Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Apeho pvní INDOOR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Nápad Apeho pvní INDOOR Příspěvek č. 1


Zdravím všechny :-) Zabrousil jsem nedávno na tohle skvělé fórum a rozhodl se také zkusit INDOOR. Na půdě jsem si udělal 2 místnůstky. Používám jen jednu, druhou jsem postavil, kdyby náhodou. Každá asi viděl "dokument I GROW CHRONIC.
Třeba se jednou zadaří a budu řízkovat. Ale to je ještě daleko.

Jde mi o to, že projíždím vaše GROWY v podpisech a s otevřenou pusou koukám, jak krásně se o své miláčky staráte a ony zase suprově rostou.

Náčiní:
Světlo: Růst CFL 200W
Květ T-Son Philips HPS 250W
Hnojivo: FloraDuo Grow
FloraDuo Bloom (Jedu podle kalendáře)
FloraDuo Ripen (Až v konečné fázy květu)
Ředí se to 2,5 ML/10l každý.

Půda: Kokosovo-rašelinová.

Nyní jsem přidal 2 PC větráčky a jeden stolní větrák.

6 dní hnojím, jeden den čistou vodu. Rozprašuju neslazenou sodovkou (rada z dokumentu kvůli CO2)

Semínka: od kamaráda No name (asi chyba, nějak se tomu nechce)
Polární Záře (až potom jsem někde četl, že samonakvétačka na
INDOOR není ideál)
Dovezl jsem si Jack Herrer (v toho vkládám všechny naděje)
Kytky rostou už 16 dní. Oproti tomu, co vidím zde, jsou strašně maličké.
Nevím, ale kde dělám chybu

Kdyby jste byli tak hodní, uvítal bych třeba nějaké rady, co dělám špatně, nebo tak.
Nahodím zde pár fotek (pokud to půjde). Snad jsem napsal vše. Díky

EDIT: Přidal jsem mantinely, ať nejde tolik světla do prostoru. Vyfotím zítra i s větráčkama :-)

Naposledy upravil Apofish 15-01-2013 v 22:25 PM

Old Post 15-01-2013 v 21:25 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 2

zdar :-)tady je pár postřehů

Určitě dej to svtělo co nejníž (jak nízko ti řekne teploměr , třeba ja se snažim při pěstování nepřekročit 29 stupňu) ten teploměr při tomhle měření dej do výšky vrcholku květin..... , dále určo ofuk na kyti, vypadaj že jim to chybý (maj dost tenký stonky ofukem zesílí) no a koukám že ty nezasazený kytky co máš jen v jiffech ti plavou ve vodě to taky neni dobrý a už vubec neni dobrý že ti plavou i ty kytky v květináčích .... nikde nesmí stát voda , zalívat až když to trochu proschne substrat :-) no a určitě vyhoď ten alobal ten do boxu nepatří , bud to vytři bílou barvou , nebo si kup v growshopu bílo-černou folii a nebo a to je nejlepší ( ale taky to podle toho stojí) v growshopu diamantovou folii....

Jinak čtu že to máš na pudě ...nemáš tam zimu ? to dost zbržduje rust. Teplota v boxu při rozsvícenem světle by neměla jít pod 20 stupnu

tak to zkus nějak vyladit a zatím pěstu zdar :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 15-01-2013 v 22:49 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 3

Je pravda, ze vetraky jsem nainstaloval az dnes. Takze jim to dost pomuze, jo? Kamarad uz me upozornoval, ze tam man moc vody, chci je nechat trochu proschnout. Alobal mi prisel jako nejschudnejsi možnost. Diamantovka je dost draha. Mam to prevazne delane z folie, takze nazrit na bilo to nepujde. Abych pravdu rekl, nevim, kolik stupnu tam je, kdyz nesviti. Na pudu se jde pres nase. Ale pri sviceni neklesne pod 20 stupnu.

Old Post 15-01-2013 v 23:11 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 4


citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
zdar :-)tady je pár postřehů

Určitě dej to svtělo co nejníž (jak nízko ti řekne teploměr , třeba ja se snažim při pěstování nepřekročit 29 stupňu) ten teploměr při tomhle měření dej do výšky vrcholku květin..... , dále určo ofuk na kyti, vypadaj že jim to chybý (maj dost tenký stonky ofukem zesílí) no a koukám že ty nezasazený kytky co máš jen v jiffech ti plavou ve vodě to taky neni dobrý a už vubec neni dobrý že ti plavou i ty kytky v květináčích .... nikde nesmí stát voda , zalívat až když to trochu proschne substrat :-) no a určitě vyhoď ten alobal ten do boxu nepatří , bud to vytři bílou barvou , nebo si kup v growshopu bílo-černou folii a nebo a to je nejlepší ( ale taky to podle toho stojí) v growshopu diamantovou folii....

Jinak čtu že to máš na pudě ...nemáš tam zimu ? to dost zbržduje rust. Teplota v boxu při rozsvícenem světle by neměla jít pod 20 stupnu

tak to zkus nějak vyladit a zatím pěstu zdar :-)


Tady je fotka, jak to vypadá teď. Mám to světlo dát ještě níž ? Větráčky jedou 4x denně půl hodiny. Tak nevím, jestli to stačí. Teplota v noci je kolem 17 stupňů.

Old Post 16-01-2013 v 06:07 AM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 5


Dnes na doporučení nezalévám, nechávám dobrat vodu z hlíny. Pouze rozprašovačem na listy. Snížil jsem světlo ke květinkám. Je tam cca 25°C. Nevím, jak pořešit těch 17 stupňů v noci. Přidal jsem na slabší místo koberec a trošku obdělal polystyrénem

Naposledy upravil Apofish 16-01-2013 v 15:33 PM

Old Post 16-01-2013 v 14:12 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 6

diamantovka je drahá to uznávám , ale ta černobílá se už dá.... jo a koupil bych normální sínítko... tohle potáhlé alobalem je s prominutím na 2 věci :-) (to stínítko seženeš tady v bazaru tak za 100-200kč)

jo a ted koukám , že píšeš že větráky pouštíš 4 x za den na pul hodiny .... nech je běžet po celou dobu svícení (nebo aspon nějaké)...

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 16-01-2013 v 18:55 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 7

zdarec,daj oproti tej cfl-ke pc vetrak a nechaj ho jet po celu dobu svietenia,a mozes dat to svetlo aj 4cm od kvetinek,a druhy pc vetracek daj na ofuk,nech tie holatka trochu zesilia,a ked chces riesit teplotu tak daj na pritah pc ventilator a pred neho na tie iste spinacky postav elektricky ohrievac,nech ti s neho nasava teply vzduch,a mas vyriesenu aj teplotu cez noc ked kvetinky potrebuju kyslik,a ked budes mat aktivny pritah,tak sprav aj par otvorov na pasivny pritah ked budes mat odtah nech ti tam cirkuluje cerstvy vzduch ked svietis,ten aktivny pritah ked budu mat kvetinky den tak nastav nech je vypnuty,aby ti nenasaval teply vzduch...ono musis aj trochu pri tem porozmyslat,co s cim zapnut,ale ten ofuk tam daj urcite...a este jednu vec by sem ti vypichel,mal si tie kvetinace naplnit len do polovicky a dat tam tie prisadky z raselinovych tabliet,a dosypat to hlinou az po delozne listky,snad sa ti este postavia,a k hline dosyp trochu piesku,alebo agro perlit,nech sa ti trochu prevzdusni substrat,naozaj si to mal,nie preliate,ale doslovne prestate...

Old Post 16-01-2013 v 19:56 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 8

Re: přímotom...

Tady bych rád upozornil že elektricke přímotopy mají kolikrát wýkon 1000w a více třeba i 2000w není vyjímkou... Tím chci říct že vytápět box přímotopem je dost drahé.

Bavíme li se o tom 1000w přímotopu tak za 30 dní vytápění zaplatíš +- 900 kč za eletriku při periodě 18/6 a +- 1800 kč při periodě 12/12 . Tak na to pozor aby jsi nebyl překvapenej učtem za elektřinu :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 16-01-2013 v 23:29 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 9

Jo ted mě napadla nejlevnější varianta odazove folie , dost lidí používá takovoutu izotremickou (střibrno -zlatou) folii z lékárny :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 16-01-2013 v 23:31 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 10

Moc si vazim rad. Ale jak bylo psano, primotop dost papa, takze nic. 4 cm to uz snad mam. Rozpolozeni pritahu by nebylo spatne. Vetracky z pc na vzajemny ofuk cfl a kyticek jet 18/6 a stolni vetrak, co to vsechno rozfouka nechat jet jak? Objednal jsem BioBizz BioGrow. Snad dobra hnojka :-)

Old Post 16-01-2013 v 23:53 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 11

tuffgongu,jestli sis nevsimel,tak teplotu v boxe ked sa sviti ma dobru,stazoval sa na teplotu v noci a pri priode 18/6 keby to zapol na 30min.na casovac s aktivnym pritahem,tek mu to pojede 3hodky a pri periode 12/12 si to uz vie vypocitat,ta odrazova folia funguju,ale kazdy den ju pojde davat cez den dole?

apolishi ked das 1.pc ufuk cfl s predu tienidla medzi trubice tak ti bude menej pepat el. ktoru mozes potom sustredit na ohriatie boxu v noci,a mimochodom na ohrievanie boxu sluzi aj teraristicka podlozka,ale neviem ci ti to nieco pomoze,2.pc ventilator na pritah,alebo odtah.
ten el.ohrievac som myslel nieco taketo: http://www.dtelektronik.sk/predaj/9...latorom-FK-1-O/

Naposledy upravil sailinder 17-01-2013 v 06:39 AM

Old Post 17-01-2013 v 05:59 AM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 12


Sailinder: Je pěkné, že to má v sobě termostat. Teraristická podložka taky není špatný nápad. To by mě ani ve snu nenapadlo, že pokud budu chladit CFL, tak bude méně žrát. Je to znát ? Jinak stínidlo jsem vyměnil. Kamarád mi naohýbal leštěný nerez, používá se jako zrcadlo. Tak jsem si tam dal patici, háčky a jedem. Foto přiložím. Škoda jen, že jde jedna fotka na příspěvek. Jinak jsem to trochec překopal. Velký ventylátor, co víří vzduch v celé boudě jeden jako původně 4x30min denně. 2PC ventylátory jsou nasměrovány na kytí. Ještě budu muset nějak pořešit to chlazení trubic, aby pápla méně. Přikládám první foto

Old Post 17-01-2013 v 06:48 AM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 13


Fotka č.2 :-) Potom mám už jen fotku s háčkama, ale to už je jedno :-D To každý ví, jak vypadá. Nejvíc mě potěšilo, že jsem od oka trefil ten vinkl. E40 na to přesně pásla

Old Post 17-01-2013 v 06:53 AM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 14

Re: saillinder... Já někde něco píšu o tom že by měl topit při svícení ? Proč bych to dělal Samozřejmě sem myslle jen přez noc když tam je těch 17...

Psal sjem že při periodě 18/6 by to stálo 900 kč tz.n přy 6 hodinách tmi kdy tam je zima....

Ale je pravda , že by to šlo dát na časovač ... ovšem to by asi moc neřešilo jelikož odtah jede nonstop(teda aspon by měl) a tudíž během pár minut co by bylo vypnutý to topení tak by se tam natahnul zas ten studenej vzduch.

Ano pokud ochladíš světlo (cfl , jak je to u hps nwm) tak se sníží jeho "žravost" . Ale myslim že někde tady na groweru jsem četl že zároveň se snížením "žravosti" se sníží i množství vyzařovaného světla.....

Jinak musim ti pochvalit to stínítko :-) , vypadá to dobře...

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 17-01-2013 v 14:35 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 15

zdarec to stinitko mas luxusne... skus nekoho s moderatorov groweru aby ti thread presunul do galerie mikropestovania,a tam ti pojde pridat az 5 fotek naraz...

Old Post 17-01-2013 v 14:42 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 16

Děkuji moc za chválu. Největší zásluhu má na tom můj šikovný kamarád, co mi to pěkně naohýbal. Řeknu Vám, do nerezu se vrtá špatně :-D

Old Post 17-01-2013 v 17:45 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-10-2019 - Môj prvý indoor - 26 odpovědí
29-06-2013 - 108W prvy INdoor - 77 odpovědí
20-07-2012 - LED 50W - můj první indoor - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5311540 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív