Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » first grow | 250W | 0,3m2 | JH x E | SCROG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 17

jak myslíš, podle mě to zbytečně brzdí vývoj - kytka musí vynaložit sílu aby listy dorůstaly a tvořily se nový, ale roste ti to, takže je to možná jedno

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 03-11-2012 v 17:22 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 18

jo, máš asi pravdu, ale docela mě kotlí teplota a nejsou tam folie, takže to prostě protentokrát oželím a alespoň budu mít zkušenost, ta se vždycky hodí... navíc jsem v podstatě nucenej experimentovat :-D

na příště už mám připravenej trošku větší projekt s cooltube, taky 250W ale v jiný skříni a hydro. tohle mělo bejt fakt do toho silvestra a myslím že něco se snad už bude dát štípnout. teď mi končí první týden květu a už na to nebudu šahat, jen seženu ph - na květ a průplach

Old Post 03-11-2012 v 17:29 PM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 19

Kámo, nechci ti radit, ale mít lampu vertikálně na horizontální scrog je kravina
Nejvíc světla jde právě do stran a tam nemáš vůbec nic

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 03-11-2012 v 23:46 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 20


neblázni, samozřejmě každou radu uvítám. ta skříň mě stála dohromady sotva litr, takže pochopitelně není a nemohla být dokonalá. já prostě vhodnější stínítko nesehnal(jestli sis všimnul je to normálně lampička a odraz mi to hází dolů-nevím jestli sis na té fotce všimnul) , potřebuju s horním odtahem protože by se mi jinak pod ním akumuloval teplý vzduch[po stranách by bylo jen 5cm], takže to budu muset vydržet do cannafestu 9.10 , protože growshopy vážně sponzorovat nemíním(rozuměj tam tomu míň než já)
mimoto, tu síť nejspíš použiju jen na zpevnění stability, protože na nějaký pořádný zaplejtání tam mám výhonků až moc

Old Post 04-11-2012 v 07:40 AM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 21

WIRKLICH: filipec má pravdu, většina světla ti jde do zdi. Proto máš možná i každej list jinak zelenej.

Old Post 04-11-2012 v 09:06 AM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 22

[I] já vím SK8, děkuju za názor, ale prostě jsem to teď fakt lépe vyřešit nemohl(kromě polepení zdí) - abych stihnul odjet kolo do konce 2012. ještě jsem jí mohl dát horizontálně bez stínítka nebo jen s nějakým p*ča plechem...což nemyslím že by bylo lepší..... a ty listy byly stejné, akorád že jsem je spálil :-( a navíc mi ke konci růstu stouplo ph přes 7. ty fotky jsou s bleskem, třeba proto se vám to zdá slabé. navíc mi z toho stínítka kouká jen špička a kus výbojky (od které se to vážně odráží mimo jiné opravdu i do stran)... fakt když tam dám to hobby stínítko 40x40, tak nebudu mít skoro místo okolo něj na proudění vzduchu nahoru, potřebuju sehnat to s horním odtahem ...já tam původně chtěl dát cooltube-ale stejný problém s rozměry. borovičnaté sklo by mě vyšlo na cca 700. tak snad to ještě těch 50 dní přežijou holky, pak si doufám najdu čas a chuť postavit to hydro[

hele, tak já zkusím nějak zařídit aby visela horizontálně teda...nějaký rady? poznatky ? .... já myslel že na takovej malej prostor bude fuk jak je pověšená./I]

Old Post 04-11-2012 v 09:18 AM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 23

Přinejhoršim můžeš upravit to hobby stínítko 40x40. Jinak asi bude stačit vhodně vytvarovat plech a zajistit jeho odrazovou plochu.

Old Post 04-11-2012 v 09:45 AM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 24

v nouzi poslouží místo stínítka i kus alobalu, jinak klasický stínítko od dvouset korun v gshopech, lampa takhle vertikálně je napitchu, dolů nesvítí skoro nic...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 04-11-2012 v 09:49 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 25

to určitě není jedno, musíš to sám i okem rozeznat, kolik peče do stran a kolik dolů..
na cannafestu kup klidně neobyčejnější stínidlo a můžeš do něj vyříznout díru na odtah horem, to se mi taky jeví jako mourdý řešení..
zatím bych tam dal nějakou polici a pod ní lampu horizontálně, vyjdeš z toho líp i kdyby to měla odrážet police bez výlepu, než když to visí tahlhe..
..no a nebo to nech viset takhle, na stěny narvi síť a jeď vertikál
máš skoro čtvercovej rozměr skříně, takže by to bylo ideální, pod 250W by to mohlo přinést zajímavý výsledky a pokryl bys místo 0,25m2 nějakejch 1,5-1,7
sám si můžeš porovnat výsledky scrogu a v/scrogu, mě osobně se nejvíc líbí BOG, tedy verikál + využití spodku skříně, tedy světla, který tam svítí tobě..
rád ti poradim něco vymyslet, když budeš chtít, jsem v těhle věcech hroznej magor

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 04-11-2012 v 09:51 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 26

SK8 : vyleštit leštící pastou ?

asfalt : ano, já vím, ale né to s horním odtahem a navíc v tom našem tohle nemaj... na cannafestu se pořádně porozhlídnu...

jdu se podívat k dědovi jestli se tam nenajde třeba horizontální lampička nebo něco na tu výrobu...

fillipec : ty jo, vyříznout do něj díru není špatnej nápad, to bych mohl udělat klidně už v pondělí, ale bydlím v bytě a něco na řezání plechu bude nejspíš problém.
no, hele, nevím jestli to jde ještě předělat na vertikál, když už to mám takhle načnutý - i vzhledem k tomu, že bych to chtěl mít odjetý co nejdřív a složil tu novou skříň - (tohle byl jen testovací round za co nejmenší vklad - kvůli sousedům, mám to v ložnici za dveřma, takže i ten hluk jsem potřeboval otestovat... zatím jsem spokojenej až na teplo v místnosti, vážně tam nemusím topit a spíš musím dost často větrat, takže jestli pacháč nevyřeší takovej ten teplej vydejchanej vzduch, tak si koupím nějakej ionizítor vzduchu do ložnice, nebo něco takového.) pokud chceš, můžeme se o tom pobavit(PM? nebo radši ICQ nebo fb?) , vertikál nevylučuji, ale jak říkám, už začínám druhý týden květu - genetika se měla dost vytáhnout, třeba 150% - zatím nic (což jsem tak nějak chtěl docílit tím štípnutím) tak uvidíme v nejbližším týdnu)

Old Post 04-11-2012 v 10:02 AM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 27

klasickej kůlťůb? http://www.growshop-ostrava.com/Esh...ctCategoryId=55
anebo http://www.growshopkolin.cz/stinidl...umer-125mm.html , http://www.growshopkolin.cz/stinidl...mer-125-mm.html
vyřezávat díru do základního hobby stínítka mi prijde jako hloupost..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 04-11-2012 v 10:19 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 28

asfalt : to mě taky....
chtěl jsem cooltube 400mm ; 125 průměr, ale jelikož mám stěny 500mm a 550mm , tak to tam nevlezu..... 400 mm + 125 + 125 = 65 cm a když něco z toho oželím, ubere to na funkčnosti(buď průchod a nebo manipulace), proto jsem to řešil takhle prozatímně. ta příští skříň bude mít už 80x60x160 a cooltub bude základní kámen, ale na víc cm už se stejnak nedostanu, bych musel kupovat jinej nábytek a přestavět ložnici


http://www.growshop-ostrava.com/Esh...ctCategoryId=55 a skáču snad až do nebe

Old Post 04-11-2012 v 10:25 AM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 29

jo to taky pravda, tubu koupíš v bazoši za pár kil

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 04-11-2012 v 10:31 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 30

filipe ale 45tku, to už bych tam vůbec nedal. leda by musela být napevno v určitý výšce a na to nemám ještě zkušenosti.
v 18h se zhasne, tak rozdělám tu lampu, snad do tý doby stihnu vykutit nějaký stítnítko. myslíte , že vadí dřevo? když na to přidělám větráček z pc aby to ofukoval? nebo musím jít určitě do plechu? - zbyl mi tu vnitřek z pc tak to přinejhorším neohýbám a obalím alobalem. jinak mám luxusní prkýnko cca 25x15cm na který stačí jen přidělat objímku, větrák a alobal tak babo raď
btw.... asi to dojedu takhle, protože už mi to pomalu začíná prorůstat...jedna noc a mám tam výrůstky z 2 kytiček a nechám to jen prorůst tak abych to vyplnil a trošku uzpůsobil tu výšku a pak je nechám normálně ať si dělaj co chtěj... problém je, že mám nad sítí 32°C i s ofukama, přitom na suchejch květináčích mám 26

Old Post 04-11-2012 v 11:33 AM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 31

osobně bych dal polici, do tý odtah a pod ní ten plech, když to zastíniš takhle malou plochou, půjde ti stejně mraky světla nahoru

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 04-11-2012 v 12:05 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 32

ale já udělám z toho alobalu stínítko / bočnítka , víš

když tam dám nějakou polici 40x40, tak mi zas nepůjde teplo nahoru a bude se mi točit u lampy, chápeš ?

Old Post 04-11-2012 v 12:17 PM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5685980 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív