Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 97


ještě jedna...

,,Občas mám chuť se na všechno vysrat....ale pak si vzpomenu že na všechno seru"

LST Grow 250W
Elektronický brk
AutoGrow 250W
LST COCO GROW 250W+250W - ohýbání namísto stříhání
Waveflector na dvě výbojky

Old Post 28-01-2013 v 15:51 PM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 98



Ahoj, kytky ze semen, zasazeno 2.1. do Plagron Growmix, zaléváno zatím jen vodou s upraveným pH, plus dvakrát enzymy, jednou stříkáno Plagron Vita Start. Už od začátku od spoda žloutnou. Zatím byly jen v malých květnících, fotky jsou z přesazení do velkých. Napadá mě nedostatek dusíku, ale substrát by měl být předhnojenej a ukazovalo se to už od začátku.

Edit: Když o tom tak přemýšlím, oni nakonec asi budou mít málo dusíku, protože čím větší kytka, tím žlutější spodek... Co myslíte?

Díky


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Naposledy upravil iabek 29-01-2013 v 14:55 PM

Old Post 29-01-2013 v 12:43 PM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yakuro
Stálý Člen

Karma uživatele Yakuro - 90% PěstitelskáKarma uživatele Yakuro - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 121 

Příspěvek č. 99

Zdravím! Prosím, mohli byste mi nastínit o jaký problém se jedná v případě těchto řezů (od místního growera - California Indica)? Mám je v substrátu Light-Mix 5 dní. Zatím jsem do zálivky dal jen Bio Grow a Root Juice a do postřiku Alg-A-Mic, kterým to stříkám neustále kvůli vlhkosti. Hledal jsem v threadu, ale mám v tom zmatek a nedokázal jsem problém identifikovat... Budu vděčný za jakoukoliv radu. Díky!

http://2i.cz/10776b4192
http://2i.cz/ef8894be6d

Naposledy upravil Yakuro 31-01-2013 v 11:46 AM

Old Post 31-01-2013 v 11:32 AM
Yakuro je offline   Profil uživatele Yakuro   Find more posts by Yakuro   Foto galerie člena Yakuro   Click here to Send Yakuro a Private Message   Add Yakuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EnemYD
Stálý Člen

Karma uživatele EnemYD - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 100

light mix je lehce predhnojenej neni potreba to hnojit hned 5 dni po zasazeni cize zame si myslim ze si je spalil ale jiste to nevim jen takova dedukce

Old Post 31-01-2013 v 19:42 PM
EnemYD je offline   Profil uživatele EnemYD   Find more posts by EnemYD   Foto galerie člena EnemYD   Click here to Send EnemYD a Private Message   Add EnemYD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od Yakuro
Zdravím! Prosím, mohli byste mi nastínit o jaký problém se jedná v případě těchto řezů (od místního growera - California Indica)? Mám je v substrátu Light-Mix 5 dní. Zatím jsem do zálivky dal jen Bio Grow a Root Juice a do postřiku Alg-A-Mic, kterým to stříkám neustále kvůli vlhkosti. Hledal jsem v threadu, ale mám v tom zmatek a nedokázal jsem problém identifikovat... Budu vděčný za jakoukoliv radu. Díky!

http://2i.cz/10776b4192
http://2i.cz/ef8894be6d


Nestřikej to porad tim algamicem , na vlhkost zvlhčovačku.

Old Post 31-01-2013 v 19:50 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 102

citace:
Původní příspěvek od Pepe666
Zdar všem!

Vypadá to že jsem si rozhodil PH....lakmusem to nezjistím tak dobře ale pohybuji se kolem 6. Hádám to na zablokované živiny.
Kokos, vlhkost průměrně kolem 70% (teď pár dní byla 40% než mi vyreklamovali zvlhčovačku),
teplota 25-27°C.
Hnojky byly zatím jen 2x za necelý měsíc a to jen půl dávky Gold Label A+B a něco roots od Plagronu, trochu Alga-a-matic proti stresu. Žádné extra přehánění.

Listy usychají odspodu.

Může mít vliv to, že mi hrozně rychle prorostly kořeny 6,5l květináčem do odpadních misek? Nemívám tam pořád stojhatou vodu takže určitě kořínky schnou a nejsou v úplně ideálním prostředí...ale ten zbytek...?

Poradí mi někdo?
Foto staré dva dny, teď už je trošku řidší celý les


No hnojit kokos 2x za měsíc poloviční dávkou je prostě žalostně málo..
Spíše než o zablokování živin se jedná o jejich nepřítomnost..
Ph 6 neni hodnota,při který by se ti blokovaly hnojky v kokosu,snížit na 5,7-5,8 to můžeš,ale tim to nebude..
Kokos se prostě musí HNOJIT..

Old Post 31-01-2013 v 20:20 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 103


potvrdite me plisnicku,,? mam to strikany osetreny..

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 03-02-2013 v 19:04 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gbLuft
Nový Člen

Karma uživatele gbLuft - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 1  

Žlute miminka Příspěvek č. 104



Hoj zdaravim, prosím o radu. Jedu kyti ze semen a totalně mi zežloutly. Zalival jsem je jen vodou s osmozy ph 6.2 . Pote jsem je přesadil do kokosu myslel jsem že je předhonojeny ale nebyl. V tom čistém kokosu byly tři dny. Pote jsem dal zalivku od general hydroponic podle navodu. A kořenák. Fotky jsou jsou po dni od zalivky.
Vlhkost mam 80% a teplota je 25 C. Uvitám každou radu jsem celkem bezradny, nevim co dělám špatně.

Old Post 04-02-2013 v 08:44 AM
gbLuft je offline   Profil uživatele gbLuft   Find more posts by gbLuft   Foto galerie člena gbLuft   Click here to Send gbLuft a Private Message   Add gbLuft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Re: Žlute miminka Příspěvek č. 105

citace:
Původní příspěvek od gbLuft
Hoj zdaravim, prosím o radu. Jedu kyti ze semen a totalně mi zežloutly. Zalival jsem je jen vodou s osmozy ph 6.2 . Pote jsem je přesadil do kokosu myslel jsem že je předhonojeny ale nebyl. V tom čistém kokosu byly tři dny. Pote jsem dal zalivku od general hydroponic podle navodu. A kořenák. Fotky jsou jsou po dni od zalivky.
Vlhkost mam 80% a teplota je 25 C. Uvitám každou radu jsem celkem bezradny, nevim co dělám špatně.

Kokos je bez živin,musíš prostě hnojit růstovým hnojivem a ne reverzní osmozou...Jestlis přidal do zálivky growhnojku,za pár dní se zazelenaj..

Old Post 04-02-2013 v 15:00 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el_mono
Stálý Člen

Karma uživatele el_mono - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 106

Zdravím,
doposud se mi skudci a nemoci vyhýbali, ale ted sem dojel na nesterilizovanou hlínu. Sem 2týden v květu a na listech jsou bíle fleky bez barviva a malé černé tečky viditelné okem. Any idea?

http://leteckaposta.cz/680594944

Old Post 04-02-2013 v 17:06 PM
el_mono je offline   Profil uživatele el_mono   Find more posts by el_mono   Foto galerie člena el_mono   Click here to Send el_mono a Private Message   Add el_mono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykaras
Nový Člen

Karma uživatele johnykaras - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 107

Zdravím všechny, prosím o pomoc.
Začali mně žlotnout listy a nerad bych to pokazil.

600W v boxu 100x100. Telpoty den okolo 29° / noc okolo 19°. Vlhkost mezi 20-40%.
Rostou v kokosu. Hnojím GHE Flora series. Výživu dostávají pří každé zálivce(skoro denně). Při prvním výskytu žloutnutí asi před týdnem jsem přidal grow složku kvůli dusíku, ale žádné velké změny neregistruji.
Jsou 18. den květu.
PH zálivky cca 5,5 - 6,0 na výtoku přibližně to samé.
Jinak si myslím že rostou celkem dobře, ale straší mně to žloutnutí. Žloutnou velké spodní listy.

Old Post 04-02-2013 v 20:30 PM
johnykaras je offline   Profil uživatele johnykaras   Find more posts by johnykaras   Foto galerie člena johnykaras   Click here to Send johnykaras a Private Message   Add johnykaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykaras
Nový Člen

Karma uživatele johnykaras - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 108



Zdravím všechny, prosím o pomoc.
Začali mně žlotnout listy a nerad bych to pokazil.

600W v boxu 100x100. Telpoty den okolo 29° / noc okolo 19°. Vlhkost mezi 20-40%.
Rostou v kokosu. Hnojím GHE Flora series. Výživu dostávají pří každé zálivce(skoro denně). Při prvním výskytu žloutnutí asi před týdnem jsem přidal grow složku kvůli dusíku, ale žádné velké změny neregistruji.
Jsou 18. den květu.
PH zálivky cca 5,5 - 6,0 na výtoku přibližně to samé.
Jinak si myslím že rostou celkem dobře, ale straší mně to žloutnutí. Žloutnou velké spodní listy.
Na druhé fotce, omlouvám se za kvalitu, se na pár listech objevili hnědé tečky.
Předem díky za radu.

Old Post 04-02-2013 v 20:31 PM
johnykaras je offline   Profil uživatele johnykaras   Find more posts by johnykaras   Foto galerie člena johnykaras   Click here to Send johnykaras a Private Message   Add johnykaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykaras
Nový Člen

Karma uživatele johnykaras - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 109


A ještě jedno foto.

Old Post 04-02-2013 v 20:32 PM
johnykaras je offline   Profil uživatele johnykaras   Find more posts by johnykaras   Foto galerie člena johnykaras   Click here to Send johnykaras a Private Message   Add johnykaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HelpYeHard
Stálý Člen

Karma uživatele HelpYeHard - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 110

Zdravim lidi...
Nevím jestli je to deficit nebo přehnojení...
Četnost hnedých teček, jako by byly vypálené se zvětšuje...
pH je v normě a EC je dlouhodobě mírné nížší... přes 1.5 EC nehrozí abych se dostal...

Old Post 07-02-2013 v 23:56 PM
HelpYeHard je offline   Profil uživatele HelpYeHard   Find more posts by HelpYeHard   Foto galerie člena HelpYeHard   Click here to Send HelpYeHard a Private Message   Add HelpYeHard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HelpYeHard
Stálý Člen

Karma uživatele HelpYeHard - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 111

natebb @ Pestoun tohle oboje vypadá na přehnojení... a nebo deficit hoši sám teď nevim...

Old Post 08-02-2013 v 00:50 AM
HelpYeHard je offline   Profil uživatele HelpYeHard   Find more posts by HelpYeHard   Foto galerie člena HelpYeHard   Click here to Send HelpYeHard a Private Message   Add HelpYeHard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AndreWWW
Stálý Člen

Karma uživatele AndreWWW - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 112

-

Naposledy upravil AndreWWW 19-02-2013 v 06:06 AM

Old Post 08-02-2013 v 14:57 PM
AndreWWW je offline   Profil uživatele AndreWWW   Find more posts by AndreWWW   Foto galerie člena AndreWWW   Click here to Send AndreWWW a Private Message   Add AndreWWW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8160240 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív