Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Permanentní PH, EC controler
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Permanentní PH, EC controler Příspěvek č. 1

Zdravim

Zajímala by mě jedna věc. Nikde jsem to tady nenašel, jen v hlavě se mi připletla jedna otázka. Tak se chci zeptat, jestli už to někdo zkoušel nebo má o tom info.

Jestliže mám PH metr, obsahuje určitě i PH čídlo. Co když PH metr rozeberu a upravím ho tak, aby dokázal snímat PH permanentně, tak jak je to u setu třeba PHEC Combo... Je to reálne či ne ? Díky...

Old Post 26-02-2013 v 13:35 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 2

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=34503
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=44204
http://grower.cz/forum/showthread.p...6284#post196284

Old Post 26-02-2013 v 15:12 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 3

Dík za zbytečný spam. Prvně si přečti co jsem napsal, pak mi tady házej odkazy.

Old Post 26-02-2013 v 15:18 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 4

Aha , tak ano. pH metr bude snímat jako pH metr .

Old Post 26-02-2013 v 15:26 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 5

Promiň. Nic užitečného co bych nevěděl. Spíše mě zajímalo, jestli už někdo zkoušel vytvořit třeba z těch klasických ručních, které se jen strčí do vody a změří a zase vypnout. A uchovávají se v kapalinách... Jestli už někdo z toho zkoušel udělat permanentní vííš? Myslel jsem, že z toho co jsem napsal je to zřejmé, no radši to napíšu podrobněji no ,-)

Jestli se třeba neliši ty čidla v permanentním a v tom klasickém Ph metru, a jestli je to u EC stejné...

Old Post 26-02-2013 v 15:42 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 6

[účet odstraněn]

Old Post 26-02-2013 v 16:23 PM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 7

jj přesně tak jsem myslel. Když už mám ty 2 metry, tak je využít jak dodělam tuhle rundu, tak se do toho asi vrhnu..

Old Post 26-02-2013 v 16:55 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Permanentní PH, EC controler Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Hlava
Aha , tak ano
citace:
Původní příspěvek od mirage
... rozeberu a upravím ho tak, aby dokázal snímat PH permanentně..
citace:
Původní příspěvek od Hlava
pH metr bude snímat jako pH metr .


Vysvětlení : když ho upravíš aby to fungovalo pernamentně , tak to bude fungovat pernamentně , na co se vlastně ptáš ??

Nechtel si se zeptat, "Mám tento typ sondy na pH (název) , jde upravit tak aby snimala pH pernamentně ??

Old Post 26-02-2013 v 16:58 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 9

Ptal jsem se na to, či je to možné. Jestli už se o to někdo pokoušel, jaké má s tím třeba zkušenosti, co je třeba předělat, jak to udělat, tak aby to fungovalo.
Jinak těch typu sond zas tolik nebude, ale to by jsme odbihali.

Old Post 26-02-2013 v 17:14 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 10

no tak proto přispěvek č.2 , všichni maj kombo od Hany a nikdo se tady nepokoušel neco bastlit ze zbytku pH metru , asi tak , čau Hlava

Old Post 26-02-2013 v 17:16 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 11

Nj proto příspěvek č.3.

Old Post 26-02-2013 v 17:19 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 12

..komu neni rady , tomu neni pomoci .. hodně štesti .

Old Post 26-02-2013 v 17:21 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 13

lepši je koupit si externi sondu , se kterou dostaneš i její charakteristku. Pak potřebujes nějaký převodník a pak něco co ten signál vyhodnotí. pH sonda s ručního měřáku moc dlouho nevydrží není na to určená.

Old Post 26-02-2013 v 17:40 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 14

http://www.tipa.eu/cz/ph-metr-ph-100-atc/d-86649/
za ty prachy fakt suprovej merak ma cca 70cm dlouhej kabel za 1mesic se hnul o 0,08

Naposledy upravil krasus 26-02-2013 v 22:44 PM

Old Post 26-02-2013 v 17:57 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 15

Diky Hardi, co mě zajímalo, jestli to ta sonda vydrží nebo ne. Combo už mam vybrané z Ebaye, je to tam 3x levnější a kvalitnější, maji tam comba i s teploměrem a je to za pár.

Jen proto jsem se ptal, protože jsem přemýšlel jestli to udělat z toho, nebo fakt ten combo. Takhle to aspoň někomu daruji

Old Post 26-02-2013 v 18:00 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 16

Nevím jak se to s výdrží takhle levný sondy při provozu ale jak psal Hlava v kombu od Hany je to zapnutý pres trafo pořád. Jde jenom o to aby ta sonda nevyschnula. Jinak známýmu jsem před časem půjčil tenhle pH měřák a když se ho po týdnu ptám jak pokračuje tak mi říká : Měřák dobrej akorát to žere baterky, obyčejnou (zinkochloridovou) 9V to vyžere za 3 dny. Tak mu říkám, to je divný, já jí tam měl taky, přes půl roku a pohoda. Nakonec z něj vypadlo že ten měřák měl pořád zapnutej, týden v kuse, akorát doplňoval baterky Už je to asi půl roku a dodneška funguje..

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 05-03-2013 v 19:04 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3096560 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív