Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první grow 1kW - 34 rostlin (POG, C4, Ed Rosenthal Super Bud)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Nápad Můj první grow 1kW - 34 rostlin (POG, C4, Ed Rosenthal Super Bud) Příspěvek č. 1






Zdar ve spolek,

chci se s vámi podělit o mou radost. Dneska je to 21 dní co sem si přivezl nádherné klony Eda Rosenthala (8ks), C4 (2ks) a vše zasadil do pracně natahaného substrátu (Plagron growmix). O 4 dny později sem si dovezl dalších 24 klonů, tentokrát POG. Veškerá genetika od členů G, kterým tímto ještě jednou děkuji. Vše zasazeno do 11l květníků a jako zdroj světla slouží sodíkovky (600W + 400W). Podotýkám, že od začátku byla účelem co nejmenší investice. Stan XXL homebox mám za symbolický poplatek od kámoše, to samé platí o lampách a odtahu (Ufo 230m3/hod.) Až mi přijdou odměny tak pořídím lepší ale na tu velkou počáteční investici sem holt neměl. Neměl sem ani kloudnej foťák,kterým bych zdokumentoval první dny těch mejch holek. První normální fota sem pořídíl až dnes, kdy se bude přepínat na květ. Holky mají výšku od 35 do 45cm. Sem zvědavej jak to bude vypadat za měsíc.

Málem bych zapoměl. Nemám ph ani ec metr. Jaká mi teče z kohoutku voda netušim ale veškerá zálivka je prováděna 24hodin odstátou vodou.

Mám úplně na hovno stínítka. Jedno je home made (naohybanej pozink plech, na kterym je nalepená Alu páska) a to druhý je cooltube se stínítkem ale princip cooltuby zůstává nevyužitej. Teplotu mám přes den v rozmezí 27-29 stupňů, vlhost tak 65-75%). Mým snem je mít na obou stranách boxu jedno šestikilo a jako stínítko Adjust A-wing ale ty prachy za něj se mi dvakrát dávat nechce.

Tímto se ptám, je nějaká levnější alternativa s podobnými vlastnostmi?

Od začátku sem hnojil plagronem start-up (dávkování dle výrobce), později nasazen plagron alga grow. Zálivka 500ml ke každé kytce jednou za 3-4 dny. Jednou týdně postřik Phytaminem (5ml/L).

Určitě sem na něco zapoměl, takže se klidně ptejte. Rady zkušenějších rád přijmu.

Zatim zdar

Old Post 31-10-2009 v 20:35 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 2

sem zvedavej jak se ti vyvrbi ta c4 ted jich 28 dojizdim

Old Post 31-10-2009 v 20:43 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Vlhkost Příspěvek č. 3


Takhle sem se rozhodl vyřešit rychle se ztrácející vodní mlhu. Když sem nechal espéesku normálně vydechovat, tak se veškerá mlha okamžitě rozfoukala a vlhkost byla max. kolem padesáti procent. Touhle hadicí se vlhkost dostává ke kytkám od spodu a drží se tak nějak déle. Drží se to na 65% když mám pootevřené okno. Když ho zavřu tak ta vlhost vyletí skoro k devadesáti ale zároveň stoupne teplota. A 33 stupňů mít v boxu nechci. Nebo to nevadí?

Old Post 31-10-2009 v 21:09 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 4

33 ve v poho ale vejs uz raci ne spis do 30 stupňů u vrcholku

Old Post 31-10-2009 v 21:39 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

teplota Příspěvek č. 5

Lampy sou 30cm nad vrcholkama a teplota u vršků je 28 stupňů. Podmínkou je to, že venku je tak jak je a celou dobu mám pootevřený okno. V létě to takový nebude...

Old Post 31-10-2009 v 22:15 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 6

zkus tohle kámo:

http://growshop.cz/katalog/detail/1...tor-extra-large

heatshield nepotřebuješ

live fast, die young

Old Post 31-10-2009 v 22:15 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Pohodička Příspěvek č. 7

Jinak všem děkuji za kvalitní rady a první pozitivní karmy. Budu se snažit nezklamat

Old Post 31-10-2009 v 22:19 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Můj první grow 1kW - 34 rostlin (POG, C4, Ed Rosenthal Super Bud) Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Hakan
......poplatek od kámoše, to samé platí o lampách a odtahu (Ufo 230m3/hod.)


Zdravím není to málo na takovou watáž?? jinak jsem zvedavej na Shortovu C4..at se jede bez problemu..

Old Post 01-11-2009 v 08:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

odtah Příspěvek č. 9

to CrTekk:

málo to je ale do začátku sem nic lepšího neměl. Ten box budu ,,tunit,, postupně. Stínítka, odtah a nějakej velkej pacháč budou další větší investicí.

Old Post 01-11-2009 v 09:37 AM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Nápad Dnes začíná fáze květu Příspěvek č. 10






Během ranní prohlídky sem si u dvou kytek všimnul kořenů, vylezlej na povrch substrátu (viz. foto 1). Trošku sem je zasypal ale nevim čím to. Někde sem četl, že když je zálivky málo, tak mají kořeny tendenci lézt nahoru. Dávám 0,5 - 0,6 litru zálivky ke kytce, každej třetí až čtvrtej den. Tak nevim čim to...

Přikládám nějaký další fota

č.1 vylezlé kořínky
č.2 POG - 20.den růstu
č.3 Ed Rosenthal - 23.den růstu
č.4 Znovu POG
č.5 pokus o FIM na POGu

Old Post 01-11-2009 v 10:51 AM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 11

muzes nahodit fotos ty c4 dik

Old Post 01-11-2009 v 11:40 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Obecné C4 Příspěvek č. 12




Na přání přidávám aktuální fotky C4

Old Post 01-11-2009 v 15:29 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biohazard
Stálý Člen

Karma uživatele biohazard - 97% PěstitelskáKarma uživatele biohazard - 97% PěstitelskáKarma uživatele biohazard - 97% PěstitelskáKarma uživatele biohazard - 97% PěstitelskáKarma uživatele biohazard - 97% PěstitelskáKarma uživatele biohazard - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 13

Zdarec, díky za K+ máš to taky moc pěkný budu sledovat. K

Co si neuděláš sám, to nemáš...

1.Indoor 400W Hlína
2.Indoor 400W Hlína
3.Indoor 400W Hlína
4.Indoor 400/600W Hlína
Big Bud Comeback/400W/Hlína

Old Post 02-11-2009 v 23:00 PM
biohazard je offline   Profil uživatele biohazard   Find more posts by biohazard   Foto galerie člena biohazard   Click here to Send biohazard a Private Message   Add biohazard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Zdraví První trabl Příspěvek č. 14




Tak jak sem měl radost z toho jak krásně mi ty holky jedou, tak dneska mě úsměv z tváře zmizel. U jedný kytky Eda R. sem si všiml nepjekný plísně na povrchu substrátu (viz. obr.) Netušíte někdo co by mohlo bejt příčinou? Celkově ta kytka nevypadá moc dobře. Povadlý a pokroucený listy sou toho důkazem. V boxu neni vlhost vyšší než 80%, teplota kolem 28 stupňů když se svítí, 19-20 když je tma. Fakt nevim čim. Poradíte mi někdo? Předem díky

Old Post 03-11-2009 v 20:20 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klimes
Stálý Člen

Karma uživatele Klimes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 15

cau, hlavni pricinou plisne je spatna vnitrni cirkulace vzduchu, a taky bych ten rockwool nenechaval zahrabany, aby mohl "dejchat", vis jak to myslim, ocistit vrsek RW kostky od hliny
edit: podle listu, jak jsou "zvadly" tak to mas i prelity

Old Post 03-11-2009 v 21:11 PM
Klimes je offline   Profil uživatele Klimes   Find more posts by Klimes   Foto galerie člena Klimes   Click here to Send Klimes a Private Message   Add Klimes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 16

taky myslim, že je to přelitý

live fast, die young

Old Post 03-11-2009 v 22:03 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0062360 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív