Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. pokus indoor 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

1. pokus indoor 400W WW a AK48 - KOSA Příspěvek č. 1

Tak jsem se po neuspesnem pestovani venku, rozhodl pro jistejsi verzi pestovani doma. Venku se mne pestovat darilo, bohuzel sklizen jsem nesihl Ve skrini pestuji poprve, nejaka rada od vas se mne urcite hodi.
Skrin ma rozmer 175x87x52

Svetlo jsem koupil na ebay 400 W
http://i.ebayimg.com/00/$%28KGrHqN,!h0E1K716CYCBNbB+CUM0g~~_3.JPG

Odtah 125mm, 5" dia fan connections. Up to 280m3/h airflow rate.
Pritah je nejaky co se pouziva na WC 90m3/h.
Folii jsem koupil v Holesovicich v novygrowshop.cz

Zvlhcovacku jsem uz mel doma, stejne jako ventilator. Vlhkomer s teplomerem je od alza.cz

Posadka byla nakoupena v Nirvanashop a planovana:
AK48 feminized (5 seeds)
White Widow feminized (5 seeds)

Zalivky:
BioBizz Root juice
Biobizz Fish mix
Svete div se, ale mam ve skrini veci tak za 12tis Kc.

Bohuzel naklicilo mne 4x AK a 3 WW, chjo, pocital jsem ze nenaklici 1-2 seminka. 3 je podle me, docela dost, narok na dalsi asi nemam

Takze seminka jsou v kelimku 50% kompostu, 40% perlitu a 10 % pisku. Snazim se je nepostovat v bahne, rada co jsem zde vycetl, tak snad neco vyleze a nebude vetsi umrtnost.

Naposledy upravil jatro 02-12-2011 v 20:43 PM

Old Post 20-08-2011 v 07:31 AM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Psycho
Stálý Člen

Karma uživatele Psycho - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 2

Čus ten odtah je na prd pořid si nejaké to ufo nebo tak

Old Post 20-08-2011 v 11:46 AM
Psycho je offline   Profil uživatele Psycho   Find more posts by Psycho   Foto galerie člena Psycho   Click here to Send Psycho a Private Message   Add Psycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Psycho
Stálý Člen

Karma uživatele Psycho - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 3

Ten odtah bych volil kolem 240 m3/h nebo nějakej přepinatelnej a na květ se používají HPS 400W prostě sodík

Old Post 21-08-2011 v 19:12 PM
Psycho je offline   Profil uživatele Psycho   Find more posts by Psycho   Foto galerie člena Psycho   Click here to Send Psycho a Private Message   Add Psycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od jatro
Diky za radu s tim odtahem.
125mm, 5" dia fan connections. Ma to dve rychlosti.
Up to 280m3/h airflow rate.
Snad tohle bude OK. Nejak na to tu 100mm rouru dostanu ;o)



Svitim timhle http://i.ebayimg.com/00/$(KGrHqN,!h0E1K716CYCBNbB+CUM0g~~_3.JPG



Přechodka plechová 125/100 mm
http://www.klecka.cz/growshop/Venti...125-100-mm.html

Old Post 26-08-2011 v 14:25 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od jatro
Od seminka mne kytky drzi asi 14ty den. Trochu bojuju s chlazenim, ale zatim vse roste. 4 kousky jsou vazne pekne a 2 jsou na tom mizerne. No uvidime, staram se o ne a snad jim to staci.

Drzim se pravidla, "cim vic se kolem toho skace, tym spis se to posere".

Mimo jine napsal jsem do Nirvana Shop ze vse nevyklicilo a dostal jsem 1000 bodu. 1.bod je 0,01 euro. Takze mam slevu na pristi obednavku.


cau takze dneska 20ty den? a od kdy na ne svitis?

Old Post 06-09-2011 v 19:20 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od jardeste
čus kejmou,ser na semínka ,ktetrý stejně porostou 3metry než to přepneš na květ,celkově tedy více jak 5 měsícú
sežen řezy,který se daj koupit už na přepnutí a ůrodu budeš mít za 60dní,měj se


mesic na rustu, 2 na kvetu tj 90 dni -3mesice

3metry ,5 mesicu -svitis svickou ? nebo pestis liany ?!? Měj se

Old Post 06-09-2011 v 19:28 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

ahoj,nech si to poslat poštou,opravdu se to vyplatí i když máš 100pro feminized semínka tak jsou tam samci,


Co to je za blábol???? :-O Samci ve femkách?Gde si to viděl?

Old Post 06-09-2011 v 21:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 8

Blázni co to tady plácáte?? Nenech si prosimtě radit tady od těch "znalců"... Když jedeš ze semen, tak období růstu bude okolo měsíce, záleží na tom jak hodně to chceš nechat narůst..když víc, tam to muže bejt i přez měsíc... ale určitě né tři ..A semena jsou taky dobrý, né že ne..pokud nechceš jet 6kol za rok, tak nevidím v osivu žádný problém..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 06-09-2011 v 21:37 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od jardeste
kytka ze semínka je pohlavně dospělá za 90dní ty liáno

Za 21 dní ty jelito!

Old Post 06-09-2011 v 22:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 10

[QUOTE]Původní příspěvek od gremlin101

..nevim koho jsi ted myslel

Old Post 07-09-2011 v 13:20 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamion
Stálý Člen

Karma uživatele kamion - 92% PěstitelskáKarma uživatele kamion - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 11

hele kámo k těm listům .. podle mě to udělal ofuk + velká teplota
Ofuk by neměl foukat přímo do rostlin. at se dílo daří

když už tak už !

Old Post 02-10-2011 v 07:18 AM
kamion je offline   Profil uživatele kamion   Find more posts by kamion   Foto galerie člena kamion   Click here to Send kamion a Private Message   Add kamion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamion
Stálý Člen

Karma uživatele kamion - 92% PěstitelskáKarma uživatele kamion - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 12

jestli si viděl někdy profi pěstírny tak větráky jsou těsně nad kytkami.udělej si test dej ventilator před rostlinu a uvidíš.
podle mě tá kytka nachladne z toho větru.
jakou máš teplotu?

když už tak už !

Old Post 02-10-2011 v 10:39 AM
kamion je offline   Profil uživatele kamion   Find more posts by kamion   Foto galerie člena kamion   Click here to Send kamion a Private Message   Add kamion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Nazdar draku,

Sleduju jak ti to jede a vypadá to celkem dobře. Jak dlouho je ještě necháš růst něž přepneš na květ ?

Old Post 03-10-2011 v 14:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crussader
Stálý Člen

Karma uživatele crussader - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od jatro
Aktualni foto, jedna kytka mme jede nahoru a druha do siroka,no nevim proc.

Rizky zadne nesezenu, jedine bych se musel pokusit udelat nejakou mikromatkarnu v boxu. Nejsem si ovsem jistej, jestli na nejake 40-70W se da matka udrzovat. Aby vysledna kvalita z rizku byla dobra.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=39649
Ted jsem si precetl tento clanek, ZAJIMAVE.
mam podobny problem mam 4 rastlinky pod 400w autogrow PARADISE SEEDS :PANDORA mam tam 3 nizke a 1 dvojnasobne vacsieho od ostatnych netusim cium to je nejaka rada pls?

Autoflower pokus cislo jedna 1
drzte prsty...

Old Post 04-10-2011 v 10:21 AM
crussader je offline   Profil uživatele crussader   Find more posts by crussader   Foto galerie člena crussader   Click here to Send crussader a Private Message   Add crussader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 15

kolik toho to tam mas porad stejne, jako na zacatku ? (7)
tak to uz jsi tyden na kvetu uz ti to kvete? asi jo vid,po 7 dnech uz by to mel byt jiny level

Old Post 04-10-2011 v 16:36 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crussader
Stálý Člen

Karma uživatele crussader - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 16


citace:
Původní příspěvek od mysak
kolik toho to tam mas porad stejne, jako na zacatku ? (7)
tak to uz jsi tyden na kvetu uz ti to kvete? asi jo vid,po 7 dnech uz by to mel byt jiny level
ja mam autoflower urcute to este nekvete rastu stale viac a viac ale iba jedna je poriadne vysoka ostatne 3 rastu 80% sirka 20% vyska a ta jedna sa vytiahla zo zaciatku poruadne a teraz pusta krasne velke listy

Autoflower pokus cislo jedna 1
drzte prsty...

Old Post 04-10-2011 v 20:12 PM
crussader je offline   Profil uživatele crussader   Find more posts by crussader   Foto galerie člena crussader   Click here to Send crussader a Private Message   Add crussader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-01-2021 - První pokus indoor- 315W CMH - 27 odpovědí
20-08-2018 - 1.st indoor,400W HPS,6x NL - 114 odpovědí
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4374510 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív