Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Villainův out White russian
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 17



Zdar

Po týdnu jsem zde s další aktualizací. Díky Mirexe jsem se rozhodl kytky si nechat a musím říct, že jsem celkem spokojený za uplynulých 7 dnů porostly cca o 6 cm.
Zalévat jsem začal častěji zhruba 350 ml na kytku co 3 dny.
Do zálivky teď dávám 2 ml/l root juice a 3 ml/l BioGrow.
pH se snažím držet okolo 6 - 6,5 a upravuju ho pomocí Advanced Hydroponics - pH Down Grow v dávce 0,1 ml na 2,5l vody.

Old Post 10-05-2013 v 11:43 AM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

prispeju trochu k tomu nakvejtani a zpetnymu rustu.. minulej rok jsem zatmival 3 kytky, ale cca po tejdnu jsem se na to vykaslal. zacli vyhazovat blizny a pak se vratily na rust s tim ze se zacaly strasne moc vetvit. byly z toho dobty kere, ale mini palicky. takze udelej jak uznas za vhodny

Old Post 13-05-2013 v 10:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 19



Zdravím

Další týden za námi a já jsem zde s dalším reportem .
Kytky celkem vyrostly, už mají 20 cm a tak jsem je dnes dal konečně ven tak uvidím jak se jim bude dařit. Začaly se celkem dost větvit, některé větve jsem byl nucen ohnout a vytvarovat do stran, protože se táhly nahoru a navzájem si stínily.Se zálivkou se nic nezměnilo, pořád vše stejné.

Old Post 17-05-2013 v 10:22 AM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 20



Zdar

Po týdnu jsem zase zde, sice s menším zpožděním (v pátek jsem dělal hašiš a tak nějak jsem zapomněl ).
Kytky rostou celkem pěkně venku substrát rychleji prosychá tak zalévám co 2 den, dávku hnojiv jsem o něco zvýšil 4 ml/l root juice a 4 ml/l Bio grow. Tím, že jsem některé větve ohnul a zároveň dal kytky ven tak jsou asi trochu v šoku a tvoří pouze trojcípé listy. V průměru kytky týdně vyrostou o 5-6 cm.

Old Post 26-05-2013 v 10:36 AM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 21





Takže, tento týden kytky moc neporostly, celý týden pršelo, slunce nikde a celkem nízké teploty. Ani jsem je nezalíval.

Naposledy upravil Villain 22-06-2013 v 07:27 AM

Old Post 31-05-2013 v 11:59 AM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

v pici to pocasi taky mi to vubec neroste...nema cenu sem ani nic davat vubec se nam to nemeni

Old Post 31-05-2013 v 18:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 23




Dnes zde máme další fotky, minulý týden jsem zde nic nedával protože nebylo pořádně co fotit když pořád pršelo. Od té doby trošku porostly a rozvětvily se pořádně jak můžete vidět na obrázku, takže budu muset později některé větve vystříhat a nechám jen ty silnější. Na příští týden plánuji, že bych je přesadil.

Naposledy upravil Villain 15-06-2013 v 06:57 AM

Old Post 14-06-2013 v 15:38 PM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

budes je mit pekne rozvetveny zatim bych to nechal jet tak jak je ....

Old Post 16-06-2013 v 10:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 25



Zdravím

Tento týden jsem kytky přesadil do 20 l kýblů tak doufám, že se jim bude dařit. Na fotce jsou vidět trochu nažloutlé listy kvůli nedostatku živin, nebyl jsem celý týden doma a tak kytky nebyly hnojené.

Old Post 22-06-2013 v 07:26 AM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 26

Caw,
vidim špatně nebo nemáš na kytkách ani jeden pěticípej list? A řízky je měly.
Ty kytky nevypadaj na nedostatek živin, ale na problém s kořenama a na nedostatek větru. Živin maj víc, než potřebujou. Na tý 1. fotce bys měl mít tu kostku "hlíny" obrostlou kořenama. Maj kořeny dost vzduchu, zálivky? Co Ph? Nezkoumal jsem obsah toho tvýho substrátu, ale mixnul bych to s hlínou..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 22-06-2013 v 21:06 PM

Old Post 22-06-2013 v 20:22 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od fiste
Caw,
vidim špatně nebo nemáš na kytkách ani jeden pěticípej list? A řízky je měly.
Ty kytky nevypadaj na nedostatek živin, ale na problém s kořenama a na nedostatek větru. Živin maj víc, než potřebujou. Na tý 1. fotce bys měl mít tu kostku "hlíny" obrostlou kořenama. Maj kořeny dost vzduchu, zálivky? Co Ph? Nezkoumal jsem obsah toho tvýho substrátu, ale mixnul bych to s hlínou..

Zdar
Vidíš dobře řízky měly pěticípé listy poté rostly jen jedno dvou a třícípé ale poslední týden začínají růst zase pěticípé. Kytky měly menší nedostatek živin, kořeny jsou prorostle zespod jdou dobře vidět bohužel foto zespod nemám, substrát je biobizz all mix, přidal jsem pouze perlit byl zde problém s tím, že substrát vytvořil nepropustnou vrstvu a když jsem chtěl kytky zalít tak voda jen protekla, ale v substrátu se neudržela to by po přesazení neměl být už problém (minulí rok to bylo stejné a přesazení to vyřešilo). Co se týče pH tak pH zálivky udržují 6 - 6,5.

Old Post 22-06-2013 v 21:46 PM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 28

Caw,
no to je o čem mluvim. Jedna z výhod hlíny oproti substrátu je, že nevysychá tak rychle, skoro nikdy nevyschne úplně. Při zalití se tak zálivka může spojit s vodou v květináči. Jakejkoli vyschlej substrát musíš nejdřív namočit a až pak se dá zalejvat. A buhví co to vyschnutí udělá s mikroflorou v květináči. Může to klidně rozhodit Ph a způsobit tak poblém s výživou, nehledě na stresování kytky prudkym střídánim podmínek a spoustu jinejch věcí.

Jsou rostliny, kterejm čistej substrát nevadí, třeba rajčata, chilly, pelargónie a asi i některý druhy konopí (větší kytky), ale tobě s klidnym svědomim poradim, že substrát neni hlína, protože ty kytky už spíš připomínaj chilly než konopí.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 22-06-2013 v 22:43 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 29

V tom s tebou souhlasím, proto jsem přidal perlit aby držel lépe vodu a podle mě stačí mít trpělivost, zalívat pomaleji at proleju celí substrát nebo kýble postavit do vody at si vodu samy nasajou.

Old Post 23-06-2013 v 08:06 AM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 30

Jo taky to jde, ale kde je nějaká výhoda substrátu? Snad jenom to, že nebudeš mít práci s přesazovánim. Jako asi si časem zvyknou, ale je to pro ně zbytečnej stres.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 23-06-2013 v 14:44 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorzan
Stálý Člen

Karma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
Zdar, vidím špatně nebo už je máš nakvetlý?


No ty trojlístky budou asi tímto. Ono to nějakej ten měsíc trvá,. než se to spraví Dal jsi řízky moc brzo na denní světlo a od té doby to stojí za starou bačkoru. S tím souvisí i nedostatek živin, protože při revegingu tam ten dusík musíš hnát ve velkém, aby se kytka co nejrychleji vzpamatovala dala zase na růst

Komu se nelení, tomu se zelení


Gorzanův fóliák 2013 1.kolo sklizeno * 2.kolo jede

Medical corn 2013



Historie marihuany- video na youtube v češtině https://www.youtube.com/watch?v=vIlUADFvGfA

Naposledy upravil Gorzan 23-06-2013 v 21:07 PM

Old Post 23-06-2013 v 17:56 PM
Gorzan je offline   Profil uživatele Gorzan   Find more posts by Gorzan   Foto galerie člena Gorzan   Click here to Send Gorzan a Private Message   Add Gorzan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
No problém může i nemusí. Buď se v pohodě přepnou na růst bez stresu anebo sním. To uvidíš až časem.
Máš je od někoho z gorweru? Já bych je nakvetlý nekoupil.
Už mám podobnou zkušenost.


Jojo, tak teď už je jasný, že to problém je. Vůbec bych se nedivil pokud by to bylo už nevratné a z palic by byla jen řídká čutka, tak jak už to aktuální fotky naznačujou.. .

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 25-06-2013 v 11:17 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-10-2015 - Villainův out 2015 - 96 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8964500 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív