Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » První mikro Grow 250w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Nápad První mikro Grow 250w Příspěvek č. 1


Hi Growers

Po pár letech úspěšného pěstování out. jsem se rozhodl že si vyskouším taky něco vypěstovat pod žárovkou.

Navštívil jsem místní growshop a zakoupil jsem aspoň nějaké vybavení,takže teď bych vám chtěl popsat v čem a jak budu pěstovat.

Box-Dark street 60x60x140
Osvětlení-výbojka OSRAM 250 w vhodná pro růst i květ
květináče-6,5 l
Substrát-Canna Profesional mix
Semínka -Royal Queen seeds -Fruit spirit

a teď nastal problém budou mi stačit pro tuto skříň obyčejné pc větráky ?
a jak je to s chlazením žárovky ? nepřehřeje se ?

Tímto vyzívám Vás Skušené Pěstile o pomoc,aby mě tam opravdu fakt něco vyrostlo

Old Post 24-10-2013 v 09:37 AM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Seeds
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Seeds - 51% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Seeds - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 2

Čau, na PC větráky rovnou zapomeň. Na 250W budeš potřebovat aspoň TT100, dá se sehnat po elektrech kolem 1000 Kč a utahne v pohodě i pacháč. A na ofuk aspoň klipsňák. Ta výbojka hřeje docela dost:-)

Old Post 24-10-2013 v 10:32 AM
Mr. Seeds je offline   Profil uživatele Mr. Seeds   Find more posts by Mr. Seeds   Foto galerie člena Mr. Seeds   Click here to Send Mr. Seeds a Private Message   Add Mr. Seeds to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Re: První mikro Grow 250w Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od MajklRyder
Hi Growers

Po pár letech úspěšného pěstování out. jsem se rozhodl že si vyskouším taky něco vypěstovat pod žárovkou.

Navštívil jsem místní growshop a zakoupil jsem aspoň nějaké vybavení,takže teď bych vám chtěl popsat v čem a jak budu pěstovat.

Box-Dark street 60x60x140
Osvětlení-výbojka OSRAM 250 w vhodná pro růst i květ
květináče-6,5 l
Substrát-Canna Profesional mix
Semínka -Royal Queen seeds -Fruit spirit

a teď nastal problém budou mi stačit pro tuto skříň obyčejné pc větráky ?
a jak je to s chlazením žárovky ? nepřehřeje se ?

Tímto vyzívám Vás Skušené Pěstile o pomoc,aby mě tam opravdu fakt něco vyrostlo
Jestli máš hodně omezený rozpočet tak ti bude stačit Hajzl větrák na odtah a ty Pc na ofuk.
Ale je to jen provizorní řešení bo na hajzl větrák se nedá jen tak jednoduše nasadit pacháč resp.dá ale neprofoukne ho to a dojde k brutálnímu poklesu výkonu odtahu.

Old Post 24-10-2013 v 16:45 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 4

Ahoj, asi nejlevnejsi ventilator se kterym se da provozovat dvepade je VKO 125 (http://www.elektro-paloucek.cz/vent...ckovymi-lozisky je treba vzit ten s kulickovymi lozisky) - hajzl vetrak jak pise kolega Mel jsem to tak jedno kolo i spachcem (160m3) a dalo se, ikdyz s zadnou zasadni zivotnosti nepocitej. To TT je lepsi volba, ja ted pouzivam http://www.ventilator-expert.cz/dia...8-m3-h/d-70822/ a jsem maximalne spokojenej, ale cena je jinde no


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Old Post 25-10-2013 v 10:09 AM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Mr. Seeds
Čau, na PC větráky rovnou zapomeň. Na 250W budeš potřebovat aspoň TT100, dá se sehnat po elektrech kolem 1000 Kč a utahne v pohodě i pacháč. A na ofuk aspoň klipsňák. Ta výbojka hřeje docela dost:-)


tak ty si strelec, ve stejnym setupu sem to chladil 2pc vetrakama z gme(ofuk, odtah) pod 25°C, prutok pres 300cm3 s regulaci me to vyslo na nejaky 3-4stovky maximalne(2vetraky, zdroj, regulace)... Ted sem si blbec nakoupil ventilaci za 5tisic, odtah+klipsnaky a furt je to malo...

Old Post 25-10-2013 v 12:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Seeds
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Seeds - 51% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Seeds - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Lori


tak ty si strelec, ve stejnym setupu sem to chladil 2pc vetrakama z gme(ofuk, odtah) pod 25°C, prutok pres 300cm3 s regulaci me to vyslo na nejaky 3-4stovky maximalne(2vetraky, zdroj, regulace)... Ted sem si blbec nakoupil ventilaci za 5tisic, odtah+klipsnaky a furt je to malo...



i to se někdy stane:-). Bral jsem to spíš podle sebe. Asi je lepší dát 830 Kč za TT, než pořád kupovat něco jiného, protože se to jebe nebo je to hlučné. Teď když něco kupuji tak už jen to aby to šlo případně použít s většíma W. Taky jsem jel pár kol s 250W ale problém s teplotou jsem neměl. Ale je fakt, že radši používám předimenzované věci.

Old Post 25-10-2013 v 13:38 PM
Mr. Seeds je offline   Profil uživatele Mr. Seeds   Find more posts by Mr. Seeds   Foto galerie člena Mr. Seeds   Click here to Send Mr. Seeds a Private Message   Add Mr. Seeds to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

To jo ale zas s hlucnosti na tom budou tyhle levny vetraky vzdycky stejne, ale uznavam ze tt bude asi lepsi volba kvuli loziskum. I kdyz ja s tim problem zatim nemel.

Old Post 25-10-2013 v 14:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 8

Zdarec
takže ventilátor TT100 jsem uvedl do provozu a taky jsem koupil Pc větrák (Artic Cooling F12 http://chlazeni.heureka.cz/arctic-c...ecifikace/#text )

Teplota po testu ve skříni dosáhla maxima 33,1 (celkem idál ne ? )
Jinak mě znepokojuje že po zapnutí větráku TT 100 teplota ve skříni roste místo toho aby klesala jinak tady je foto :

Old Post 26-10-2013 v 00:40 AM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 9


Foto skříně
větrák F12

Old Post 26-10-2013 v 00:44 AM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 10

to mas nejak divne zapojene kdyz ti stoupla teplota, jakou mas teplotu misnosti? pc ventilator dej na pritah dolu a TT na odtah nahoru.
delam to tak ze ot TT vedu sonoflex tesne nad stinitko a nenechavam ho oplne nahore v boxu protoze mam regulaci otacek a jedu jen na 3stupen at to nedela takovy ramus.



Old Post 26-10-2013 v 08:26 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 11

neslo mi editovat kdyby mi zase nejaky MOD chtel zkrouhnout body

http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=521636



Old Post 26-10-2013 v 08:29 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 12


Zdarec

No box by byl hotový,odtah TT-100 na plný výkon (časem bude regulátor
Přítah pc větrák F -12 regulovaný
teplota v pokoji okolo 20-22 stupňů
teplota v boxu okolo 28-30 stupňů

Semínka po 48 hodinách klíčení už jsou v květináči,takže čekám až se proderou na svět

Zatim zdarec přikladam foto boxu ve finalní úpravě

Old Post 26-10-2013 v 14:53 PM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 13

dej to nad stinitko teply vzduch jde nahoru



Old Post 26-10-2013 v 15:26 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 14

jasné,dám to teda nad stinidlo,jinak v boxu uplně nahoře mám ješte 1x pc větrák na odtah teplého vzduchu.

Old Post 26-10-2013 v 15:32 PM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od MajklRyder
Zdarec
takže ventilátor TT100 jsem uvedl do provozu a taky jsem koupil Pc větrák (Artic Cooling F12 http://chlazeni.heureka.cz/arctic-c...ecifikace/#text )

Teplota po testu ve skříni dosáhla maxima 33,1 (celkem idál ne ? )
Jinak mě znepokojuje že po zapnutí větráku TT 100 teplota ve skříni roste místo toho aby klesala jinak tady je foto :


nesel mi edit a nechtel sem psat dalsi prispevek, tohle je normalni, odtah teplotu resi minimalne(je tam jenom kvuli cirkulaci vzduchu aby ti to neplesnivelo a i tuhle funkci zastoupi ofuk) proto jsem si stezoval ze se nevyplati do nej tolik investovat. Dulezitej je ofuk na lampu a na kytky, pak teplota jeste sleze... (pozor aby sis zbytecne nefoukal teplej vzduch na kytky, ja to resim pomoci dvou ofuku pc vetrakem a klipsnou, imho klipsna je celkem nepouzitelna timhle vykonem takze bacha co si budes vybirat)

v kterejch mistech meris teplotu? Jestli na dne nebo nahore, tak to budou zbytecne zkresleny udaje, kdyz ti kytky narostou tak te bude zajimat teplota primo pod lampou a cim chladnejc tam bude tak tim niz ji das...

Old Post 28-10-2013 v 15:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 16


Čau
Teplotu měřím 10 cm pod výbojkou
23 stupňů pokoj
29,8-30,4 stupňů pod výbojkou
54% vlhkost v boxu

Jinak připojil jsem 2 pc větráky do spodu boxu,aby foukaly na lampu,a je to v podstatě mnohem lepší,protože bez nich dosahovala teplota pod výbojkou 35,6 stupňu

Jinak Kyti už se prodrali na světlo,tak jsem jim začal svítit do růstu,a teď by mě zajimalo od kdy jim můžu začít dávkovat BIO BIZZ -ROOT JUICE ?

přikládám foto 1. den rostlinek

Old Post 30-10-2013 v 06:06 AM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-12-2015 - Prvni grow, indoor 250W HPS - 5 odpovědí
12-03-2015 - prvni grow - 53 odpovědí
19-07-2015 - První grow LED 74w - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8793150 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív