Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Lednice 150W HPS, pivnica - c.2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 81

Můj novej tip 89g! Každopádně ti toho přeju víc

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 21-06-2013 v 05:34 AM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 82

Ahoj vypadá to luxusně 80 g bych řekl

Old Post 21-06-2013 v 06:19 AM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 83

Ahoj!
Můj odhad je 75g kvalitního hulení.

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 21-06-2013 v 16:41 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miguelx
Stálý Člen

Karma uživatele miguelx - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 84

...74 gé :-)....

Old Post 24-06-2013 v 08:55 AM
miguelx je offline   Profil uživatele miguelx   Find more posts by miguelx   Foto galerie člena miguelx   Click here to Send miguelx a Private Message   Add miguelx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 85

Zdravim vas vsetkych. Tak som to povazil, uskladnil a kostoval.

Musim povedat, ze vas asi mnohych sklamem, lebo toho ani zdaleka nie je tolko kolko ste tipovali. Cakal som aj ja o nieco vacsiu urodu, ale zase musim povedat, ze to co chyba na kvantite, spolahlivo dobieha kvalita.

Vona je uzasna, prerazi snad vsetko, niesol som kamosom, zabalil som to do 2 saklov, skoval v aute a aj tak bola citit. Sladkasta prijemna chut. Pohul je prijemny, neskriabe, nedrazdi, prijemna nasladla aroma. Pripominami to holandsky stuff, lebo ked som tam bol, tak mi akykolvek druh chutil rovnako. Tak nieco podobne.
Ucinky su uz pri malom mnozstve velmi prijemne. Clovek neodpadava, ale mam pocit nabudenosti, chut nieco robit, co je celkom fajn. Pri trocha vacsom mnozstve, resp. po viacnasobnom pohuleni, prichadza vacsinou stav "idem si len nieco pozriet, torsku pohaluzit" a zachvilu clovek vacsinou zaspi.
Musim povedat, ze som teda s vysledkom spokojny, predsa je to len pre mna a preto mi nejako nevadi, ze vynos bol cca 50g.

Este musim skonstatovat, ze rastlinka, ktora bola zastrihnuta vo vysledku mala viac geciek, ale zase nestrihnuta, mala krajsie sisky. Dalsie kolo, ktore je uz vlastne aj rozbehnute, kedze som si narobil klony, supnem, co najviac rastliniek do boxu, par dni na adaptaciu a sup na kvet. Myslim, ze to bude to prave pre tuto indicu. Nech sa moc nevetvi, len nech spravi poriadnu vrcholovu sisku a hotovo. Coskoro hodim nejaky update.

Este teda vysledok tipovacky: ak sa nemylim tak MIGUELX - 74g. grats.

AD1: Este jedna vec. Meranie spotreby ukazuje, ze som minul elektriky za cca 49e. Takze to vychadza cca 1g/1e.

Grow n.1

Grow n.2

Naposledy upravil alal 19-07-2013 v 20:52 PM

Old Post 19-07-2013 v 19:51 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 86

Ahoj alal,

myslím, že výsledek je výbornej i přes to, že sis představoval o něco větší výnos.

Přeju ti hodně úspěchů do dalších pěstů.

Peace

PS: posílám K+ za dobrou práci

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 23-07-2013 v 13:32 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-08-2011 - lednice 250w hps first grow - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7943600 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív