Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Critical, Nepalese Dragon, Zen, a Great white shark_1*1_400G
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Den 5_květ Příspěvek č. 17




další květový update :

Máme již 5 den květu a rostlinkám se nikdy nedařilo lépe, tvoří krásně tmavězelenou masu s tipickým aroma

Ph: 6
Ec: 1,6
Vlhkost: 30-40%
teplota: 19-26°C

Kytičky jsem ohnul jak můžete vidět na společném fotu. Rád bych vyplnil celý prostor. Snad se zadaří.




Fotoreport:

1.) Critical
2.) Nepalese Dragon
3.) celkový pohled do skříne

... další foto nahodím po novém roce :-)

Tak mír a do nového roku hodně kytek, velkou sklizeň a málo čórek
Growu zdar!

Old Post 29-12-2012 v 12:14 PM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 18

Čau , to pH klidně trochu větši a nelej tam pořad hnojky , střidej to se zalivkou jen s vodou , zasekly byli protože jsi je zaštip jinak jsou v poho , vyfot je za tmy s bleskem , aspoň budou dobře vidět , držim palce , Čau Hlava

Old Post 30-12-2012 v 23:51 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 19

Tákže, mám tu přichystaný první update roku 2013. Konec roku 2012 provázela smutná událost a to, že při ohýbaí vrchní palice se po ohnutí díky mojí neopatrné manipulaci ulomila vrcholovka Nepalese Dragon. Jsem dyk a dal bych si nejradši facku ale co, stalo se - fakt sem se o to jenom otřel Naštěstí není tak pozdě a rostlinka se z mojí blbosti krásně vzpamatovla a vytvořila nádhernej keř palic :-)
Všechno šlape dle mých představ, začal jsem používat Green Sension jako květový stimulant.

Vlhkost jsem již stáhnul na 30%.
Ph lehce zvýšeno: 6,4
Ec : 1,6
Teplota: 19-26°C

Jinak se začínají objevovat první pre-flowers, až budu mít příležitost, udělám pořádným foťákem makro. Mám dojem, že nebude trvat dlouho a začnou se tvořit šištičky

Old Post 04-01-2013 v 14:43 PM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Den 10_květ Příspěvek č. 20


Tákže, mám tu přichystaný první update roku 2013. Konec roku 2012 provázela smutná událost a to, že při ohýbaí vrchní palice se po ohnutí díky mojí neopatrné manipulaci ulomila vrcholovka Nepalese Dragon. Jsem dyk a dal bych si nejradši trojitou facku ale co, stalo se - fakt sem se o to jenom lehoulince otřel Naštěstí není tak pozdě a rostlinka se z mojí blbosti krásně vzpamatovla a vytvořila nádhernej keř výhonků:-)
Všechno šlape dle mých představ, začal jsem používat Green Sension jako květový stimulant.

Vlhkost jsem již stáhnul na 30%.
Ph lehce zvýšeno: 6,4
Ec : 1,6
Teplota: 19-26°C

Jinak se začínají objevovat první pre-flowers, až budu mít příležitost, udělám pořádným foťákem makro. Mám dojem, že nebude trvat dlouho a začnou se tvořit šištičky

jsem zvědavej jak dopadne malej dráček kterej se strrašně dlouho držel po zadu a až v posledních den začal růst za sluníčkem.
Stejně tak auto sweet, kterej tam mám na test, mě nijak neuchvacuje, na to že je to autoflower a měl bych ho za nedlouho skízet nic moc roste stejně rychle jak ostatní - ba i hůř

fotoreport:
zadní řada: GWS, 2*ZEN
přední řada: Critical, 2* Nepalese dragon

Old Post 04-01-2013 v 14:47 PM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 21

Zdar,tak sem to celý pročetl a mam pár postřehů..
Těch pár seklejch kytek prostě nedalo to nízký ph a nevstřebávaly živiny kterýs tam lil,proto zesvětlaly i se zasekly s růstem..
Dál,při Sea Of Green (SOG) nic nezaštipuješ,neroztahuješ,tenhle styl je o co nejkratším růstu a nejvhodnější jsou na něj řezy,kde stačí i jen týden růstu a přepínáš..Prostor nevyplňuješ záštipama ani ohýbáním,roztahováním,ale větším počtem rostlin na plochu..
A poslední, rostliny je lepší tvarovat,roztahovat ještě na růstu,protože po přepnutí nastává explozivní růst a stonky křehnou..,jsou náchylnější na poškození(nalomení,zlomení)..
Jinak přeju hodně štěstí a ať to zdárně dojede..EDA

Old Post 04-01-2013 v 17:24 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od EDA45
Zdar,tak sem to celý pročetl a mam pár postřehů..
Těch pár seklejch kytek prostě nedalo to nízký ph a nevstřebávaly živiny kterýs tam lil,proto zesvětlaly i se zasekly s růstem..
Dál,při Sea Of Green (SOG) nic nezaštipuješ,neroztahuješ,tenhle styl je o co nejkratším růstu a nejvhodnější jsou na něj řezy,kde stačí i jen týden růstu a přepínáš..Prostor nevyplňuješ záštipama ani ohýbáním,roztahováním,ale větším počtem rostlin na plochu..
A poslední, rostliny je lepší tvarovat,roztahovat ještě na růstu,protože po přepnutí nastává explozivní růst a stonky křehnou..,jsou náchylnější na poškození(nalomení,zlomení)..
Jinak přeju hodně štěstí a ať to zdárně dojede..EDA


Díky moc o křehkosti stonků sem se přesvědčil ... měl sem na mysli to s tou sítí jak každá palička má svoje okýnko, ale asi to nechám spíš keřovatet =) nebo co je výnosnější?

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 05-01-2013 v 19:39 PM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Den 13_květ Příspěvek č. 23


Tákže tu mám malý rchlý report, nic se nezměnilo, vše jede jak má. Rostlinky prožívají obrovskou expanzi směrem vzhůru a tvoří pěknou podívanou - můžete vidět na fotce :-)

Ph: 6,3
Ec: 1,6
Teplota 19-26°C
Vlhkost: 35%

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 05-01-2013 v 21:24 PM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od naxos


Díky moc o křehkosti stonků sem se přesvědčil ... měl sem na mysli to s tou sítí jak každá palička má svoje okýnko, ale asi to nechám spíš keřovatet =) nebo co je výnosnější?


Čauves,
Pro tvoje světlo při horizontálním pěstování je scrog imo na škodu

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 05-01-2013 v 23:36 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Den _Květ Příspěvek č. 25






Zdravíčko a znovu zdravíčko,

po menší odmlce se hlásím s dalším reportovým příspěvkem. Píše se 28. den kětu (12/12). Rostlinky mi dělají velikou radost, jsou svěží tmavě zelné, s krásně učebnicovými listy a s ještě učebnicovější vůní

EC postupně zvyšuji o 0,1 za týden ... tudíž při dnešní zálivce bylo
EC 1,7
Ph se nemění : 6,2
Teplota 18-26°C
Vlhkost 25%ol

Nevím proč, z ničeho nic přestala fungovat zvlhčovačka ... zajímalo by mě, kde soudruzi z ČLR udělali chybu ... naštěstí se tak stalo až teď, v polovině kvetení, takže to není zas takový problém... ale na další kolo musím koupit jinou :/

24. den jsem otrhal všechny větší lístky a nechal listy jen u vrcholků. Snad to prospěje spodnějším paličkám

... jdu nabít bong a splácat dohromady nějakej ten fotoreport




1. Foto 18. den,
2. Great white shark_18. den,
3. Great white shark-macro_18. den,
4. Zen_18. den,
5. Zen- macro_18. den,

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Naposledy upravil naxos 22-01-2013 v 10:56 AM

Old Post 22-01-2013 v 10:45 AM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

fotoreport Příspěvek č. 26





Fotoreport:


1. a 2.

den 18 - nepal dragon (obě kytky)





















3.
den 24 - otrháno od lupení
















4.
den 28

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 22-01-2013 v 10:49 AM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

fotoreport macro Příspěvek č. 27





1. GWS
2. Nepal dragon
3. Zen
4. auto sweet



btw... nechápu jak můžou bejt takhle hezký makra a tak šitový fotky

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 22-01-2013 v 10:53 AM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 28

pekne, akorat bych vystipal spis ty spodni patra nez velke listy...je to zasobarna zivin a obrovska plocha pro fotosyntezu, velke listy bych sundal tak na pulku posledniho tydne, at s tim neni tolik prace, ale tohle mi prijde brzoo

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 22-01-2013 v 12:48 PM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 29

To jo, takhle pálíš půlku světla do podlahy..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 22-01-2013 v 16:28 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od funec
pekne, akorat bych vystipal spis ty spodni patra nez velke listy...je to zasobarna zivin a obrovska plocha pro fotosyntezu, velke listy bych sundal tak na pulku posledniho tydne, at s tim neni tolik prace, ale tohle mi prijde brzoo


Ahoj díky, mno já jsem utrhal ty listy ve spodních vrstvách aby se světlo dostalo i ke spoledním šiškám, velkou zelenou plochu pro fotosyntézu jsem nechal nahoře u vrcholovek. Spodků sem pár uštípal, ale ne moc je mi jich líto ... a díky protrháí vnitřního listí, se začaly krásně zvětšovat

Ještě by mě zajmalo, proč se ty potvory držej tak nízko? čekal sem že vylítnou ještě více do výšky...

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 23-01-2013 v 06:37 AM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od fiste
To jo, takhle pálíš půlku světla do podlahy..


Asi nechápu, jak to myslíš... objasníš mi to, prosím? A poskytneš i řešení? :-)

Díky

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 23-01-2013 v 06:58 AM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 32

zdar . takhle malým kytkám nemůžeš sebrat tolik listí.akorát se ti zalistní a budou řidčí a budou dřív zralé tot má zkušenost.škoda no

Old Post 23-01-2013 v 07:39 AM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7840130 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív