Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 48 49 50 51 52 »
Autor
Téma 
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 785

Co myslíte, je to hermafrodit ? Má tam takové "kuličky"... pak mám ještě jednu kytku, a ta je zatím jiná...

http://www.jpeg.cz/images/2016/09/06/3br5w.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2016/09/06/MwKbH.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2016/09/06/ntBIc.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2016/09/06/xzQG.jpg

Old Post 06-09-2016 v 22:00 PM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 786

MarekVVV: samice-mutant. Buď špatná genetika nebo stres.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 07-09-2016 v 06:25 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekVVV
Stálý Člen

Karma uživatele MarekVVV - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 787

A co s tím ? Vyhodit ?


citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
MarekVVV: samice-mutant. Buď špatná genetika nebo stres.

Old Post 07-09-2016 v 09:38 AM
MarekVVV je offline   Profil uživatele MarekVVV   Find more posts by MarekVVV   Foto galerie člena MarekVVV   Click here to Send MarekVVV a Private Message   Add MarekVVV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rukavica
Nový Člen

Karma uživatele rukavica - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 788

http://grower.cz/home/viewer.php?userid=35952

Old Post 10-09-2016 v 16:29 PM
rukavica je offline   Profil uživatele rukavica   Find more posts by rukavica   Foto galerie člena rukavica   Click here to Send rukavica a Private Message   Add rukavica to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rukavica
Nový Člen

Karma uživatele rukavica - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 789

cim to muze byt ? diky z radu

Old Post 10-09-2016 v 16:31 PM
rukavica je offline   Profil uživatele rukavica   Find more posts by rukavica   Foto galerie člena rukavica   Click here to Send rukavica a Private Message   Add rukavica to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lipovýkvět
Nový Člen

Karma uživatele Lipovýkvět - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 790

Zdravím.Má někdo zkušenost s ponecháním a odděleným pěstováním samce (zavřenej doma)a potom ručním opylením nejspíš štětečkem cca dvou samic venku na semínka a aby zůstal zbytek samic nedotčený?Musím mít v podstatě všechny samice pohromadě je to jedinej kout zahrady co není tak na očích.Nebo tu vyvolenou po nakvetení přesadit do květináče a nechat u samce v baráku na nějaký čas a po svatební noci dejme tomu 14 dní jí pak zas vykopnout ven,nechytnou to od ní i ty ostatní?Nebo jí po sexu osprchovat a až pak jí dát zpátky mezi kamarádky.Každopádně do nějaké varianty letos půjdu jen ještě nevím do jaké.Díky,jestli někdo má odzkoušené.

Old Post 13-05-2017 v 22:45 PM
Lipovýkvět je offline   Profil uživatele Lipovýkvět   Find more posts by Lipovýkvět   Foto galerie člena Lipovýkvět   Click here to Send Lipovýkvět a Private Message   Add Lipovýkvět to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kody2
Nový Člen

Karma uživatele kody2 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 791

Zdravím, jedu první grow a prosím o kontrolu pohlaví. Zatím je to sedmý den na 12/12 a podle mě to ještě není poznat, ale možná někdo zkušenější už pozná. Díky

https://s19.postimg.org/408633jwz/DSC_0054.jpg
https://s19.postimg.org/42s1pxnkj/DSC_0066.jpg
https://s19.postimg.org/5j3k82qhf/DSC_0063.jpg

Old Post 15-05-2017 v 17:11 PM
kody2 je offline   Profil uživatele kody2   Find more posts by kody2   Foto galerie člena kody2   Click here to Send kody2 a Private Message   Add kody2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Twenkyes
Nový Člen

Karma uživatele Twenkyes - 40% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 792

samica je tam vidiet ked dobre vidim pistilsy - blizni

Ježìš

Old Post 19-05-2017 v 20:11 PM
Twenkyes je offline   Profil uživatele Twenkyes   Find more posts by Twenkyes   Foto galerie člena Twenkyes   Click here to Send Twenkyes a Private Message   Add Twenkyes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Francis
Nový Člen

Karma uživatele Francis - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 793

Čaute, pestujem prvý krát a vlastne som iba nahádzal do zeme dáke noname semená a čakám čo s toho bude. Na tejto jednej rastline sa mi začalo dačo ukazovať ale neviem rozoznať čo to bude. Ak mi vie niekto poradiť budem rád. Diky moc

https://s12.postimg.org/r0s665ral/pohlavie.jpg
https://s2.postimg.org/71rf4hzt5/pohlavie_2.jpg

Old Post 07-06-2017 v 23:42 PM
Francis je offline   Profil uživatele Francis   Find more posts by Francis   Foto galerie člena Francis   Click here to Send Francis a Private Message   Add Francis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rades11
Nový Člen

Karma uživatele rades11 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 794

Ještě je asi brzo.si myslím

Old Post 08-06-2017 v 00:46 AM
rades11 je offline   Profil uživatele rades11   Find more posts by rades11   Foto galerie člena rades11   Click here to Send rades11 a Private Message   Add rades11 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 795

Zdravím,
Francis: to jsou výhonky větví, když ji teď zastřihneš, tak ti toto výhonky vyrostou víc a budeš mít více vrcholů 😉
Rades11: brzo není, kytka je po cca 30 dnech pohlavně zralá a tím pádem může být již pohlaví znatelné. V případě nějakého stresu již může být květ v plném proudu 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 08-06-2017 v 02:48 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 796

Zdravím, poprvé jedu nějaký kytky ze semínek, jsou to všechno regulary a jak to roste tak to má takovej divnej stonek http://imgur.com/uRSkwnF . Vzdycky jsem mel rizky tak nevim jestli je to normální nebo jsou to samci. Díky za odpoved

Old Post 25-06-2017 v 08:15 AM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 797

Ahoj, mám malinkej dotaz. Jak je to s feminizovanými semínky ? Někde jsem četl že se nedají oplodnit samcem. Mám právě vysazeno ale nedaleko je pole technického konopí takže mít normální semínka tak vím že se oplodnění nevyhnu ale pokud je pravda že feminizované oplodnit nejdou tak bych měl být v suchu ? co je na tom prosím pravdy ? děkuji za odpověď.

Old Post 26-06-2017 v 02:14 AM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 798

Čau Pěstníku, feminizovaná kytka samozřejmě oplodnit jde!!! Je to samice jako každá jiná

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 26-06-2017 v 04:40 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 799

kralo7 - Kľud! zatiaľ ešte pohlavné znaky nevidno, ale postriekaj to rýchlo niečim, lebo tam máš asi trásnenky....

Naposledy upravil odo 26-06-2017 v 07:01 AM

Old Post 26-06-2017 v 06:39 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 800

Díky odo, mas nějaký odzkouseny přípravek nebo něco, co se da udělat doma?

Old Post 26-06-2017 v 11:56 AM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 48 49 50 51 52 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-10-2010 - Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread - 1098 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9444610 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív