Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Kannabia seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 17

..nam vyklicili nektere po 2 dnech ! nektere vubec( dr.Jekyl 1semeno) a nektere az.... asi po 4 dnech +-

Old Post 25-03-2010 v 21:45 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

jo u mě to tak vypada že nevykliči žadne :-(

Old Post 26-03-2010 v 04:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fridrich
Nový Člen

Karma uživatele fridrich - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 19

to jimmy.jamal.....asi budeš průkopník dobré či špatné zprávy..přesto ti držíme palce...ale prospekty vybadaj dobře:-D..mír v duši,kouř v plících

Old Post 26-03-2010 v 05:40 AM
fridrich je offline   Profil uživatele fridrich   Find more posts by fridrich   Foto galerie člena fridrich   Click here to Send fridrich a Private Message   Add fridrich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fridrich
Nový Člen

Karma uživatele fridrich - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 20

to jimmy.jamal....no a jestli to bude na piču uplně..budeš to nějak řešit?(reklamace).... nebo se na to vysereš? asi s tou gygy mailovou reklamou díru do světa neudělaj no..když tak pak písni jak se to rozvíjí..zatím

Old Post 26-03-2010 v 05:44 AM
fridrich je offline   Profil uživatele fridrich   Find more posts by fridrich   Foto galerie člena fridrich   Click here to Send fridrich a Private Message   Add fridrich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

fridrich : jo určo to budu nějak řešit pač 1500 neni malo :-( určo napišu co a jak tet sem to čekoval seeds zatim nic :-(

Old Post 26-03-2010 v 13:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

čau groweři :-) tak budu průkopnikem dobré správy :-) dnes rano sem se probudil a prvni co sem udělal se podival na seeds a viděl že 3 už se probiraj s komatu a lezou jim kličky :-) takže tet už mužu seeds banku všem doporučit :-)´běhěm víkendu sem hodim photo

Old Post 27-03-2010 v 06:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 23

..no vidis ,chce to jen cas .taky jsem se nacekal a dockal

Old Post 27-03-2010 v 08:12 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

to mysak: jojo moje prvni seeds s banky jinak sem měl same od kamošu a tak tyto mi připadali nějaky divny ale rostou je to dobry :-) a co ty tobě vykličily všechny ?

Old Post 27-03-2010 v 09:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 25

.. uz jsem psal tady o tom... nektere do 2dnu ,nektere nechtely vylezt vubec -KS a nektere nevylezly vubec Dr.Jekyl Ale jedno semeno) ... jinak to pujde ven ...
..a z te seeds banky mame i jine dalsi co jsme vymenili se znamyma...diesel ..a big band takze 4 druhy ...

Old Post 27-03-2010 v 22:23 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

ok u mě to vypada nadějně vykličilo mi 6 seeds ještě to necham kdyžtak tomu pomůžu peroxidem

Old Post 28-03-2010 v 06:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 27

citace:
3 už se probiraj s komatu a lezou jim kličky :-) takže tet už mužu seeds banku všem doporučit

sry ale jenom klíčivost podle mě neznamená kvalitu spíš jsem chtěl vědět jak je genetika stabilní jaký jsou popř. výnosy atd...
peace

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 01-04-2010 v 11:57 AM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Co se týče genetiky netuším, ale obědnával jsem 5 semen Mataro blue a všech 5 semen mi vyklíčilo během 2 dní.. 3 semínka mi nakíčila behem 24 hodin, ten zbytek se trošku flákal

Old Post 13-04-2010 v 07:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 29

čau nějaký další photos by nebyly??? taky jedu mataro

Old Post 27-04-2010 v 19:32 PM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baady
Nový Člen

Karma uživatele baady - 38% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 30

objednal jsem přišli vše ready tak uvidíme co se povede budu informovat

Old Post 27-04-2010 v 19:46 PM
baady je offline   Profil uživatele baady   Find more posts by baady   Foto galerie člena baady     Add baady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gentleman
Nový Člen

Karma uživatele gentleman - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 31

nemate nahodou niekto skusenosti s flash a gnomo automatic od kannabii,
na nete som nic moc nenasiel,asi ich dali na trh len tento rok.diky

Old Post 28-04-2010 v 12:06 PM
gentleman je offline   Profil uživatele gentleman   Find more posts by gentleman   Foto galerie člena gentleman   Click here to Send gentleman a Private Message   Add gentleman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 32



Tak takto nějak vypadá moje Mataro Blue

Naposledy upravil 03-06-2010 v 17:22 PM

Old Post 03-06-2010 v 17:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-01-2022 - Nuka seed - 1 odpovědí
25-07-2017 - Panacea Medical Seeds - 1 odpovědí
02-03-2014 - Paradise seeds - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7234470 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív