Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » NFT v truhlících ???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 81

Takže začít proplétat až se přepne ? Dobré vědět, jsem myslel, že i na růstu. Místa je málo, proto SCRoG :-)

První GROW. Růst CFL 200W, květ 250W sodík

Druhý GROW. Růst CFL 200W v NFT

Old Post 17-06-2013 v 22:28 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 82



Tak jsem před týdnem Prepl. Už ego začíná chlupatit. Ale mám problém, 4 dny jsem tu nebyl a kytky ještě dost povyrostly a já je nechytil do SCRoG. Teď nevím, jak to zkrotit, aby to neslo do lampy. Premyslim, ze dam lampu do pravého horního rohu a nechám ho svitit na celé. Předtím jsem zkoušel jednu silnější proplest a akorát jsem ji zlomil. Ale izolepa to vyřešila. Přikládám foto džungle

První GROW. Růst CFL 200W, květ 250W sodík

Druhý GROW. Růst CFL 200W v NFT

Old Post 02-07-2013 v 07:57 AM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 83

To jsem teda zvědavý co s tím uděláš. Tady jsi síť nemusel dávat, protože to vlastně jen prorostlo, bez jakéhokoli roztažení po síti. Místa na zvednutí lampy není, spíš teď už schází. No z boku jediné řešení, nebo prostě zalomit ve výšce sítě a špičku ještě prostrčit pod síť. Nevím jak dlouho ještě porostou ale určitě z růstem nekončí.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 02-07-2013 v 19:23 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 84

Ale jo, propletené je mám, ale začaly "řádit" s růstem zrovna, když jsem byl pryč :-( Ještě ten den jsem dal 250W sodu do jednoho rohu a prázdné stínidlo do druhého rohu na odraz. Chce to vyšší boxík. Nebo spíš nečekat tak dlouho na růstu

První GROW. Růst CFL 200W, květ 250W sodík

Druhý GROW. Růst CFL 200W v NFT

Old Post 03-07-2013 v 06:44 AM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 85






Pokud by ještě někoho zajímalo, jak to vypadá, tak tady je pár fotek před postupnou sklizní :-D

První GROW. Růst CFL 200W, květ 250W sodík

Druhý GROW. Růst CFL 200W v NFT

Old Post 11-08-2013 v 12:35 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 86





A tady ještě nějaké Fotky sklizené AK-47 AF a FEMKY nařezaného JACKA :-)

První GROW. Růst CFL 200W, květ 250W sodík

Druhý GROW. Růst CFL 200W v NFT

Old Post 11-08-2013 v 12:39 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2206160 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív