Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 200W CFL - RED Homemadebox
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
norino99
Nový Člen

Karma uživatele norino99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 49

V té tmě bude zapnutý odtah aj přítah. Díky

Old Post 29-04-2013 v 09:46 AM
norino99 je offline   Profil uživatele norino99   Find more posts by norino99   Foto galerie člena norino99   Click here to Send norino99 a Private Message   Add norino99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 50





Tak už jsem nevydržel a pokosil jsem je..

norino99: Ano odtah byl zapnut.. Přítah je pasivní.. a ofuky v boxu také zapnuty..

1-2 Critical
3-4 Royal Highness

Naposledy upravil Tomsio 29-04-2013 v 12:27 PM

Old Post 29-04-2013 v 12:15 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 51






Pokračování..

Vdovy

Kořeny

Old Post 29-04-2013 v 12:28 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 52




Pokračování..

Už se houpou..


Klidně můžete tipovat výslednou váhu sušiny.. Nevěřim tomu že toho bude nějak moc.. ale zajímají mě vaše zkušené očka.. 3 nejblíže umístěným odhadům dám pozitivní Karmu

Díky za sledování..

Old Post 29-04-2013 v 12:31 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

79G ale přeju víc

Old Post 29-04-2013 v 16:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 54

88germanu
alespon :-D



Old Post 29-04-2013 v 16:28 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 55

103g ale samo preju vic

Old Post 29-04-2013 v 16:41 PM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 56

tak za mna 86g

Old Post 29-04-2013 v 19:45 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 57

72 g, rád se budu mýlit

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 29-04-2013 v 19:50 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 58

86,9g by tam být mohlo

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 29-04-2013 v 21:05 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 59






Tak tu mám průběžné hlášení a pár fotek z průběhu sušení.. Royal Highness mě celkem zklamal.. čekal jsem od něj víc.. ale nedal jsem mu tolik času co si vyžadoval.. Příště to doženu..
Při očišťování sem narazil i na menší počet semínek.. Nemá někdo tušení jak se to takle přihodí? Ani jedna se nezhermila.. Pyl se tam dostat nemohl.. A kdyby jo tak to najdu na všech holkách a né pouze na 2.. Zajímá mě další možnosti tich semínek.. zda budou normální nebo budou mít sklony se hermit?? a taky amatérskej dotaz: budou to feminy nebo regulár? teď se asi drbete na hlavě, ale nikdy jsem tohle neřešil.. tak budu rád za nějakou odpověď..


Přidávam fotky

1. Paličky přesunuty na síto
2. Semínka - 19Ks Royal Highness , 2Ks White widow
3. Palice od Critical
4. Palice od White widow
5. Palice White widow srovnání

Za pár dní řeknu kolik toho všeho bylo až to bude komplet suché..

Old Post 02-05-2013 v 20:23 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

Zdravím, to s těmi semínky se mi taky stává třeba 1 - 2 kytky z 8mi mají pár semínek, někdy je to více třeba 10 někdy třeba jenom 2...

U některých dobrých modelů nebo spíš genetik se říká že po uplném dozrání se na vrcholku centralu udělá jedno semínko - to zajistí kytce přežití, takže si myslím že pokud jich tam není nějak extra moc tak je to přirozený.
Jinak hezký pěst

Old Post 03-05-2013 v 05:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 61

Ahoj super díky za odpověď.. podle toho co řikáš tak Royal Highness měl určitě ještě tak tejden před sebou (podle banky) ale i tak se tam objevilo 19 kousků sice jsou menší ale už jsou zabarvený.. a počet mě celkem zaskočil.. hele a nevíš jak budou dál ty semínka "fungovat"? nikdy jsem tohle ještě neměl a nemusel jsem to řešit..

Díky moc za reakci..

Old Post 03-05-2013 v 09:09 AM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

Čuss to ti to nakonci muselo zhermit.
Ty seminka budou všechny hermáči protože jsou oprcaný hermáčem.
Ty semena by byli použitelný jenom kdyby je oprcal samec.

Old Post 03-05-2013 v 09:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 63

Okey.. díky.. tak nechápu čim mohla zhermit.. :// ke všem jsem přistupoval téměř stejně.. no uvidíme jak příště dopadnou další 2 holky na který se chystam.. tak semena využiju až budu dělat mast.. Jinak brzo bude nasušeno.. takže budu informovat v následujících dnech..

Díky za sledování..

Old Post 03-05-2013 v 09:46 AM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SOMBruno
Stálý Člen

Karma uživatele SOMBruno - 15% PěstitelskáKarma uživatele SOMBruno - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 64

Tipujem tak 90g
Inak na rast si mal tiež 200w red?
A... na prvý grow si to mal dosť pohode takže K+

Old Post 03-05-2013 v 13:59 PM
SOMBruno je offline   Profil uživatele SOMBruno   Find more posts by SOMBruno   Foto galerie člena SOMBruno   Click here to Send SOMBruno a Private Message   Add SOMBruno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1474860 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív