Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » #Plevel -> #balkon #zahrada - Number 1.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Favorit letošního roku?!
Anesthesia
Galaxy
Wembley
Opium
Delahaze
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Zdravím,

tak přeci jenom se vyplatilo počkat! Galaxy už nahodila klíček a Wembley už čouhá ze země, bohužel Anesthesia VELKÁ favoritka letošního roku to vzdala, semínko zčernalo a uhnilo, ale nedá se nic dělat

Všechny už jsou na parapetu za oknem a sluněj se. Okno je orientováni jihozápadně, tudíž sluníčko zde svítí až od nějakých 12 hodin. Balkon kde budu později pěstovat je na stejné straně, tak uvidíme zda to bude stačit.
Foto report dodám později, prozatím se nic nezměnilo

Old Post 27-04-2013 v 09:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění Příspěvek č. 18


Zdravým všechny,

kytky už mi trochu povyrostli, tak je čas na report.
Bohužel všechno od Pyramid seeds je katastrofa. Galaxy ani Anesthesia nevylezli a Wembley se krapet kroutí listy. Kde je chyba, to nevím. Zda byla semínka stará? nebo jsem měl proste neskutečnou smůlu?

Zatím kytky nechám v kelímcích na parapetu. Počítám, že cca 15. května je přesadím do květináče a na zahradu.

Old Post 06-05-2013 v 12:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 19

Zdravím,kroucení listů bych neřešil,setkal jsem se s tím snad každý rok aspoň na jedné z rostlin a nikdy to nějak nevadilo. Může to být genetikou,zkrátka čímkoliv,ale pokud je to v tak malém měřítku,tak buď v klidu. Taky se mi trochu kroutí letošní řezy,ale nevypadá to,že by jim to vadilo. To že ti nevyklíčí se občas stává,záleží na kvalitě semen atd. No taky záleží jak moc jsou stará. Přeji hodně zdaru a málo zmaru :-D

Old Post 06-05-2013 v 13:57 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 20

Čau,
Pyramid seeds mají obecně celkem špatnou klíčivost, která nepřesahuje 50%....


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 06-05-2013 v 15:09 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Tak už tu pomalu máme po 3 zmrzlých a je na čase zasadit ven.
Když jsem vyndal kytky z 500 ml kelímku, nestačil jsem se divit, byl totálně ale totálně prolezlí kořenama, vetšinou sem měl par kořínku a tím to haslo ale letos to byl fakt masakr. Bohužel foták nebyl po ruce.

Nakonec sem se rozhodl že ven nasadím Wembley a Delahaze, nepočítám že haze dozraje, to ani omyle, zatemňovat nebudu. jestli to bude pravdu taková bída, jak všichni prorokují pujde celej do mastí.
Na balkon jsme se rozhodl vyslat Opium, hlavně kvůli tomu, že struktura kytky nebude tak brutálně do výšky jako tomu bude u Wembley a Delahaze. Kytka se bude krásně zastřihávat a pěkně košatit.

Zemina je u nás na zahradě velmi písčitá, tudíž jsem nepřidával žádný perelit ani nic jiného na provzdušnění.
Wembley jak můžete vidět na fotce si bude hovět rovnou na kompostu, který byl před 2. týdny přeházen, IDEÁL!!!
Delahaze je rovnou vedle.

1. fotka - Delahaze
2. fotka - Delahaze
3. fotka - Wembley
4. fotka - Wembley

Old Post 14-05-2013 v 14:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22


1. fotka - Delahaze

Naposledy upravil 14-05-2013 v 15:37 PM

Old Post 14-05-2013 v 14:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23




2. fotka - Delahaze
3. fotka - Wembley
4. fotka - Wembley

Old Post 14-05-2013 v 15:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tucnak229
Stálý Člen

Karma uživatele tucnak229 - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 24

Zdravím, chci jen říct, že loni jsem pěstoval jen for fun jednu kytku wembley auto a hnojil sem ji pouze v období květu plagron terra a když jsem to dával zkusit kamarádům tak po 2 prdech chytli tropa a byli minimálně 2 hodiny v prdeli ....

Old Post 19-05-2013 v 14:28 PM
tucnak229 je offline   Profil uživatele tucnak229   Find more posts by tucnak229   Foto galerie člena tucnak229   Click here to Send tucnak229 a Private Message   Add tucnak229 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Opium Příspěvek č. 25



OPIUM - BALKON

Čau všichni, omlouvám se ale neměl sem čas na reporty. Zde můžete Vidět dosud nepředstavenou kytku z balkonu. Myslím že se jí tam daří opravdu skvěle oproti těm co jsou na zahradě (fotky Wembley a Delahaze dodám co nejdříve).
Akorát po přesazení do 35l květináče se trochu spálila ale opravdu malinko, ted už je vše v pohodě. V růstu asi hnojit moc nebudu přeci jenom substrát je předhnojen a přidal sem trocha kravince, to bude stačit. Co použiji na květ ještě promyslím.

Old Post 25-05-2013 v 12:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Ohýbání Příspěvek č. 26


OPIUM - OHÝBÁME

Je na na čase začít ohýbat, rozhodl jsem se že letos vubec nebudu zastřihávat, myslím si že to výrazně zpomaluje růst, zlaté ohnutí!!!
do květináče sem vyvrtal dírky, ke kterým budu pomocí drátku přitahovat větvě, prostě klasika...

Jo a opium nebylo spálené hnojkama, nýbrž přelité vodou, na zálivku už si dávám bacha.Škoda že nám to sluníčko nepřeje, kytky vůbec nerostou.

ČEST

Old Post 28-05-2013 v 17:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27





Balkón - Opium, dělá mi opravdu radost krásná kytka. Na to jaké je počasí sluníčko viděla naposledy před měsícem tak roste docela obstojně.

Na zahradu, podívat se na Delahaze a Wembley mám v plánu jet tento týden, jestli se počasí umoudří.

Naposledy upravil 04-06-2013 v 23:12 PM

Old Post 04-06-2013 v 13:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28


A tady moje 3 letá Bhut Jolokia, právě zastřižená. Neskutečný nezmar!!!

PĚSTUJETE TAKY CHILLI ?

Old Post 04-06-2013 v 14:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29






ZAHRADA

Slibovaný report ze zahrady. Asi po měsíci co sem tam byl naposledy, kytky docela vylítly, čekal sem to tedy o hodně horší v tomto počasí. Když jenom prší a prší, naštěstí máme na chatě velmi písčitou půdu takže ani tyto obrovské slejváky nepromáčí půdu natolik, aby začaly hnít kořeny.

Chtělo by to trochu proplet a přihnojit, chystám se na to během tohoto týdne.

1. Wembley
2. Delahaze
3. Wembley
4. Opium - balkóm
5. Opium - balkón

Naposledy upravil 09-06-2013 v 23:14 PM

Old Post 09-06-2013 v 20:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

Jelikož mi nejdou připojit obrázky, z neznáních důvodu, report dokončím později.

Old Post 09-06-2013 v 20:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31



Balkón

Ohýbáme dál, chtěl bych ohýbat hlavní vršek kolem celého obvodu květináče. CO MYSLÍTE? ANO ČI NE?

Old Post 15-06-2013 v 17:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32




Nějaký ten up ze zahrady
Wembley je fantastická! Strašně robustná rostlina, a ta barva, no luxus, mám z toho radost

1. Wembley
2. Wembley
3. Delahaze

Old Post 30-06-2013 v 17:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3110730 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív