Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Villainův out White russian
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 33



Konečně rostou i pěticípé listy. No jo no udělal jsem chybu, ale chybama se člověk učí

Old Post 30-06-2013 v 08:24 AM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 34



Zdravím

Jsem tady s dalším updatem. Kytky už vypadají lépe díky zvýšené dávce hnojiv, nyní je to 4 ml/l Bio Grow a 5 ml/l Root juice. Já si myslím, že z toho ještě něco bude.

Old Post 06-07-2013 v 19:03 PM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Jasně že bude
Mě tak napadlo dát za ty kytky, když je máš takhle u zdi, nějakou folii bílou

Old Post 06-07-2013 v 19:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

treba nakonec budes nejspokojenejsi z celyho groweru ono z toho neco vzejde neboj

Old Post 06-07-2013 v 20:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorzan
Stálý Člen

Karma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 37

No vidíš to, jak jednoduché že? Určitě z toho ještě něco bude, ještě mají měsíc na růstu před sebou

Hlavně to s těma hnojkama nepřežeň, přece jen jedeš v kýblech. Už se navíc vzpamatovaly, takže klidně teď dávej hnojek podle výrobce. Občas to zalij čistou vodou, ať to moc nezasolíš a propláchneš si to, spapaj tak i přebytky hnojek

Dík za ká a ať to roste

PS: Písni nějakému Modovi, ať Ti smázne ty dva příspěvky co máš stejné

Komu se nelení, tomu se zelení


Gorzanův fóliák 2013 1.kolo sklizeno * 2.kolo jede

Medical corn 2013



Historie marihuany- video na youtube v češtině https://www.youtube.com/watch?v=vIlUADFvGfA

Naposledy upravil Gorzan 06-07-2013 v 23:05 PM

Old Post 06-07-2013 v 21:15 PM
Gorzan je offline   Profil uživatele Gorzan   Find more posts by Gorzan   Foto galerie člena Gorzan   Click here to Send Gorzan a Private Message   Add Gorzan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 38

Mirex: To není špatný nápad, ale rozhodl jsem se přesunout je do rohu zahrady kde na ně bude svítit slunce celí den a fouká tam o něco víc vítr takže by mohly zesílit.

Spill it: Třeba jo. Loni jsem měl kytky touhle dobou asi o 15 cm menší a nebyly tak rozvětvené a nakonec jsem byl dost spokojený.

Gorzan: Já zalévám co druhý den a každou čtvrtou zálivku nechávám bez hnojiv. Dávku dávám přesně podle výrobce.

Old Post 07-07-2013 v 08:10 AM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 39




Zdar

Po 2 týdnech jsem zde s dalším updatem. Kytky denně vyrostou o 1 - 1,5 cm, došel root juice takže teď jsou jen na Bio Grow 5 ml/l, zalévám co druhý den 2,5 l na kytku. Bohužel na kytkách začaly růst znova pouze trojcípé listy na kterých se objevují krystalky pryskyřice jak můžete vidět na obrázku č.3. Dále bych se chtěl zeptat jestli bych neměl kytky začít pomalu prostříhat a zbavit je tak malých větviček.

Naposledy upravil Villain 19-07-2013 v 14:31 PM

Old Post 19-07-2013 v 14:18 PM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

Čau.
Určitě ty středy a spodky vystřihat bo na nich beztak nic nebude.
Ten root juice je na kořeny, si myslim že už neni třeba a proč tam dáváš Bloom, ten je na květ ne? Měl bys dávat něco dusíkatýho na růst.

Old Post 19-07-2013 v 14:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 41

Jo díky tak jsem to chtěl vystříhat a ten bloom byl překlep měl tam být grow

Old Post 19-07-2013 v 14:31 PM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 42

Taky jsem blbec nechal nakvetlé řezy, dělalo mi to moře maličkých větviček, které jsou stejně k ničemu. Nechal jsem jen konce hlavních větví, zbytek jsem oholil a teď už to roste tak jak bych si představoval. Mrkni ke mně do galerky, doporučuju to taky zpracifikovat.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 19-07-2013 v 16:48 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 43

MedvedBrtnik: už jsem koukal průběžně sleduji tvůj thread už od začátku akorát jsem chtěl vědět váš názor jestli to mám prostříhat nebo ne.

Jinak ohledně toho proč rostou znova jen trojcípé listy nevíte čím by to mohlo být?

Old Post 19-07-2013 v 17:01 PM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 44

Na listy se vykašli, spíš mi přijde, že Ti strašně málo vyrostly. Kolik měří? Hlavně je zbav těch větví, ještě budou měsíc a půl růst, to dojedou v pohodě.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 19-07-2013 v 17:05 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 45

Teď mají 70-75 cm počítám s tím, že až budu sklízet měly by mít 120-140 cm. Loni jsem měl kytky ještě menší touhle dobou a nakonec měly 120 cm a celkem slušné palky.

Old Post 19-07-2013 v 17:12 PM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 46




Čau

Kytkám jsem prostříhal spodky a částečně středy, vršky nechávám tak jak jsou a kytkám příští týden ohnu a přivážu spodní nejsilnější větve do stran, aby se prosvětlily vršky. Dochází Bio Grow proto budu muset dokoupit a od poloviny srpna bych začal používat Bloom. Kytky momentálně mají 80-85 cm.

Old Post 27-07-2013 v 07:03 AM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 47

hnojivo na květ začni používat až se začnou formovat paličky a kytka přestane růst, ne podle toho, jak se ti zachce

jinak pěkný, když pořádně ohneš hlavní větev, uvidíš, jak se ostatní budou drát na její místo.

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 27-07-2013 v 13:54 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 48



Čus
Po týdnu jsem zase zde. Kytkám jsem už roztáhl větve, 2 kytky jsem přesunul aby měly víc místa. Nejvyšší kytka má 94 cm, nejnižší 86 cm. Došlo hnojivo Bio Grow takže v pondělí ještě zajedu dokoupit 0,5 l. Kvalita fotek nic moc.

Old Post 03-08-2013 v 07:48 AM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-10-2015 - Villainův out 2015 - 96 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3277490 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív