Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. Indoor 10xPower Plant 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Anuvin
Zdarek hosi, tak sem se konečně dostal k Ben testu za 50.
Přijde mi to jako hodně orientační měření, naprd !
Vidim to na rozsah PH 6.8-7.5
Nenasel sem nikde kolik má být PH zálivky do hlíny, ale predpokladam ze tak 6-7 ?

Mimochodem potom co ste mi napsali sem usoudil že po 50dnech rustu to proleju čistou vodou. Počkám až to vyschne po poslední zálivce (cca 11l - 4ml/l alga bloom + 1ml/l green sensation + kapku grow)
Proleju to teda tak 20l odstate vody z meho kohoutku.
Je dobrý koupit si na to nějaký ty enzimy ? Popr jake pouzivate vy ?



do hlíny asi 6,2 - 6,5, zkus si to dát proti světlu, třeba oknu, většinou pak jde poznat, která zelená to je



a já používám Atazyme od atami, protože jsme je dostal si nemyslím, že by mezi enzymy od různých výrobců byly nějaky markatní rozdíly...

edit: je, to sem to tu zahltil, zařídím smazání...

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 28-11-2012 v 08:48 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Škopejda
Stálý Člen

Karma uživatele Škopejda - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 18

kup si radši normální PH meter a nemusíš se srát s nějakejma kapkama, který ti stejně neřeknou skoro nic

Koukni na Aukro, popřípadě různé domací potřeby, bazénové obchody, akvaristika. Dá se pořídit kvalitní Ph i EC měřák do 200 - 500,- za kus. v Gshopech to maj s nesmyslnejma přirážkama třeba nějakej No name co stojí na aukru 300 a v G shopu je na něm jen napsáno milwaukee a hned stoji o 900 víc, přitom když je rozděláš, tak jsou naprosto totožný!!

jakékoliv množství není dostačující

Old Post 28-11-2012 v 09:19 AM
Škopejda je offline   Profil uživatele Škopejda   Find more posts by Škopejda   Foto galerie člena Škopejda   Click here to Send Škopejda a Private Message   Add Škopejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 19

No tak sem to dal proti oknu a je to vydet lip. Vidim to tak na 6.5 - 6.8 takže vodu asi upravovat nebudu.
Normální PH/EC metr by byl sice fajn, ale ted predvanocema naněj neni.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 28-11-2012 v 09:27 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Anuvin
Zdarek hosi, tak sem se konečně dostal k Ben testu za 50.
Přijde mi to jako hodně orientační měření, naprd !
Vidim to na rozsah PH 6.8-7.5
Nenasel sem nikde kolik má být PH zálivky do hlíny, ale predpokladam ze tak 6-7 ?

Mimochodem potom co ste mi napsali sem usoudil že po 50dnech rustu to proleju čistou vodou. Počkám až to vyschne po poslední zálivce (cca 11l - 4ml/l alga bloom + 1ml/l green sensation + kapku grow)
Proleju to teda tak 20l odstate vody z meho kohoutku.
Je dobrý koupit si na to nějaký ty enzimy ? Popr jake pouzivate vy ?



Orientační ze začátku. Chce to cvik a praxi, jako všechno v životě. Sám, když jsem se naučil s tímhle testem měřit jsem už nikdy nevzal Ph metr do ruky, odpadla kalibrace a to, že občas měřil špatně. Chce to míchat stejný objem zálivky, takže se naučíš srážet PH kyselinou na jeden/ max 2 pokusy a ben test ti vydrží na hodně dlouho. A měřit se s ním dá velice přesně. chce to denní světlo, protože umělé osvětlení dost zkresluje.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 28-11-2012 v 09:28 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 21

benjichaouat: A muzu se zeptat kolik dáváš kapek ? Na obalu píšou 5 kapek a ze to vystačí na 40 měření. Kdybych dával jen 2 kapky tak mam měření 80.
No a jak je to když hnojim Plagronem kterej zalivku obarví na takovou tu hnědou barvu ? I pak se dá tenhle test použít nevíš ?
Bojim se že to bude zavádějící.
Někde jsem tu četl že Plagron hnojiva trochu snižují ph, ktomu mam PH zdrojove vody dejme tomu 6.8. Vyplatí se snižovat h3po4 ?

Funec: Momentalně sem na 50dni rustu dohromady, ale uz 29dní na květu.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Naposledy upravil Anuvin 28-11-2012 v 10:29 AM

Old Post 28-11-2012 v 09:34 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 22

Anuvine, pH urcite sraz na 6, kdyz si zalival vyssim (kohoutkova voda pocitam kolem 7-7,5), tak budes mit zbytecne vysoke pH v substratu, coz snizuje moznost konzumace zivin rostlinou. Prolejvej to tyden pH 6 a pak zmer vytok, uvidis, kolik tam budes mit.

Ty barviva v pH metrech reaguji na pH, nikoliv na barviva nebo slozky hnojiv, tudiz zadne alternativni zabarveni mereneho roztoku nevadi.

Ja si dovolim oponovat benjichaouatovi (voe, lehci jmeno nebylo? ) a tvrdim, ze digitalni meraky jsou nenahraditelne, kalibracni roztoky poridis jednou za pul roku a mas vystarano, kalibruji kazdy tyden.

Co se tyce snizovani pH hnojkama, tak u plagronu nevim, me pH dolu neleze po pridani hnojek, akorat cannaflush jej pekne srazi, ale na ten mas jeste cas

Rozhodne pred prepnutim proved poradny pruplach, dej holkam 24 hodin tmu a pak jed 12/12.

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 28-11-2012 v 09:41 AM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 23

Já když jsem hnojil Plagronem (jen grow a bloom), tak mi snižovalo PH až někde k 5 ikdyž jsem hnojil podle výrobce, takže jsem musel spíš přijít na to, jak PH zvednou zpátky nahoru a i kvůli tomu jsem přešel na biobizz.

Old Post 28-11-2012 v 12:21 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 24

Petis_: a nevíš jaky si měl ph vstupní vody bez plagronu ?

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 29-11-2012 v 09:56 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 25

PH vody mám v bytě pořád +- 7.

Old Post 29-11-2012 v 10:09 AM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od petis__
Já když jsem hnojil Plagronem (jen grow a bloom), tak mi snižovalo PH až někde k 5 ikdyž jsem hnojil podle výrobce, takže jsem musel spíš přijít na to, jak PH zvednou zpátky nahoru a i kvůli tomu jsem přešel na biobizz.


Ahoj.Kdyz vis o kolik ti hnojiva snizi Ph ,proc prvni neupravis ph u ciste vody bez hnojiv a pak jen nepridas hnojivo ktere ti to Ph dorovna na hodnotu jakou chces???

EDIT:Jako PH+ se dá pouzit jedla soda.Ale nechapu kdyz mas Ph ciste vody kolem 7mi jak ti muzou hnojiva tak moc snizit PH?Nedavas tech hnojiv treba moc?Me AH-cka snizuji Ph max o 0,5, vic ne .Snizeni ph hnojkama o 2,0 je celkem mazec .

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 29-11-2012 v 10:19 AM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Anuvin
Zdarek hosi, tak sem se konečně dostal k Ben testu za 50.
Přijde mi to jako hodně orientační měření, naprd !
Vidim to na rozsah PH 6.8-7.5
Nenasel sem nikde kolik má být PH zálivky do hlíny, ale predpokladam ze tak 6-7 ?

Mimochodem potom co ste mi napsali sem usoudil že po 50dnech rustu to proleju čistou vodou. Počkám až to vyschne po poslední zálivce (cca 11l - 4ml/l alga bloom + 1ml/l green sensation + kapku grow)
Proleju to teda tak 20l odstate vody z meho kohoutku.
Je dobrý koupit si na to nějaký ty enzimy ? Popr jake pouzivate vy ?



Hmm to je teda pekne na ho*no test.Mel jsi koupit ten akvin ,je tam vic odstinu v malem rozmezi Ph. http://shop.rataj-spk.cz/foto/1000002.jpg :Kazdopadne podle fotek to vyypada ze zalivku mas porad dost zasaditou.U hliny bych daval ph kolem 6,0-6,5 .K enzymum:Ja u hydra pouzivam AH Enzymes+ .Co jsem zatim pozoroval tak to pomaha rozkladat odumrele koreny a zabranuje to tvoreni slyzu.Na hline jsem to bohuzel nezkousel.

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 29-11-2012 v 10:55 AM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 28






34. den 12/12

Konečně se dostávám k té zajímavé části. Zvětšujou se mi květy před očima
Nakonec se můj odhad na ph (ben testem na bilém papíře) zdrojové vody ustálil na 6.5 což mi přijde dost vpohodě nato abych vodu nemusel upravovat.

Každou kytku sem 31.den narval do záchoda a prolil cca 2.5l vody.
Zejtra bude zálivka s Plagronem tak skusim změřit jestli mi sráží PH, každopádně mi příde testovat kapičkama hnědej roztok mi příde zavádějící.

Sem tam nějakej list vypadá jako spálenej, ale jinak vypadaj krásně zeleně a zdravě.


Fotky:
1) Palička forgotenName indicy
2) Centrál jedné Power Plant
3)Jak sem ohnul jednu přerostlou (slabej drátek)
4)Celek v noci
5)Takhle vypadá jeden postiženej list. Přehnojení ?

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Naposledy upravil Anuvin 06-12-2012 v 07:05 AM

Old Post 06-12-2012 v 06:52 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 29



Dneska sem změřil PH po přidání plagronu - cca 5,8 - 6
Docela mě zarazilo PH na výtoku = 4,7 - 5,2

Takže ANO, biořada plagron snižuje PH minimálně o půl bodu.

Po zalití jsem objevil nemilou věc , ve vodě která vytekla do podmisky se objevili miniaturní bílé plavající potvůrky.
Po pročtění groweru jsem usoudil že to budou nejspíš chvostoskoci.
Mám pravdu ?
Prý naně pomáhá tabáková zálivka, ale že by se mi ke kytkám chtělo lejt tabák...

Doufám že to nejsou larvy smutnic.
Listy jsem kontroloval a nikde nic..

O chvostoskocích od jednoho člena:
""Oni totiz nejsou ani skodlivi (udajne se zivi odumrelym materialem ktery "zahniva") a vyskytuji se prevazne tam kde je velka vlhkost. Ja jsem to mel na kytkach a bylo to zpusobene tim ze jsem trochu prelival. Ale jakmile jsem snizil zalivku tak se zase ztratili.""

Je pravda že po posledním prolití byla hlína ještě vlhká, ale jedu pryč tak sem musel zalít.
Takže do příští zálivky nechám hlínu proschnout na "troud"

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Naposledy upravil Anuvin 07-12-2012 v 09:51 AM

Old Post 07-12-2012 v 09:27 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 30

urcite to nenechavej vyschnout uplne, pak ma horsi absopcni vlastnost ze zacatku a hodne vody ti stece hned ven. Co jsu to vyplavil analyzovat neumim, se skudci mam, dikybohu, min. zkusenost

Kazdopadne vypadaji zdrave a hezky. Ten list bych tipnul na nizke pH a prehnojeni, me zacli takhle rezavet, kdyz jsem tam lil pH kolem 5,2-5,5

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 07-12-2012 v 10:24 AM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 31

Zdar.

Sou to chvostoskoci.
Pokud se nejak zavratne nepremnozi, tak se na ne vyprdni.
Kytkam nijak neskodi pokud vim.

Old Post 07-12-2012 v 11:30 AM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 32

jojo chvostoskoci jsou v pohodě, sice vypadá dost znepokojivě když zaleješ a nejadnou jich tam plave/leze/skáče milion, ale nijak závratně nevaděj... žerou zbytky organický hmoty a různý odumřelý záležitosti

Old Post 07-12-2012 v 12:14 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-02-2014 - 9x Power Plant 400 W - 30 odpovědí
12-06-2010 - 1. Pájecí indoor 12x NYCD 400W - 41 odpovědí
20-04-2010 - 1. indoor 100W - 107 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4693030 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív