Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 47 48 49 50 51 »
Autor
Téma 
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 769

citace:
Původní příspěvek od Efendy
nice bloom
ty poslední dně fotky jsou stejná kytka kříženec koupený zde na foru, ale vedle mám ještě 3 u kterých jsem si jistej že to je samička.

Ty předchozí fotky kde jsou naprcané jsou už v popelnici, byl to IN - stejná semena a zhermatělo to, ale takovým způsobem že na celé kytce bylo snad 5 kulek a pěkně zašitejch. Takže jsem teď tak troch vyjukanej a jakmile vidím cokoliv kulatějšího tak se třesu


Ta by to už mělo být ok při nejhorším budeš mít ještě jednu samici prclou nebo si to měl pospolu ve skříni?? Imho to by bylo horší stačí ze tam prasknul jeden váček a vyspal pyl. To poznáš časem, všechno ti to kvete tak jak na ty poslední fotce? Vypadá na začátek kvetu. Peace hodně zdaru.

ab imo pectore

Old Post 09-06-2015 v 22:06 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 770

Ahoj měl jsem 9 kytek za oknem. Jedna se ukázala jako kluk, tak šla hned do popelnice. Původně jsem IN vůbec nechtěl jet, ale jak jsem to tu pročítal, tak jsem zkrátka neodolal , sesmolil jsem malej box a a šoupnul tam 4 kytky pak větší box. Později jsem zjistil že 2 jsou naprclé + 2x které se zdají nenaprclé (foto jedné z nich v příspěvku č.761)

No a to to jsem posílal v posledních fotkách je jedna ze 4 které jsou venku na balkoně.
Z počátku jsem měl jako uplný anititalent na cokoliv zeleného velké štěstí, klíčivost 100%, z devíti kytek jeden kluk, ale pak bohužel ty dva hermáči, tak to snad skončilo a dojedu to v pohodě.

Old Post 11-06-2015 v 16:16 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanyy
Stálý Člen

Karma uživatele sanyy - 90% PěstitelskáKarma uživatele sanyy - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 771


Prosim pomoc na feminizovana kytka a toto ji vyrostlo samicku poznam i samce ale co je tohle vážně netuším

Sanyy

Old Post 19-06-2015 v 16:45 PM
sanyy je offline   Profil uživatele sanyy   Find more posts by sanyy   Foto galerie člena sanyy   Click here to Send sanyy a Private Message   Add sanyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 772


Hoj growers

Mám in blueberry auto fem a ukázala nevím co. Na nejvyšším patře trsi kuliček (foto1) a o dvě patra níž jsou perflower (foto2)
Zeby hermafrodit? Co s tím mám vymyslet poraďte Pls.

ab imo pectore

Old Post 28-06-2015 v 19:39 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 773


Foto2:

ab imo pectore

Old Post 28-06-2015 v 19:42 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 774

Ahoj pokud jich tam máš moc (kulí) tak se jí určitě zbav, v druhým případě bys to musel zavčas furt a stále otrhávat jinak to dozraje , vysemení a oprcá ty ostatní
Ale snad ti někdo poradí jak je to u automatů, já tohle nejel.

Ať se daří, peace


citace:
Původní příspěvek od nice bloom
Hoj growers

Mám in blueberry auto fem a ukázala nevím co. Na nejvyšším patře trsi kuliček (foto1) a o dvě patra níž jsou perflower (foto2)
Zeby hermafrodit? Co s tím mám vymyslet poraďte Pls.

Old Post 29-06-2015 v 16:36 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 775


citace:
Původní příspěvek od scars22
Ahoj pokud jich tam máš moc (kulí) tak se jí určitě zbav, v druhým případě bys to musel zavčas furt a stále otrhávat jinak to dozraje , vysemení a oprcá ty ostatní
Ale snad ti někdo poradí jak je to u automatů, já tohle nejel.

Ať se daří, peace




Hoj

Dik za radu ;-) no rozhodl jsem se zaexperimentovat tak jsem ustrihl topovku pouze to nejvyšší patro z hodně koulema z patra pod ním sem utrhl 4 kuličky a na nižším patře jsou perflowers no tak uvidím co s tím nadělá stres jestli si nerozmysli ze bude teda holka :-) a jestli nic tak to sejmu no. A takhle to teď vypadá tomu automatu se to asi nebude líbit moc.

ab imo pectore

Old Post 29-06-2015 v 16:59 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
housemd
Nový Člen

Karma uživatele housemd - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 776

Zdarec

první grow v mém životě a dostal jsem nějaké no name kvítí. Asi mám prvního kluka. Než to urvu tak si chci být jist

http://s33.postimg.org/6ezpkin4f/IMG_20160606_193215.jpg

co říkáte?

Old Post 06-06-2016 v 19:31 PM
housemd je offline   Profil uživatele housemd   Find more posts by housemd   Foto galerie člena housemd   Click here to Send housemd a Private Message   Add housemd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 777

koule, bohuzel, btw coto je ? minuly rok ?

Old Post 07-06-2016 v 14:16 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
housemd
Nový Člen

Karma uživatele housemd - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 778

tak jsem rád, že jsem to poznal. To je tento rok, trochu mučená kytka, kterou jsem dostal darem. cca 4 a půl listu a cca 50cm navíc zlomená a nedivil bych se kdyby to bylo technické dá se to nějak poznat vůbec?

Old Post 08-06-2016 v 19:19 PM
housemd je offline   Profil uživatele housemd   Find more posts by housemd   Foto galerie člena housemd   Click here to Send housemd a Private Message   Add housemd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 779

urcite das si prda technicke to je snad ten dlouhy stonek s naprcanou palici ne?

Old Post 09-06-2016 v 15:09 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jry
Nový Člen

Karma uživatele jry - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 780


Zdravim ve spolek Mám lehký podezření na jednoho samce, ale nejsem si jim vůbec jistej. Co myslíte vy?

Old Post 12-07-2016 v 17:26 PM
jry je offline   Profil uživatele jry   Find more posts by jry   Foto galerie člena jry   Click here to Send jry a Private Message   Add jry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 781

Jo to vypadá na kluka, zkus dát ještě lepší foto..

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 14-07-2016 v 16:41 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jry
Nový Člen

Karma uživatele jry - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 782


Foto č.2

Old Post 18-07-2016 v 14:59 PM
jry je offline   Profil uživatele jry   Find more posts by jry   Foto galerie člena jry   Click here to Send jry a Private Message   Add jry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jry
Nový Člen

Karma uživatele jry - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 783


Foto č. 3, myslim, že je to jasný :/

Old Post 19-07-2016 v 18:21 PM
jry je offline   Profil uživatele jry   Find more posts by jry   Foto galerie člena jry   Click here to Send jry a Private Message   Add jry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 784

Je to chlapeček

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 20-07-2016 v 18:20 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 47 48 49 50 51 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-10-2010 - Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread - 1098 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9376440 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív