Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 46 47 48 49 50 »
Autor
Téma 
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 753

3-moc brzo, jinak jsi to trefil všechno.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 11-05-2015 v 20:04 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 754

všem děkuji

Old Post 11-05-2015 v 20:29 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 755


tak jsem znejistěl a zeptám se raději odborníků - je to samice?

Old Post 01-06-2015 v 16:03 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 756

Jo je neboj takhle proste vypadaji kvety.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 01-06-2015 v 16:24 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 757


no já protože jsem našel jednu opozdilou paličku která asi zhermatěla. Bohužel jsem ji našel až když jsem si všiml jednoho pylového váčku na podlaze, tak se snad neoprcly všechny kytky a celé. Tedy pokud to je pylový váček, jsem začátečník takže čerpám info pouze co se dočtu zde.

Naposledy upravil Efendy 01-06-2015 v 17:29 PM

Old Post 01-06-2015 v 17:16 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 758

Na te prvni fotce,to mas oprcane

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 01-06-2015 v 17:28 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 759

citace:
Původní příspěvek od !ZAU!
Na te prvni fotce,to mas oprcane

takže průser

Old Post 01-06-2015 v 17:32 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 760

Celkem jo.vyzkousej ty vacky zmacknout jestli se v nich tvori semena

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 01-06-2015 v 17:36 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 761


citace:
Původní příspěvek od !ZAU!
Celkem jo.vyzkousej ty vacky zmacknout jestli se v nich tvori semena

Tak bohužel semena, tyto dvě kytky tedy vyhodím a budu doufat že neoprcli i další dvě které jsou s nima v boxu, zatím se zdá že ne.

Old Post 01-06-2015 v 18:01 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 762

Jestli to uz je to oprcane ,tak to vyhazovat nemusis.Muzes pouzit na mast,hash a nebo si neco uvarit.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 01-06-2015 v 18:08 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 763

No o semena nemám zájem protože semena ze zparchantělého hermáče nebudou asi nic moc (samce jsem měl jednoho a ten šel ven hned v počátcích) a nechci riskovat že se někde ještě objeví nějakej zhermatělej výrustek a zvětší se tak šance na oprcnutí těch dvou co se zdaj zatím OK.
dík moc za rady ikdyž jsou nepříjemné.
Tak při důkledném ohledání jsem si všiml že u nových paliček se skrývají v lístkách kulky, takže už jsou v popelnici.

Naposledy upravil Efendy 01-06-2015 v 18:37 PM

Old Post 01-06-2015 v 18:14 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 764


Po poslední špatné zkušennosti jak vidím na kytce cokoliv co připomíná kuličku jsem nervozní a raději se ujistím - je to samice a není oprclá (neměla by být samce nikde nemám.

Old Post 09-06-2015 v 16:19 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 765


ta samá kytka z jiného úhlu

Old Post 09-06-2015 v 16:20 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 766

citace:
Původní příspěvek od Efendy
Po poslední špatné zkušennosti jak vidím na kytce cokoliv co připomíná kuličku jsem nervozní a raději se ujistím - je to samice a není oprclá (neměla by být samce nikde nemám.


Je to samice.ty chloupky z tech kuliček jsou perflower jsou na kytce po celou dobu květů perflower mi zhnedli z pravidla dřív než chloupky na palicich ale vše vypadá v pořádku dle mého názoru. Mas to in nebo out?? Jel sem in no name semena a půlka zhermila :-( takže Fuck. Každý den sem kontroloval a otrhaval banány z vnitřku palic a říkal jsem si jak to zvládám, to víš že mám teď asi 300 semen což nebylo tak hrozný ale nehulitelny materiál. Nechal sem to dojít jen proto že sem kouřil hermace a bylo to fajn. No jestli ti to hermi indor bych se vysral na to. Vyčistit box a nová posádka. Ale je to na tobě. Peace ať ti to dobře dopadne :-)

ab imo pectore

Old Post 09-06-2015 v 16:55 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 767

citace:
Původní příspěvek od Efendy
tak jsem znejistěl a zeptám se raději odborníků - je to samice?


Tohle je nejspíš samé semínko takže naprcane. Tak

ab imo pectore

Old Post 09-06-2015 v 16:59 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 768

nice bloom
ty poslední dně fotky jsou stejná kytka kříženec koupený zde na foru, ale vedle mám ještě 3 u kterých jsem si jistej že to je samička.

Ty předchozí fotky kde jsou naprcané jsou už v popelnici, byl to IN - stejná semena a zhermatělo to, ale takovým způsobem že na celé kytce bylo snad 5 kulek a pěkně zašitejch. Takže jsem teď tak troch vyjukanej a jakmile vidím cokoliv kulatějšího tak se třesu

Old Post 09-06-2015 v 17:40 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 46 47 48 49 50 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-10-2010 - Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread - 1098 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8777000 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív