Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. Pájecí indoor 12x NYCD 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Obecné 1. Pájecí indoor 12x NYCD 400W Příspěvek č. 1


Ahoj, tak po dlouhém přemýšlení, čtení, bádání a shánění věcí jsem rozjel svůj první indoor.

Vše se bude odehrávat v prostoru 90x90x160

Slunce: Osram 400w Plantastar

Odtah: VK125 280m3/hod s mnou vyrobeným triakovým regulátorem (nebude potřeba, pojede furt na plno :-) )

Pritah: prozatim pasivni, doplnim dvouma větrákama z počítače, nebo ventilátorem VKO125

Zvlhčovač vzduchu: nějaká ETA koupená na aukru za 350,- (neber to)

Řezy od člena Kseroks (doporučuju. Super domluva, byl ochoten mi je i přivézt mimo prahu)

Osazenstvo je již zmíněný New York City Diesel a lebedí si v 6,5l květináčích s kokosem a perlitem.

Hnojiva: Použil jsem Hesi coco starter kit

Lampa je ve výšce 50-60cm nad vrcholky kytek (asi dát níž že?)

Jinak teplota u vrcholků 24°C

Vlhkost 80%

Dnes jsem je přivezl, přesadil, a hned zalil Podle hnojíícího plánu Hesi

Byl bych rád za nějaké připomínky, jelikož jsem nováček... :-) dííky

Old Post 29-05-2010 v 19:18 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 2

Čůs, máš to moc pěkný. Akorád mi tam chybí ofuk. Proto je máš takový slabounký... Ale jinak supr...

Old Post 29-05-2010 v 21:34 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 3

zdravim,vyndej ty hnojky ven z boxu někam do tmy.a lampu nechej vysoko a postupně snižuj na těch cca 30 cm.ať ti to roste.Koloss

Old Post 29-05-2010 v 23:58 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 4

Hardy: Kytky jsem zasadil teprve dnes, ofuk dodám zítra, až se ještě pořeší plac v boxu...pak tam hodim ofuk o průměru 40cm...pak už by měly být v pohodě.
Kolossator: Určitě je tedy hodim ven, a lampu budu postupně snižovat. diíky moc

Old Post 30-05-2010 v 03:17 AM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

po prvni noci Příspěvek č. 5




Po první noci...kouknu jak se kyti mají, a přijdou mi jak kdyby mlely z posledního pár kousků to už asi nerozchodí... :-( ...viz foto (můžou být přelitý?) ...přidal jsem ofuk... teplota fajn...nepřesáhne 26°C

Old Post 30-05-2010 v 12:18 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 6

Tak kyti se zacinaji vzpamatovávat...asi jen 2 nebo 3 to nerozchodí...mám ještě ve skleníku nějaké řezy Chroniku...myslíte, že je budu moci dát místo těchy uhynulých, když teď rostou v Plagron Lightmixu? a ten nycd je pry prevazne sativa, ale chronik se mi jevi vic jako indika...snesou se nějak spolu?

Old Post 31-05-2010 v 08:53 AM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 7

Sehnal jsem rezy AK-47 misto asi 4 odpadlych rizku...nevim cim to bylo...ostatni se nejevi nejak nemocne...je tato kombinace NYCD a AK-47 mozna? meli by to byt oba prevazne sativy tak snad jo...jeste bych mel dotaz...vlastne dva...
1. pri rozsviceni se lampa startuje desne dlouho, nekdy treba i dve minuty...zhavi, ale nechytne...po dvouch minutach se nakonec rozsviti...cim to muze byt?
2. Mám nechávat ofuk a zvlhčovač zapnuty i pres noc? dodnes jsem oboje vypinal...

Naposledy upravil pajkapajka 31-05-2010 v 19:40 PM

Old Post 31-05-2010 v 19:31 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 8

Prosíím, mám dotaz...teda je jich vic na ktere jeste nebylo zodpovezeno, ale kytky se mi porad zdaji takove nezdrave, listy maji svisle stejne jako v minulych fotkach, ale od okraji chytaji strasne svetle zelenou...prehnojeni? preliti? ph? ph merim to by melo byt v pohode...zalivky taky davam dobre, teplota ok, nepresahne 26°C, vlhkost kolem 60-70%... :-(

Old Post 01-06-2010 v 19:52 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9

Cim meris PH? meris i EC?
Hned prvni indoor se pustit do kokosu, hmm nevim nevim.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 01-06-2010 v 20:24 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 10

Na PH mam nejaky kapky a podle barvy se pozna...EC merak nemam...puvodne jsem chtel jet hlinu, ale chlapek v growshopu mi radil ze je kokos lepsi tak nevim no

Old Post 01-06-2010 v 20:45 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 11

Nemam zkusenosti s kokosem, jediny co ti tak poradim, at je supnes do hliny, nebo budes mit s kytkama problemy.
V kokosu se pestuje trosku jinak nez ve hline, pac neobsahuje zadny ziviny a bez ph a ec metru by si se asi neobesel..


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 01-06-2010 v 21:29 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 12

tj, to by byla asi dobra volba jenze...mam koupeny hnojky od hesi primo na kokos, coz asi by do hliny neslo...a kupovat dalsi sadu hnojiv je trochu mimo moje financni schopnosti... :-(

Old Post 01-06-2010 v 21:32 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 13

Proc celou sadu? postaci predhnojeny substrat a hnojivo na kvet
Levnejsi nez kupovat jen ph metr, bez ktereho se neobejdes, i kdyz na hlinu se taky hodi.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 01-06-2010 v 22:01 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
money5
Stálý Člen

Karma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 14

zkus něco najit tady o kokosu.a nebo kup tu hlinu.a něco zorjed.těšil jsem se na nycd škoda no.měl jses trochu připravit než jsi to začal.

Old Post 01-06-2010 v 23:06 PM
money5 je offline   Profil uživatele money5   Find more posts by money5   Foto galerie člena money5   Click here to Send money5 a Private Message   Add money5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3110
Stálý Člen

Karma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 15

Posli aktualni fotky a neco se urcite vymysli

Kdo čeká vítr, nikdy nezaseje, kdo hledí na mraky, nikdy nesklidí. Král Šalamoun

Prvni kolo, dojeto

Druhý kolo, jede tak mrkni

Old Post 02-06-2010 v 13:06 PM
N3110 je offline   Profil uživatele N3110   Find more posts by N3110   Foto galerie člena N3110   Click here to Send N3110 a Private Message   Add N3110 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3110! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 16






Tak posilam foto ze dneska...jsou 5. den na růstu...prijdou mi ze se od privezeni vubec nezmenily...asi na ne chvatam...nejspis jsou prehnojeny ze? Ale hnojim dle planu Hesi...mám tedy dávat treba polovicni davky? 4 rezy ktery se nejak nechytly jsem vymenil za AK47 jsou videt ve predni rade...

Naposledy upravil pajkapajka 02-06-2010 v 16:00 PM

Old Post 02-06-2010 v 14:56 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - 1. Indoor 10xPower Plant 400w - 101 odpovědí
10-12-2011 - 1. pokus indoor 400W - 48 odpovědí
08-04-2011 - můj první indor 2x 600w - 40 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6998620 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív