam už nemáš?

Grow Max 150W

Old Post 24-11-2014 v 17:25 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 102

Kořeny mi taky hnednou. Co se týče ec píšou v článku že se má držet pokud možno plný rezervator...kdyz hladina klesne o 1/4 nebo na 1/2 dolit polovicni koncentraci nebo vodou podle toho jak se vyparuje voda...stačí je jednou prepalit a uz hnednou, či záleží taky hodně na vodě zda má v sobě hodně železa...teplota vody je na max 25 je strop, nad 25 už je to nå zadelani plisne

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 24-11-2014 v 17:45 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 103

Ty srace tam porad mam,ted jsem to zjistil,vyvíjí se na musky,ale nevypada to,ze ji ch tam je moc,uz jsem je jednou hubil,ale asi spatne,jo a jeste listy co jdou z palic,tak se mi krouti nakoncich.Jaka ma byt tedy teplota a jsk zjistit,zda mam dobre vykalibrovanej merak,diky

🍀

Old Post 24-11-2014 v 18:11 PM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 104

Mušky identifikovat nejhorší jsou smutnice.Teplota kde? Roztok max 25 min 18...jak poznas nakalibrovany merak? Strcis ho do kal.o roztoku o známém ec musíš naměřit zpravnou hodnotu, když ne tak zkalibrovat...pozor každý ec metr má svůj výrobcem daný kal.roztok o známé hodnotě ec

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 24-11-2014 v 19:31 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 105

Ten uz nemam,ale mam tu jeden ec 2,8 a co ph?

🍀

Old Post 24-11-2014 v 20:01 PM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 106

Já té moc nechápu chlape, máš kal.roztok o hodnotě 2,8? Jestli to není hodnota pro kalibraci od výrobce tak bych Ho tím nekalibroval, ale tu hodnotu si muzes podle mě odmerit zda ukazuje ok.Ph co máš za merak mě stačí jen purfrovaci roztok ok ph 4 podrzim kalibraci na přístroji a strčím Ho tam počkám píp a hotovo...máš manuál?

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 24-11-2014 v 20:54 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 107

citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Ty srace tam porad mam,ted jsem to zjistil,vyvíjí se na musky,ale nevypada to,ze ji ch tam je moc,uz jsem je jednou hubil,ale asi spatne,jo a jeste listy co jdou z palic,tak se mi krouti nakoncich.Jaka ma byt tedy teplota a jsk zjistit,zda mam dobre vykalibrovanej merak,diky

Budou to smutnice, jsou nebezpečné, ty mohly způsobit i problem s EC, kytky budou mít poškozované kořeny, použij rychle insekticid,

Grow Max 150W

Old Post 25-11-2014 v 10:37 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 108

ja mam merak milwaukee a kalibruje se tak,ze strcis sondu do vody a tocis koleckem na tubspravnou hodnotu,to jsem udelal s tim ec 2,8.Barte sakra co to je??ja na ne mam akorat gnat off,mrzi me,ze te tohle kolo zklamu,nebude za moc stat,ale poucil jsem se pro priste

🍀

Old Post 25-11-2014 v 14:00 PM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od cflgrow
ja mam merak milwaukee a kalibruje se tak,ze strcis sondu do vody a tocis koleckem na tubspravnou hodnotu,to jsem udelal s tim ec 2,8.Barte sakra co to je??ja na ne mam akorat gnat off,mrzi me,ze te tohle kolo zklamu,nebude za moc stat,ale poucil jsem se pro priste

Ghnat Off použij, je do hydra, jen mám pocit, že v kokosu mu to trvá, než zabere, dej to do zálivky a dej vědět, jak rychle zabral. Pokud máš insekticid třeba ve spreji, tak stříkni do nádrže, nad hladinu myslím.

Grow Max 150W

Old Post 25-11-2014 v 14:45 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 110

Ča kluci,tak jsem ty srace oddělal,procistil od sracek!!Ted jsou jen na ripenu,ale myslim si,ze jsem ztratil min týden,chloupky mam stale bílé,do konce mi chybí nejakých 5-10 dní,nemam mikroskop(zatim)takze co myslíte,mam je jeste pohnojit,podle me bych je mel sundat az tak za necelý 3 tydny,to jsem usoudil podle toho,že jeste vubec nevypadají zrale

🍀

Old Post 27-11-2014 v 11:38 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 111

Dokud to nevypadá tak jeď, hnoj méně a uvidíš po nové zálivce kolik sleze EC druhý den, tak když tak o něco přihnoj.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 27-11-2014 v 11:59 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od cflgrow
Ča kluci,tak jsem ty srace oddělal,procistil od sracek!!Ted jsou jen na ripenu,ale myslim si,ze jsem ztratil min týden,chloupky mam stale bílé,do konce mi chybí nejakých 5-10 dní,nemam mikroskop(zatim)takze co myslíte,mam je jeste pohnojit,podle me bych je mel sundat az tak za necelý 3 tydny,to jsem usoudil podle toho,že jeste vubec nevypadají zrale

Proč Ripen když to není zralé ? Dej tam hnojivo a bez Ripenu, ten jen uměle ukončuje kvetení, potřebují výživu, jinak to nedopěstuješ. To že ti nezavadají pestíky je dobře, bude to stále nabývat na objemu , ale Ripen je ted na nic. Těch pár týdnů už dojeď.

Grow Max 150W

Old Post 27-11-2014 v 15:55 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6928170 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív