Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 16x Medicineman 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
bmw11
Nový Člen

Karma uživatele bmw11 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 33

[účet odstraněn]

Old Post 21-07-2013 v 18:50 PM
bmw11 je offline   Profil uživatele bmw11   Find more posts by bmw11   Foto galerie člena bmw11   Click here to Send bmw11 a Private Message   Add bmw11 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 34





Zdarec všem, pracovní tempo trošku polevilo, tak se zase můžu věnovat Groweru :-)
Jsem nasranej na celej svět protože se mi nějak zkurvila paměťovka ve foťáku, takže jsem přišel o spoustu fotek včetně fotek komplet celé sušiny :-(
Faken paměťovka ADATA !!!

Co vím z hlavy, bylo toho necelejch 600 g,(gramáž si ukládám spolu s fotkama a jelikož fotky jsou v piči, tak nevím přesnou váhu) takže další velice potentní model, ale vlastně od mistra Bárta ani nic jinýho nelze čekat, tenhle chlap prostě umí, takže ještě jednou díky kámo, právě pomaličku dojíždím SSH v obou skříních, takže volba do jedné je jasná, opět Medic od Bárta a druhá ještě nevím, asi to bude můj Critical Jack kterej mě taky mile překvapil a přikládám jeho fotku a taky nějakou aktuální fotku SSH.

Tož zatím zdar.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 09-08-2013 v 10:41 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 35

Zapoměl jsem je popsat, takže první dvě fotky je Critical Jack, denní světlo, druhá doma a další dvě fotky jsou aktuální SSH.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 09-08-2013 v 11:04 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 36




Ještě fotky pokusu s kýblovačkou :-), vlevo 3x Jack Herer, vpravo 3x White Widow.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 09-08-2013 v 11:25 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 37

peknej nahacek
to ja rad



Old Post 09-08-2013 v 11:32 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-10-2017 - MedicineMan-250W-NFT - 15 odpovědí
16-04-2017 - 16xMedicine man Mr.nice 600w - 55 odpovědí
17-02-2017 - 16xMedicine man Mr.nice - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6188020 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív