Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Hokus Pokus aneb 1200W a něco k tomu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od guerilla

To záleží na genetice, zrovna Chronic a Critical Mass jsou dobrý v menším počtu, ale musíš je nechat pořádně narůst.


Chybama se člověk učí. Příště už budu moudřejší....
Díky

Neni grower jako Grower


Můj první grow 1kW - 34 rostlin (POG, C4, Ed Rosenthal Super Bud)
2nd round 400W_NYCD
Hokus Pokus aneb 1200W a něco k tomu - ZROVNA JEDE...

Chilli project
Hot peppers vol. 2 ZROVNA JEDE...

Old Post 28-02-2013 v 10:19 AM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evel
Stálý Člen

Karma uživatele Evel - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 18

Chlape 800 gramů bych se vůbec nebál Já tam ten potenciál na 1300g vidím a navíc si nemyslím že na jedné kytce bude méně než 10 géček pokuď jich je tam 80

Newbye
1. grow 250-600W hlína: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1065819#post1065819 ----> aktuální

Old Post 28-02-2013 v 10:33 AM
Evel je offline   Profil uživatele Evel   Find more posts by Evel   Foto galerie člena Evel   Click here to Send Evel a Private Message   Add Evel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 19

jj sorry tu 3tí lampu sem neviděl a ani jsem si nevšiml kolik si tam toho narval, přehlídl jsem to, že je tam 80 kytek, odhadoval jsem to jen z těch pár fotek a myslel jsem že tam máš kytek polovinu, takže i to kilko a půl může být, když se nic neposere, tak buď fklidu :-)

V dalších kolech tedy pokud nějaké budou, když už máš ty velké květináče, tak je jen nechte o pár dní dýl narůstu a bude to cajk,ale to už víš :-)

za stresy a zbytečné zasírání trýdu se omlouvám!! vynahradím dím to to K+sem :-)

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 28-02-2013 v 11:15 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Ruprecht
jj sorry tu 3tí lampu sem neviděl a ani jsem si nevšiml kolik si tam toho narval, přehlídl jsem to, že je tam 80 kytek, odhadoval jsem to jen z těch pár fotek a myslel jsem že tam máš kytek polovinu, takže i to kilko a půl může být, když se nic neposere, tak buď fklidu :-)

V dalších kolech tedy pokud nějaké budou, když už máš ty velké květináče, tak je jen nechte o pár dní dýl narůstu a bude to cajk,ale to už víš :-)

za stresy a zbytečné zasírání trýdu se omlouvám!! vynahradím dím to to K+sem :-)


V pohodě, necháme se překvapit, jak to nakonec dopadne. Každopádně díky

Neni grower jako Grower


Můj první grow 1kW - 34 rostlin (POG, C4, Ed Rosenthal Super Bud)
2nd round 400W_NYCD
Hokus Pokus aneb 1200W a něco k tomu - ZROVNA JEDE...

Chilli project
Hot peppers vol. 2 ZROVNA JEDE...

Old Post 28-02-2013 v 11:18 AM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 21






Dobrý večer, dnes je to přesně 30 dní co jsou holky na 12/12
Paldy se začínaj pěkně nafukovat, tak jen tak dál...

Za sníženou kvalitu fotek se omlouvám. Bylo foceno telefonem.

1. foto - White Siberian. Začíná to pomalu kompaktnět a taky to chytá pěknou bílou barvu

2. a 3. foto - Critical Mass. Ten bude dobrej, jenom by si zasloužil trochu víc narůst

Neni grower jako Grower


Můj první grow 1kW - 34 rostlin (POG, C4, Ed Rosenthal Super Bud)
2nd round 400W_NYCD
Hokus Pokus aneb 1200W a něco k tomu - ZROVNA JEDE...

Chilli project
Hot peppers vol. 2 ZROVNA JEDE...

Naposledy upravil Hakan 04-03-2013 v 21:49 PM

Old Post 04-03-2013 v 21:38 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Rozuzlení Příspěvek č. 22






Zdravím ve spolek. Po delší době sem se dostal k tomu, abych zde sesumarizoval výsledek svého počínání v tomto projektu. Nebyl čas, naskytlo se i pá problémů, ale i tak jsem s výsledkem spokojenej.

Posledních cca 40 dní života rostlin se o světlo staralo 2x600W a k tomu jedna 400W

Výsledkem bylo 1540g suchého otrimovaného materiálu. Pro představu přikládám pár fotek. Neměl sem foťák, takže se to fotilo tím, co bylo po ruce - starej foun

Chronika bylo cca 640g (25kytek)
Critical Mass cca 600g (25 kytek)
White Siberian nějakých 300g ze 30ti kytek (slabota, ale způsobená nejspíš tím, že jsem je přepínal na 12/12 moc brzo). Jinak co do struktury palic paráda. Jsou pěkně tvrdý

Smoke report bude později. Ještě se netestovalo.
Chut by měla být dobrá, posledních 10 dnů se zalévalo čistě odstátou vodou.

Velký dík a 90% materiálu patří PANÍ MÁMĚ, která nám dala prostor k tomuto projektu.

Neni grower jako Grower


Můj první grow 1kW - 34 rostlin (POG, C4, Ed Rosenthal Super Bud)
2nd round 400W_NYCD
Hokus Pokus aneb 1200W a něco k tomu - ZROVNA JEDE...

Chilli project
Hot peppers vol. 2 ZROVNA JEDE...

Old Post 19-04-2013 v 11:57 AM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 23




a ještě něco...

Neni grower jako Grower


Můj první grow 1kW - 34 rostlin (POG, C4, Ed Rosenthal Super Bud)
2nd round 400W_NYCD
Hokus Pokus aneb 1200W a něco k tomu - ZROVNA JEDE...

Chilli project
Hot peppers vol. 2 ZROVNA JEDE...

Old Post 19-04-2013 v 12:08 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 24

Tak nakonec to dopadlo pěkně Upřímně, měl jsem trochu obavy, když byly menšího vzrůstu, ale vypiplal jsi je pěkně

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 03-05-2013 v 10:01 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6183920 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív