Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Kannabia seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Upozornění Kannabia? Příspěvek č. 1

Zdravím dneska čučim a v poště jsem nalezl toto
tak jsem se chtěl zeptat zda o tom něco někdo nevíte?

Za 1. Jména semen mi trochu připomínají originální modýlky
Za 2. Ceny mi přijdou trochu dost na seedbanku, kterou ani neznám
Za 3. To je produkce nebo prodej semen v ČR legální?

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Naposledy upravil Timer 23-03-2010 v 19:34 PM

Old Post 23-03-2010 v 19:23 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 2

už i www.klecka.cz má na netu seeds

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 23-03-2010 v 19:42 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 3

Taky,taky jsem dostal.

Jo,52 €(1400Kč) je dost pro každýho growera,kterej nemá výnosný záměstnání nebo neni uplnej blázen do pěstu

30 € už je výhodnější.

Věřim ale tomu,že když se to povede tak i za ty prachy je to super.

Jsem moc rád,že to někdo tlačí správnym způsobem.

Díky.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 23-03-2010 v 22:12 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 4

no ono těch 1390,- za 10 semen neni špatná cena vzhledem k tomu že jsou feminizovaný... mohla by to bejt klidně daleko větší morda

Old Post 23-03-2010 v 23:12 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 5

jj ale to mi něco uniklo? změnil se snad zákon i kolem semen?

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 24-03-2010 v 10:41 AM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

timer - je to jednoduchý...semena at přijdou - thc = 0 a tak je to vyřešený

Old Post 24-03-2010 v 11:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 7

Mate nekdo zkusenost s tou seedbankou?

A kdyz s tim neni pravne problem tak proc a nerikejte mi ze poptavka by nebyla se davno neobjevil nejakej reseller serioznich semen v cechach??

Osobne sem o te seedbance nikdy neslysel a 140 za semeno? To je levnejsi a predevsim jistejsi(nemam duveru v fem. ) rizek ne?...

// k te "serioznosi" - feminizovana semena s nazvem original berry (lol) od noname seedbanky fakt nepovazuju za seriozni...

//// sypu si popel na hlavu toto neni prvni pripad...

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Naposledy upravil MojeMalickost 24-03-2010 v 21:19 PM

Old Post 24-03-2010 v 20:54 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Kannabia? Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Timer
tak jsem se chtěl zeptat zda o tom něco někdo nevíte?


...ano vim o tom , prisla mi taky

MojeMalickost , zkousel jsi je ?? tak proc rikaš ze neni seriozni ??


Ja sem o tobe taky nikdy neslysel tak nevim proč bych mel dat na Tvoje rady , chápeš ?? cau Hlava

Old Post 25-03-2010 v 05:03 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 9

Jo jo Hlava má pravdu, to že jste o týhle bance neslyšeli neznamená, že neni seriozní!
Já od nich měl loni BCN Diesel a paráda. K ostatním modelům se vyjadřovat nemůžu. Proč? Protože jsem je nejel!
Nicméně s těma semenama to neni tak uplně jednoduchý... Přemejšleli jsme s kamarádem, že bychom si založili nějakou reseller firmu na netu, ale po poradě s právníky jsme to nechali bejt. (Už si nepamatuju co tam bylo za zádrhel, ale něco určitě! )

Edit: Pro Ono: No kamarádka pracuje v právnický firmě, tak se jich na to ptala. Až ji potkám, tak se zeptám co v tom bylo za háček a pak ti napíšu!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 25-03-2010 v 10:16 AM

Old Post 25-03-2010 v 09:52 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 10

Časlove - Ten zádrheľ by ma aj zaujímal... Ak si spomenieš, napíš.

Marihuana je dar.

Old Post 25-03-2010 v 10:05 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 11

Ja jsem objednával nejaka semena z kanabien..ale ne pres nas(pres alien) bralii jsme kanab.special..dr.jekyl..big.band..a diesla..vsechno na out..

Old Post 25-03-2010 v 14:17 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

ČAU JA JSEM SI OBĚDNAL Z WEBU GROWMARKET SEEDS MATARO BLUE S KANNABIE V PONDELI MI TO DOŠLO NA MEJL REKLAMA V UTEY SEM TO OBĚDNAL VE STŘEDU MI VOLALI POTVRDIL SME OBĚDNAVKU DNES VE ČTVRTEK MI TO DOŠLO ALE NEJSEM SI UPLNE JISTY ZDA TO NENÍ DOJEB SEMINKA SOU NĚJAKY VELKY JAK KDYBI TECHNICKI PRVNI CO MĚ NAPADLO CO DĚLAM U JINYCH SEMINEK JE HO ZMAČKNOUT JESTLI NENÍ ŠPATNY A SAMOZDŘJMĚ PRASKLO OSTATNÍ UŽ SEM NESKOUŠEL A DAL SEM TO KLÍČÍT SEMINKA SE MI NĚJAK NEZDAJI NĚKTERY SOU VIC DO HNĚDA NĚKTERY ZAS DO ŽLUTA TAK NEWÍM KAŽDOPADNĚ POČKAM JESTLI VYKLIČI A PAK SEM NAPIŠI JEŠTE SEM SKUSIM DAT FOTKY

Old Post 25-03-2010 v 19:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 13

Radim neco nekomu? Ja se ptam jestli s tim zkusenost mate. Vy mi odpovidate. No flame!

// musis kricet proboha???

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 25-03-2010 v 19:01 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14



TAKSKOUŠÍM PŘIDAT FOTKY JINAK SEEDS MI PŘIŠLI V OBALU OD CD JAK SEM TO ROZBALOVAL SME ZUŘIL ŽE MI MYSTO SEEDS POSILAJI CD :-D ALE SEMENA SEM TAM NAŠEL TAK TU SOU TY FOTA

Naposledy upravil 25-03-2010 v 19:21 PM

Old Post 25-03-2010 v 19:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

DALŠI 2 PHOTO PAK NAPIŠU DALŠI INFO JESTLI VYKLIČILI ATD
PeAcE

Old Post 25-03-2010 v 19:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16



JEŠTĚ 2 PHOTO AŽ VYKLIČI (NEBO TAKY NEVYKLIČI ČEHO SE BOJI SE OZVU)

Old Post 25-03-2010 v 19:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-01-2022 - Nuka seed - 1 odpovědí
25-07-2017 - Panacea Medical Seeds - 1 odpovědí
02-03-2014 - Paradise seeds - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2813270 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív