Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » #Plevel -> #balkon #zahrada - Number 1.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Favorit letošního roku?!
Anesthesia
Galaxy
Wembley
Opium
Delahaze
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné #Plevel -> #balkon #zahrada - Number 1. Příspěvek č. 1


Zdravím všechny growery.
Sezóna nám pomalu ale jistě začíná a já se rozhodl též něco málo zasadit. Pěstovat budu na balkoně ve 35l květníku a na zahradě.

Seeds:
Anesthesia - Pyramid seeds
Galaxy - Pyramid seeds
Wembley - Pyramid seeds
Opium - Paradise seeds
Delahaze - Paradise seeds

Pěstovat na balkoně budu v hlíně od Arga (pokojové rostliny) s perlitem a kravským Hoštickým hnojem.
Na zahradě bude zasazeno rovnou do místní zeminy, je to velice úrodná černozem, sem tam přihnojím kravincema. Jinak, balkon je orientovaný na jihozápad.


Až se mi podaří vyřešit PROBLÉM s vkládáním FOTEK, začnu s pravidelným fotoreportem.

Prozatím growu zdar
Grenes

Naposledy upravil 27-04-2013 v 11:25 AM

Old Post 19-04-2013 v 18:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

PROBLEM SOLVED

Old Post 19-04-2013 v 18:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueMammoth
Stálý Člen

Karma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 3

Zdarec jen nevim jak ti to pujde s Delahaze zda ti dokvete mel jsem tez jedno semeno ale neodholal jsem si ho nechat na ven myslim ze nedozraje tak sem ho hodil pod lampu . No uvidis at se dari

Old Post 19-04-2013 v 22:30 PM
BlueMammoth je offline   Profil uživatele BlueMammoth   Find more posts by BlueMammoth   Foto galerie člena BlueMammoth   Click here to Send BlueMammoth a Private Message   Add BlueMammoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od BlueMammoth
Zdarec jen nevim jak ti to pujde s Delahaze zda ti dokvete mel jsem tez jedno semeno ale neodholal jsem si ho nechat na ven myslim ze nedozraje tak sem ho hodil pod lampu . No uvidis at se dari

Čau,
též mám pocit že to asi nevýjde, proto zvažuji že zrovna tento model pujde na balkón, vejdou se mi tam dva, takže to asi padne na Delahaze a Wembley.

Old Post 19-04-2013 v 22:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 5

No Delahaze ani na balkoně nebude žádný výhra s dozráním pokud nebudeš zatmívat .

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 20-04-2013 v 10:34 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 6

Nebo treba mesic dosvicovat v pokoji pod lampou...

Old Post 20-04-2013 v 13:51 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 7

Delahaze budu mít taky na balkoně, ale se zatemňovánim nepočítám. Uvidíme, co z toho bude.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 20-04-2013 v 14:32 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 8

já měla spadeno na opium to vypadá celkem zajímavě, ikdyž by to s ním byl na out asi taky boj ale "bohužel" na mě vyšla také DelaHaze...myslím že bez zatemňování je to na out marná snaha ... ale aspoň si to na ní letos ozkouším:P

JAH LIVE

Old Post 20-04-2013 v 16:18 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueMammoth
Stálý Člen

Karma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% PěstitelskáKarma uživatele BlueMammoth - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 9

Asi mate vsichni ty semena z Legalizace ze ? Ja tez a poprosil jsem prodavace at donese vic casaku a pak jsem si vybral a kdyz nemel tak sem sel do jineho kramu maj skoro ve vsech tech lepsich. Co se tyce te odrudy Opium myslim ze by mela v poho dozrat ale taky zalezi na pocasi

Old Post 20-04-2013 v 21:00 PM
BlueMammoth je offline   Profil uživatele BlueMammoth   Find more posts by BlueMammoth   Foto galerie člena BlueMammoth   Click here to Send BlueMammoth a Private Message   Add BlueMammoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 10

No tak já se připojím, zbylo na mě poslední číslo na pultu tak na výběr nebylo a mám také Delahaze, nakonec pro mě nejlepší volba!
Ale ven bych s ním teda nešel!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 20-04-2013 v 22:25 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 11

Už se těším, až zase budu na podzim číst, jak to nechce nakvétat, pak že kytky nestíhají a nakonec něco ve stylu samo listí/plíseň palic. Nemyslím to ofenzivně, až do loňska jsem taky jel 90 procent indoor modelů, sem tam kytka vhodná na outdoor a nějakej ten automat (který teda plesniví pravidelně, ) jestli můžu poradit, vykašlete se na nějaký indoorový sativy a lupněte ven modely, které zrají na přelomu září/říjen, rozhodně nebudete mít na podzim tolik napjaté nervy, jestli Vám kytky dojedou nebo ne. Času na sázení je zatím dost. Ale možná k tomu musí dojít každej sám, mně to trvalo 5 let. Jinak good luck. MB

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 20-04-2013 v 22:47 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od MedvedBrtnik
Už se těším, až zase budu na podzim číst, jak to nechce nakvétat, pak že kytky nestíhají a nakonec něco ve stylu samo listí/plíseň palic. Nemyslím to ofenzivně, až do loňska jsem taky jel 90 procent indoor modelů, sem tam kytka vhodná na outdoor a nějakej ten automat (který teda plesniví pravidelně, ) jestli můžu poradit, vykašlete se na nějaký indoorový sativy a lupněte ven modely, které zrají na přelomu září/říjen, rozhodně nebudete mít na podzim tolik napjaté nervy, jestli Vám kytky dojedou nebo ne. Času na sázení je zatím dost. Ale možná k tomu musí dojít každej sám, mně to trvalo 5 let. Jinak good luck. MB


Já vím , neboj pěstuji už 4 rokem a vím jaký jsou s tím problémy, kooor v naších podmínkách. Co se týče Galaxy, Anesthesie a wembley tak ty dozrají v pohodě - ODZKOUŠENO a co se týče Delahaze, to bych nazval jako sázka na divokou kartu . Bylo to poseldní vydání, takže sem si nemohl vybírat. Jestli nedozraje nic se dít nebude
A model Opium jsem dostal před týdnem od kamaráda, tento model pujde asi téže na balkón.

Old Post 21-04-2013 v 08:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 13

to MedvedBrtnik -
ale vždyt to tady nnikdo nechce jet sativy na out, to jen že tu spousta lidí má toto "dárkové" seed Delaheze, a teď co s ním....sativu si tady zakouříš tak ze skříně, to dá rozum

JAH LIVE

Old Post 21-04-2013 v 08:31 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 14

heheh myslím že byjste někdo mohl na letošek založit dred : Delahaze OUT aby sme si ukázali kdo co z ní měl:P

to Grenes: na opium jsem zvědáva, dokumentuj

JAH LIVE

Old Post 21-04-2013 v 08:37 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15



Zdravím všechny growery,

Dnešní report přinese jak zklamání tak milé překvapení . Semena jsem dal naklíčit 15. dubna, což je přesně týden. Bohužel seeds od Pyramid seeds jsou na tom špatně zejména Galaxy a Anesthesia u Wembley je vidět náznak, že možná něco bude ale nedávám tomu moc naději. (to to se mi od této seed banky stalo poprvé, odebírám od nich jíž 3 rokem) Chybu v klíčení z mé strany můžu s klidem na duši zamítnout, protože měli absolutně stejné podmínky jako Seeds od Paradise!
Jak jsem říkal Seeds od Paradise jsou fantastická! pukla během 20 hodin, ihned jsem je zasadil, na fotkách můžete vidět jak si prozatím vedou.
Jestli tedy budu mít letošní úspěšnost 2/5 budu muset něco dokoupit! Kamarád mi nabízel řízky Hollands Hope od DP, tak uvidíme zda ještě něco vyleze pokud ne tak je to jasné ale na řízky je ještě času habaděj.

1. fotka - Opium
2. fotka Delahaze

Old Post 22-04-2013 v 15:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 16

tak to je nemilé chlape a že ani jedno ze tří je podezřelé..! nemohla to být už nějaká "stará várka" ? co ležela někde nějakej rok na pultě? třeba sweet seeds maj na balení vytisklé datum...
na Paradise sem zvědavá, také se už chystám vysít Delahaze...

Good luck

JAH LIVE

Old Post 22-04-2013 v 19:08 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7135110 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív