Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » NFT v truhlících ???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 17

Taky jsem dal semínka do té maličké RW kostky, a vyrostlo to. Zdá se mi, že do té velké kostky je pořád velká díra, to ta malá RW nevyplní :-D

První GROW. Růst CFL 200W, květ 250W sodík

Druhý GROW. Růst CFL 200W v NFT

Old Post 14-05-2013 v 11:04 AM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 18

proto říkám kup tu s menší dírou. Až to bude nacucaný tak tam prstem uděláš díru akorát pro malý RW

http://www.cannasutra.cz/cz-detail-...-10x10x6-5.html

kdyby neměli s malou tak jednoduše vzduchoprázdno vyplníš zbytkama RW to není tak veliký problém, )

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 14-05-2013 v 11:16 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 19

Zdar chlapi,
tak koukám co to tady řešíte?

Apofish: Já být tebou a vymýšlet nějaké síťky a pod. tak to udělám takhle http://grower.cz/forum/showthread....686#post1076686 je to takový kříženec ale funguje parádně, ted jsem dojel kolo a nemůžu si to vynachválit.
Každopádně já jsem to tam dával ve velkých rw kostkách na nízkou vrstvu keramzitu aby kostky nestály hned ve vodě ale kořeny k ní dosáhly a zasypal keramzitem. Průtok od začátku 24/0
Myslím že na věci které se ptáš značí že jedeš první pokus a když to uděláš takhle tak určitě toho moc nepokazíš.
Vodu když máš kompresor tak určitě vzduchuj.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 14-05-2013 v 21:32 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 20

Keramzit není tak špatný nápad. Mrskne se to tam a nemusim řešit mřížku. Porad mi dela starost čerpadlo. Snad to všechno utáhne. Momentálně nemůžu sehnat na hadice rozdvojku T nebo Y. Zítra koupím ty RW kostky. Hlavně ty hnojky to chce. A dokud nedojde EC metr, je to na nic

První GROW. Růst CFL 200W, květ 250W sodík

Druhý GROW. Růst CFL 200W v NFT

Old Post 15-05-2013 v 23:54 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Apofish
Keramzit není tak špatný nápad. Mrskne se to tam a nemusim řešit mřížku. Porad mi dela starost čerpadlo. Snad to všechno utáhne. Momentálně nemůžu sehnat na hadice rozdvojku T nebo Y. Zítra koupím ty RW kostky. Hlavně ty hnojky to chce. A dokud nedojde EC metr, je to na nic


Máš co dělat. S tím keramzitem souhlasím. T, Y mají určitě v gorwshopu, nebo v akvaristice. Máš spoustu času, něž prokoření řezy kostku vše si sežeň.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 16-05-2013 v 05:20 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 22

Každopádně mám co dělat. Snad to dnes všechno seženu. Teď přemýšlím, jak upravit vypust, aby ten Keramzit nevypadal

První GROW. Růst CFL 200W, květ 250W sodík

Druhý GROW. Růst CFL 200W v NFT

Old Post 16-05-2013 v 06:32 AM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 23

Dát přes to nějaké jemnější sítko?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 16-05-2013 v 10:01 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 24



Tak jsem si koupil T spoje. Na tak malé hadice nebyly, tak jsem vzal 16mm plus nějakou hadici stejného průměru a dal jsem tu malou hadicku do ni. Teď mi to již teče do obou truhlíků. Koupil jsem Keramzit a Bio rw kostky. Kámoš poradil, at do truhlíků udělám ještě malé dirky na odtok.

První GROW. Růst CFL 200W, květ 250W sodík

Druhý GROW. Růst CFL 200W v NFT

Old Post 16-05-2013 v 20:16 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 25

Neboj keramzit ti nevypadá! naopak bych měl strach že ty dírky co tam máš budou malé, aby se ti neplnily truhlíky. Přitéct vody musí míň než je schopné odtéct! Taky kořeny ti budou ty malé dírky třeba přicpávat. Když uděláš velké díry tak ten keramzit se tam porovná a sekne se a padat nebude, pár jich propadne když to budeš plnit ale to je vše.
Nech to tak den téct ať vidíš že se to neplní, stačilo by za den i o trošku aby to stouplo a za týden máš uhnilé kořeny, kdyby to stálo potopené ve vodě.
Měj se Hopík

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 16-05-2013 v 20:46 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 26

Diky za radu. Teď jedu tech 24 hodin čištění vodou po té savo sanaci ;-) Teď properu Keramzit a mrsknu ho tam. Pak uz snad bude vse ok :-)

Az budu dávat rw kostky, mam nasypat lehkou vrstvu Keramzitu, na to rw a dosypat do plna a pak prekryt folii, ne? z předchozí fotky je vidět, jak to teče. To by měli stačit, ze jo? :-P

První GROW. Růst CFL 200W, květ 250W sodík

Druhý GROW. Růst CFL 200W v NFT

Old Post 17-05-2013 v 07:24 AM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 27

keramzit se nepropírá,ale pufruje pár dní, bacha na to!

Old Post 17-05-2013 v 07:44 AM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 28

Ou. A to je co za techniku?

Pokud jsem to dobře pochopil. Nechat 24 hodin ve vodě se správným PH

První GROW. Růst CFL 200W, květ 250W sodík

Druhý GROW. Růst CFL 200W v NFT

Old Post 17-05-2013 v 08:42 AM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 29

Myslím, že by se měl převařit a zbavit prachu a nečistot a pak pufrovat, tak jak píšeš nechat ponořený ve vodě kolem ph 5. Občas zamíchat a změřit a upravit. Ten keramzit hodně zvyšuje PH když ho porádně nepropláchneš a nenapufruješ. Strč do toho i to vzduchování.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 17-05-2013 v 09:40 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 30

Ted jsem to vypral, vyplachl a znova napustil vodou. Mam vodu z lesa. Žádný vodní kámen a ph cca 5.5. Prevarovat se mi to moc nechce. Mam toho 20 litru. Bublika tam dám, to není špatný nápad. Kostky jsem dal koupat do lázně s root stimulem.

Možná mi vstal problém. Než jsem se rozhodl udělat nft, dal jsem zakořeněné rizky v malé rw do hlíny. Tam už kořeny rozjely. Když to opatrně vyndam, oplachnu a dam do velke rw, bude to ok? Pak když namíchám do živného roztoku i ten root stimul a pojedu podle doporučení pul hodiny tect, pul hodiny vyple. Může být?

První GROW. Růst CFL 200W, květ 250W sodík

Druhý GROW. Růst CFL 200W v NFT

Old Post 17-05-2013 v 13:44 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 31

Jedině co můžeš udělat co je možný, řezy vyndat z hliny pod tekoucí vodou jemně opláchnout kořeny a prdnout je do velký RW. Půjde to špatně ale ty si s tím poradíš. To poznáš nesmíš je přidusit tím jak je budeš moc zalívat. U klasickýho NFT stačí zprva 4x za den na půh hodky. Když uvidíš, že to pobírají klidně jim na čase přidej. Chce to odskoušet. Samozřejmě čím víc budou z velký RW kořeny prorostlí tím dřív můžeš valit nonstop.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 17-05-2013 v 13:50 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 32

JJ, udělám to tak. Někteří údajně sundají ten plast okolo kostky. Ale vidím na fotkách, že většina to má klasicky i s plastem. Zkoumal někdo výhody ? Jak dlouho nechat máčet ty RW v tom Root stimulu ?

Teď jsem měřil vodu v keramzitu, co prufuju a ma cca 7 ph. Zvedlo mi to ph vody o skoro 2. Jak postupovat?

První GROW. Růst CFL 200W, květ 250W sodík

Druhý GROW. Růst CFL 200W v NFT

Naposledy upravil Apofish 17-05-2013 v 18:58 PM

Old Post 17-05-2013 v 14:36 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4200070 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív