Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » První grow LED 74w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

První grow LED 74w Příspěvek č. 1





.

Naposledy upravil 01-07-2014 v 09:37 AM

Old Post 23-06-2013 v 11:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2




čus ,mám dotz.
Kytky začínají světlat může to být nedostatkem zinku? ph drzim snad v norme do 6. koukal jsem na ty tyčky a plagron na postřik a ani jedno zinek nemá,co jsem se tak dočetl tak bud to nebo hořčík viz. link - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499

Old Post 24-06-2013 v 11:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 3

ahoj, jak máš ty ledky daleko?mě se nedávno podařilo připálit kytí 100w ledkou z půl metru, musel jsem ji dát metr vysoko..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Naposledy upravil asfalt 24-06-2013 v 12:56 PM

Old Post 24-06-2013 v 12:40 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

ledky mam tak 50cm od vršků....ale to 50w ufo ,tím to snad nemůžu spálit ani když budou nalepaný na sklu ne?..http://www.youtube.com/watch?v=Fh9oGroryoc -asifejk Je to watáž slabá,ale box je taky malej a ledek na dokoupení hafo...Není to uplně to co si představuju,ale když už jsem začal,tak si to zkusim dojet... když tak na matky nebo předpěst jinam za cca 90w není snad uplně marný...

Naposledy upravil 24-06-2013 v 21:25 PM

Old Post 24-06-2013 v 20:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

admin má asi něco jiného na práci než řešit moje vlákno,takže tady budu mit na zdi samí nuly no..mam ted chut sem pridávat příspěvky fakt jo... dát za to kesh tak sem docela nasranej...mrdám čuz

Old Post 28-06-2013 v 01:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 6

[účet odstraněn]

Old Post 28-06-2013 v 07:05 AM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biely
Stálý Člen

Karma uživatele biely - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 7

v klude pokračuj. Sledujem zvačša len led growy na ten vlastný nemám (gule) mier

to ze sa niekedy hlupo pytam neznamena ze cakam rovnaku odpoved. Forum luskam kazdy den aby som sa ucil na chybach a radach druhych

Old Post 30-06-2013 v 01:15 AM
biely je offline   Profil uživatele biely   Find more posts by biely   Foto galerie člena biely   Click here to Send biely a Private Message   Add biely to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Biely-Díky- Zhojeno,125ml-HESI grow 2x*all +bazalka (valí brutálně).. kdybych holky netrénoval,možná jsem jinde.Ledky netopěj,tím pádem je tady dost věcí na starost.. jako třeba nemít substrát jako bahno atd.... každopádně Ledky zázraky nedělají... posudte... (8.day last upload) za tejden topřepn ua uvidíme no je to74w takže 80g nečekám..

Naposledy upravil 02-07-2013 v 19:22 PM

Old Post 30-06-2013 v 10:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biely
Stálý Člen

Karma uživatele biely - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 9

A neako nám tento thread umrel pred koncom...

to ze sa niekedy hlupo pytam neznamena ze cakam rovnaku odpoved. Forum luskam kazdy den aby som sa ucil na chybach a radach druhych

Old Post 08-10-2013 v 06:04 AM
biely je offline   Profil uživatele biely   Find more posts by biely   Foto galerie člena biely   Click here to Send biely a Private Message   Add biely to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

nevyšlo to,žádná tragédie.. ledky už nejedu,zatim se mi neosvedčily. dík za K-

Old Post 29-10-2013 v 17:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 11

Tak pod ufem (75W) ti nepojede ani matka...
Jedu taky led, ale mám to jinak řešený a "chladí" mi na to 2x 250W.

Old Post 29-10-2013 v 20:14 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

scars22 - a ty ledky sis delal sam,nebo mas nakej podobnej pristroj jako jsem mel ja? frajer co me to na bazaru prodaval za 1000 a dva rizky me tvrdil ze pod tim udelam 90g jako hovno nevim..nemel jsem silu to kolo už dojet,skřížilo mo cestu HPS a už je vše v pořádku

Old Post 31-10-2013 v 08:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 13

No mám techniku od už prověřeného člověka:-)
Jako je to o penězích jenom - ty LED ( zatím jsou drahý), pěst je jinak fajn...

Pojedu pod nimi čtvrté kolo, tak za měsíc a doposud jsem se nesetkal s větším problémem.
Spíš jsem zatím řešil jen hmyz. A to nemám ani přítah a odtah. Teda je fakt , že nejedu v boxu, tam bych to mít musel.
Někdy se snad zmohu na celý report. Třeba příští kolo ( Euforia® od Dutsch Passion):-)

Jinak ať se daří:-)

Old Post 31-10-2013 v 09:14 AM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

jj ale 25k na lampu je trosku dost treba na mazaru to vychvalujou,ale to ufo mam od nich a sám vyrobce mi tvrdil ze je to jako 250w hps,což teda určitě neni. bez odtahu a přítahu ? jinak hmyz je uplně největší mrdkárna,debilní substrát z obi a jeho tuny smutnic me malem zlikvidovaly celou urodu,uz jen kokos. tak at ti to jede nadále bez vetsich komplikaci..

Old Post 31-10-2013 v 09:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 15

Jo napsal jsem to nesikovne, samozřejmě se mi v místnosti mění vzduch jak je třeba. Jen to nemám řešený jako v uzavřeném boxu.

Old Post 31-10-2013 v 09:46 AM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Jinak jedu momentálně G-man set-up, tak možná ještě něco příjde,uvidíme jak bude čas... pír!

Old Post 02-11-2013 v 01:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2019 - První LED grower - 62 odpovědí
29-01-2018 - První grow po 5 letech - 37 odpovědí
20-02-2019 - Prvni grow 300W CFL RED - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7377440 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív