Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první grow 1kW - 34 rostlin (POG, C4, Ed Rosenthal Super Bud)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 17


Kucí, přelitý to rozhodně neni. Zalejvám to jednou za 3-4 dny. Spíš se bojim toho že něco neni v pořádku s tou genetikou. Tyhle zkroucený listy má akorát těch 8 Rosenthalů. Zbytek je krásnej (viz.foto). Tu plíseň sem odstranil (to co šlo) a postříkal peroxidem (0.2 ml na litr vody). Uvidíme jestli to zabere. Modlim se aby to pomohlo.

Co se týče tý cirkulace, tak na tom možná něco bude. Na ten velkej prostor mám hodně slabý ufo (cca 230m3/hod.) Ofuk zajištují 2 klipsňáky. Přítah čerstvýho vzduchu je taky v cajku. Silnější odtah budu řešit do tejdne.

Old Post 03-11-2009 v 22:27 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 18

Dva klipsňáky hochu, to je velká sladota. To chce pořádný ventilátor a pořádně míchat vzduch. No ta hlína je co zač? Problém je že nemáš PH metr, nedá se ani zjistit Ph té hlíny, navíc velmi poddimenzovaná ventilace. Už je to přepnutý?

Old Post 04-11-2009 v 07:35 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Certova.Vraska
Stálý Člen

Karma uživatele Certova.Vraska - 83% PěstitelskáKarma uživatele Certova.Vraska - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 19

Genetika byt spatna vubec nemusi,jen muze byt nachylnejsi,hadam..chce to poridit ph metr,lepsi ventilaci a bude klid ;-) mas stesti,ze je to ph pravdepodobne v dobrych mezich,ale postupem casu se to ph zvysi(hnojkama) a v hline se bude drzet,mozna bych zkusil proplach cistou vodou,ale je to jen moje myslenka ..at se dari

want to know-how

Old Post 04-11-2009 v 11:25 AM
Certova.Vraska je offline   Profil uživatele Certova.Vraska   Find more posts by Certova.Vraska   Foto galerie člena Certova.Vraska   Click here to Send Certova.Vraska a Private Message   Add Certova.Vraska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 20

hakan: taky teď jedu ERSB a taky má hnusné listy (nebo aspoň zezačátku měl, ta fotka na minulé stránce odpovídá tem mojim). prý je to genetikou, potvrdil mě to i matkař. to, že to má hnusné listy ale nutně neznamená, že je neco v nepořádku nebo že geny sou slabé. prostě to má hnusné listy. teď v pokročilé fázi květu možu říct, že knedle to dělá i tak dobré nedávno sem nekde četl, že třeba dj short kříží svoje věci s hnusnýma thaiskýma samcema, aby tak docílil lepší produkce pryskřice (údajně takto antikosmetické kytky si tonesou v genech).

Old Post 04-11-2009 v 14:53 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Palec nahoru Příspěvek č. 21

to tomas2pet: na tý cirkulaci něco bude. Na tak velkej prostor sou dva klipsňáky asi opravdu málo, ale na víc sem se na začátku nezmoh. V pátek poběžim koupit alespon dva další a snad se to trochu rozhejbe, taky musim co nejdřív koupit adekvátní odtah, jenom nevim jak moc výkonej. S ph metrem budu muset taky tak jeste 14 dní počkat. Substrát je od plagronu ten growmix a ted naposled sem dělal proplach čistou vodou bez hnojiv. Přepínal sem to v sobotu.

Jinak vám ostatním děkuju za uklidnění alespoň co se týče těch podivnejch listů u ERSB. Snad to dobře dopadne

Old Post 04-11-2009 v 16:46 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Palec nahoru 12. den květu Příspěvek č. 22






Po menší odmlce se opět hlásim. Kytky mají od 60 do 80 cm a rostou dál. Na začátku sem se bál, že to budou prťata ale teď vim, že sem se bál zbytečně.
Paldy se klubou jak o život. Na POGu jsou viditelně větší než na zbytku posádky.
PH ani EC neměřím (měřáky nemám) a kytky nevypadají, že by jim něco chybělo.

Hnojím dle návodu výrobce. Phytamin aplikuju každých 5 dní (6ml/L)
Teplota přes den kolem 28 stupňů, přes noc kolem 19
Vlhost se drží mezi 50 - 65%

Za NEkvalitu fotek se předem omlouvám.

Naposledy upravil Hakan 13-11-2009 v 23:15 PM

Old Post 13-11-2009 v 23:06 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Palec nahoru Dokončení Příspěvek č. 23



Po delší odmlce jsem se rozhodl dovysvětlit jak dopadl můj první pokus. Vysral se mi foťák, takže jsem neměl čím dál dokumentovat. Poslední fotky jsou cca měsíc před kosou. Musím říct že mě mile překvapil ERSB a to především chutí. Dolů šel předčasně v 65. dnu ale ještě by určitě tak 10 dní zkousnul. Určitě jsem se tak připravil o g. Nicméně i tak to ve finále hodilo zhruba 800g dobrýho materiálu. POG mě příliš nenadchl, to samé platí o C4. Jestli se někdy v budoucnu budu chít k něčemu z toho vracet, tak to bude určitě ERSB.

Teď už mám ale jasno. Příští kolo rozjedu NYCD. Už se těším

See you soon

Old Post 30-05-2010 v 22:07 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5042460 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív