Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » NAVYK?-co si ot tom myslite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od High

Pravda,pravda docela dost sem v lavici pospával a byl v tokovém Stand by režimu.


To je přesně vono.
Kromě toho jsem nenapsal, že půjdeš do prdele, ale že by sis mohl ten život nasměrovat směrem do prdele tím, jak v takhle brzkém věku budeš věnovat nadměrný čas hulení místo učení
a vůbec rozvoji nějakých zájmů. Protože nejde ani tak o nějaký závislosti ale fakt, že intenzivní hulení sežere spoustu času-a on v tomhle věku pak bude chybět. Prohul každodenně další tři roky, a pak si pokecej s kámošem, co má něco v hlavě, nějaký ambice a nehulí.
Je jedno hezký heslo: Budoucnost si tvoříme přítomností.

Ale je mi jasný, že jakožto teenager netušíš, o čem mluvim. Nic ve zlym, já to taky netušil, ale podle mě častější než víkendový hulení z dlouhodobýho hlediska škodí-ale samozřejmě taky záleží jaký máš ambice, sám to poznáš, až budeš mít nějakou náročnou a zodpovědnou práci, která tě bude bavit, a ke který bude potřeba taková ta aktivní tvořivá bdělost-přesný opak těch standby stavů, ke kterým to častý a dlouhodobý hulení většinou vede.

Naposledy upravil 12-06-2010 v 19:25 PM

Old Post 12-06-2010 v 14:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 66

[účet odstraněn]

Old Post 13-06-2010 v 00:20 AM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dragan
Nový Člen

Karma uživatele Dragan - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 67

U mna je zavislost na kave, proste rano ked si nedam kavu som nervozny. A travku fajcim len ked mam chut a v noci pred spanim, uz som si navykol na ten perfektny spanok .

Old Post 24-10-2010 v 00:50 AM
Dragan je offline   Profil uživatele Dragan   Find more posts by Dragan   Foto galerie člena Dragan   Click here to Send Dragan a Private Message   Add Dragan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 68

Určitě návyková je, o tom nemůže být pochyb. Ale! Není to zase tak těžký návyk. U mě osobně to je asi tak, že poprvé jsem trávu kouřil v 15 letech. Dalo by se říct že jsem první 3 roky na střední prohulil. 4. ročník jsem za celý rok hulil asi 5x. Pak byla na podzim nějaká ta sklizeň tak jsem se zase rozhulil dokud bylo co hulit. Ale zase když jsem něke pryč a není žádná tráva široko daleko kolem, tak jsem vpohodě, žádný náznak absťáku nebo tak něco. Anebo Jsem každý den do půl 4 v práci a zvládám úplně vklidu nehulit a ani na to nijak nemyslím.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 30-11-2010 v 21:56 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4074490 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív