Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 14x Super silver haze(Mr.nice) 1xHerijuana 1x Cataract kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
'Ts@FnI'*
Stálý Člen

Karma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 120  

14x Super silver haze(Mr.nice) 1xHerijuana 1x Cataract kush Příspěvek č. 1

Zdarec kolegove groweri rozjel jsem novy pest ssh, hehusky a kk.....nakoupil jsem nove hracky na http://www.bestgrow.cz za celkem pecka cenny.....no po mych zkusenostech z ssh kteremu bylo sviceno jen 12/12 jsem se rozhod trosku zaexperimentovat a ted svitim na 200w 48h v kuse potom jim dam chvili tmy a dam jim jeden den 18h svetla a pak to prepnu rovnou na kvet a uvidim co z toho vznikne .....

stinitko - wave flectror XL

vybojka - 400w Philips master son-t pia plus

predradnik - BAL 200-440w přepinatelný

kvetinac - 6 L.

pestebni medium - cocos

teplota - 25°C

vlhkost - 60-65%

PH - 5,6-5,8

ofuk - huricane

HNOJIVO

rust : metrop : mr1, amino root, callgreen
enzymy : atazyme
power thrive a ph down
EC prvni zalivky bylo 1,8 a budu postupne zvysovat..... na kvet mam v planu davat bud canna coco a+b a nebo plagron a+b a do toho power thrive a green senseison..... taky zkusim colgreen do postriku a nejaky kvetovy booster do postriku umph power tak uvidime co to zrobi :-D

Old Post 15-01-2013 v 18:15 PM
'Ts@FnI'* je offline   Profil uživatele 'Ts@FnI'*   Find more posts by 'Ts@FnI'*   Foto galerie člena 'Ts@FnI'*   Click here to Send 'Ts@FnI'* a Private Message   Add 'Ts@FnI'* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
'Ts@FnI'*
Stálý Člen

Karma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 2


Prvni den: holky jsou po presazeni, dostali ec 1,8 a ph 5,6 a nechavam jim svitit 48h vkuse na 200w.....

Old Post 15-01-2013 v 18:35 PM
'Ts@FnI'* je offline   Profil uživatele 'Ts@FnI'*   Find more posts by 'Ts@FnI'*   Foto galerie člena 'Ts@FnI'*   Click here to Send 'Ts@FnI'* a Private Message   Add 'Ts@FnI'* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
'Ts@FnI'*
Stálý Člen

Karma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 3





a takto vypadaji holky po asi 28h svetla...

Old Post 15-01-2013 v 18:55 PM
'Ts@FnI'* je offline   Profil uživatele 'Ts@FnI'*   Find more posts by 'Ts@FnI'*   Foto galerie člena 'Ts@FnI'*   Click here to Send 'Ts@FnI'* a Private Message   Add 'Ts@FnI'* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 4

ahoj, proč 48 hodin v kuse?

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 15-01-2013 v 19:01 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 5

Nechci nějak prudit, ale EC 1,8 na start mi přijde opravdu hodně... Řezům, které přesazuji do kokosu dávám maximálně 0,9...a hodnot EC 1,8 nedosahuji ani při plném hnojení... Raději začínám pomalu a reaguji na potřeby kytek... Každopádně držím pěsti a přeji hodně zdaru... Super Silver Haze je jedna z nejlepších odrůd, které jsem měl tu čest pěstovat...ale záleží na potřebách konzumenta ...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 15-01-2013 v 20:30 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
'Ts@FnI'*
Stálý Člen

Karma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 6


no zkusil jsem ze srandy hodit super silver haze jen na kvet a vyrostl mi celkem pekny kousek a tak si zkousim hrat.....dal jsem sadu korenaku a doufam ze se mi to za tech 48 h non stop aspon trosku lip a driv vzpamatuje a prokoreni a pak jeden mozna dva dny 18h svetla a pak sup na kvet .....myslim si ze v tom mnozstvi rostlin je to idealni muj nynejsi ssh vypada asi takto http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1067949 jinak pridavam dnesni fotku ssh.....

Old Post 15-01-2013 v 20:34 PM
'Ts@FnI'* je offline   Profil uživatele 'Ts@FnI'*   Find more posts by 'Ts@FnI'*   Foto galerie člena 'Ts@FnI'*   Click here to Send 'Ts@FnI'* a Private Message   Add 'Ts@FnI'* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
'Ts@FnI'*
Stálý Člen

Karma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 7

no jako slysel jsem o lidech co smazi matkam na rustu treba ec 4 ..... jinak silvry vykazuji nedostatek zivin takze si myslim ze tomu moc neuskodim ve svem poslednim pestu bilehu rusa jsem daval ec ve fazi asi 2 tydne kvetu ec az 3,6 potom uz jsem sice musel brzdit ale zvladnul to a bylo z nej celkem dost.... predtim ten jeden silvrik co jsem nan svitil jen 12h dostal ze startu snad 2,4 a jaky je z nej krasavec kazdopadne uvidime bud ti dam zitra za pravdu a nasadim vodu nebo nemusis mit strach jim priste prikurit.......

Old Post 15-01-2013 v 20:58 PM
'Ts@FnI'* je offline   Profil uživatele 'Ts@FnI'*   Find more posts by 'Ts@FnI'*   Foto galerie člena 'Ts@FnI'*   Click here to Send 'Ts@FnI'* a Private Message   Add 'Ts@FnI'* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 8

myslím si, že 48 hodin světla jim nepomůže, jen to kytí zblbne, sviť jim normálně 18/6 a nevymejšlej...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 15-01-2013 v 22:49 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
'Ts@FnI'*
Stálý Člen

Karma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 9

s tech hodin bych nemel takovy strach kluci uz jsem tohle zkousel nebyl problem rikam zkousim jinak bych nesvitil na rust vuuubec takze tohle maji devcata spis takovy bonus no a kazdy si preci hledame to svoje a ja zmyslam a zmyslat a zkusat budu ........ a necham se prekvapit.....

Old Post 15-01-2013 v 23:38 PM
'Ts@FnI'* je offline   Profil uživatele 'Ts@FnI'*   Find more posts by 'Ts@FnI'*   Foto galerie člena 'Ts@FnI'*   Click here to Send 'Ts@FnI'* a Private Message   Add 'Ts@FnI'* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.D.I.weed
Nový Člen

Karma uživatele T.D.I.weed - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 10

Mooc pěkný pěst nám tu začína.. Dávam hned k+ a to hlavně protože tu je konečně někdo kdo se toho nebojí !!! Co se týče toho ec 1,8 tak toho se vůbec neboj, klony vypadají moc pěkně a silné takže ec 1,8 v pohodě zvládnou ... Matkáří ustálují RW kostky v ec 0,5 až 0,7 tak není důvod jím dávat zálivku 0,9ec ještě když kokos neobsahuje žádne živiny.. Sice bych jako první zálivku dal asi ec 1,5ec a jako druhou 1,8ec ale určitě to nevadí ... SSH je celkem nenažraná rostlina takže to bude v pohodě.. S tím světlem bych to asi taky neměníl !! protože i ten stres je k nečemu dobrý.. jinak z vlastní zkušenosti mohu říct že ec můžeš postupně zvedat pomalu až na 3,8ec jen dávat pozor na dusík!!
Počítám že tu začne diskuze co jsi za blázna davat ec 1,8 na začátek a postupně ho zvedat ale poprosil bych členy G kteří takové hnojení nezkoušeli ať tady ani nepíšou že to je blbost tak moc hnojit.. Moje poslední kolo kde na začátek sem dával ec 1,5 a postupně zvedal tak že v 15.dnu květu jsem už dával ec 2,8 a konečné ec bylo 3,6. Jednalo se o 600w na ve stanu 120x120x180 kde bylo 16x the Ultimate a výsledek byl 662g ... Tak si myslím že toto bude moc pěkný pěst a hlavně že se spostu lidí tady na G naučí že se nemusí moc bát... Základem jsou kvalitní geny .... ať se daří budu sledovat.

Old Post 16-01-2013 v 10:00 AM
T.D.I.weed je offline   Profil uživatele T.D.I.weed   Find more posts by T.D.I.weed   Foto galerie člena T.D.I.weed   Click here to Send T.D.I.weed a Private Message   Add T.D.I.weed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiVenKu
Stálý Člen

Karma uživatele MiVenKu - 97% PěstitelskáKarma uživatele MiVenKu - 97% PěstitelskáKarma uživatele MiVenKu - 97% PěstitelskáKarma uživatele MiVenKu - 97% PěstitelskáKarma uživatele MiVenKu - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 11

Mě osobně se to EC zdá taky zbytečně vysoký, ale víc mě zajímá k čemu je dobrej ten stres?

citace:
Původní příspěvek od T.D.I.weed
tím světlem bych to asi taky neměníl !! protože i ten stres je k nečemu dobrý..

/ 1. grow / ◄ 400W - Euforia ►
/ 2. grow / ◄ 400W - WW & Sweet Tooth no.4 ►
/ 3. grow / ◄ 400W - ML, Afghan, NL5xHaze ►
/ 4. grow / ◄ 400W - White Russian & Chronic ►

/ 5. grow / ◄ 400W - Jack Herrer & Orange Bud ►

Old Post 16-01-2013 v 17:42 PM
MiVenKu je offline   Profil uživatele MiVenKu   Find more posts by MiVenKu   Foto galerie člena MiVenKu   Click here to Send MiVenKu a Private Message   Add MiVenKu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
'Ts@FnI'*
Stálý Člen

Karma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 12

kaaamo co te nezabije to te posili :-D

Old Post 16-01-2013 v 18:14 PM
'Ts@FnI'* je offline   Profil uživatele 'Ts@FnI'*   Find more posts by 'Ts@FnI'*   Foto galerie člena 'Ts@FnI'*   Click here to Send 'Ts@FnI'* a Private Message   Add 'Ts@FnI'* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 13

cau no to mozna u lidi u kytek spis plati co ji nezabije to ji zhermi ale treba budes mit kliku a bude to ok jinak dobrej pocin tak at se dari manas

Old Post 17-01-2013 v 08:44 AM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
'Ts@FnI'*
Stálý Člen

Karma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 14





takto vypadaji po zaliti 48h svetla ted dostavaji na par hodin tmu a potom 1x 18h a sup na 12 ec dostaly 1,8 a ph 5,6...... nevidim zatim zadne znamky prehnojeni spise naopak....jinak pozoruji ze sviceni v kuse neni vubec spatny kyti bylo behem chvile uplne v pohode a uz za asi 20hodin jsem pozoroval zmeny......kazdopadne davam fotky pred vypnutim svetla....

Old Post 17-01-2013 v 12:23 PM
'Ts@FnI'* je offline   Profil uživatele 'Ts@FnI'*   Find more posts by 'Ts@FnI'*   Foto galerie člena 'Ts@FnI'*   Click here to Send 'Ts@FnI'* a Private Message   Add 'Ts@FnI'* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 15

Doporučuju ti přečíst si něco o hnojivech, který používáš, zbytečně jima totiž plejtváš.. S Metropem nemusíš ani v květu pres Ec 1,4ms, když používáš čistou vodu, takže řekněme těch 1,8ms s vodou z kohoutku. Měříš Ec výtoku?

http://www.metrop.net/6_en_science_plant_grow_info.html

Edit: Tohle přepínáš na květ?

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 17-01-2013 v 17:29 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
'Ts@FnI'*
Stálý Člen

Karma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% PěstitelskáKarma uživatele 'Ts@FnI'* - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 16

jasne ec a ph vytoku merim akorad se mi to zda trosku predcasne pri druhe zalivce kazdopadne pri teto zalivce kterou budu michat zitra tak zmerim jinak chapu ze metrop je celkem koncentrovany a mega dusikovy mazec :-D a je treba nan davat pozor a to plytvani myslim ze nejsi prvni a asi ani posledni kazdopadne metrop na kvet vuuubec nepojedu......myslim si ze opravdu na poradny rozjezd je to v pohode ale co se tyce kvetu tak uz ho asi neni moc potreba mozna amino bloom a tlipet calgreenu...... jinak ano zitra je prepnu na kvet..........a uvidime co se bude dit......:-D

Old Post 17-01-2013 v 20:13 PM
'Ts@FnI'* je offline   Profil uživatele 'Ts@FnI'*   Find more posts by 'Ts@FnI'*   Foto galerie člena 'Ts@FnI'*   Click here to Send 'Ts@FnI'* a Private Message   Add 'Ts@FnI'* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8236620 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív