Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. Pájecí indoor 12x NYCD 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 17

Dokázal by mi tedy někdo poradit co to je? Projížděl jsem forum, a dospěl jsem k názoru, že mají málo dusíku. Nebo se mýlím? Takže mám tedy pohnojit víc? Už fakt nevim.

Old Post 03-06-2010 v 19:29 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 18

Tak dnes jsem je šel okouknout...AKcka rostou docela hezky, ale NYCD jsou furt nejaky...nvm dalsi pruser je, ze pres den meli skoro 30°C takze vubec nvm co dal? nema cenu palit kilowatty, jestli pres hezky slunecny dny budou takhle ve vedru...kdo mi poradi?

Old Post 06-06-2010 v 20:58 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

zdar , sviť přes noc. je to lepší kvůli teplotě i kvůli fotosintéze , v atmosféře je přes noc víc co2, díky aktivitě zeleně venku.http://www.hesi.nl/czech/coco.htm#kweek podle toho jedeš?. Jinak tomu magorovi co ti na první grow vrazil kokos bych řekl něco pěknýho

Naposledy upravil 06-06-2010 v 21:27 PM

Old Post 06-06-2010 v 21:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 20

Ahoj. Presne tak, skús svietiť cez noc. Mimochodom kokos by mal byť stále vlhký, aj vo väčšom okruhu okolo rastlinky, aby sa korene ťahali za vodou. Vyzerajú byť bez živín. Výbojku drž čo najvyššie pokiaľ máš problémy s teplotou, inak tak mladé rastliny a ešte k tomu pravdepodobne podvyživené nebudú prospievať. Ešte dodám, že MEDICINEMAN mi pred nejakým časom písal, že NYCD je žrút hnojiva, takže aj na to treba myslieť. Veľa zdaru.

Marihuana je dar.

Old Post 06-06-2010 v 22:37 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 21

masterblaster: do ted svitim od 5:00 do 23:00 takze jak mi to doporucujes ty? bude jim hodne vadit kdyz jim to takhle otocim? jinak ten plan hnojeni mam nejakej jinej =-o pozdeji ho naskenuju, ale ted podlde nej davam
Hesi Coco 30ml/10L
a root complex 50ml/L
a supervit

vtipny je, ze jsem v tom baliku dostal i TNT complex, ale v planu hnojeni vubec neni zahrnutej =-o

Old Post 07-06-2010 v 04:11 AM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 22

s hnojivama mi přišel tenhle plán hnojení http://www.hesi.nl/objects/imgs/Schema-coco-a4.gif koukám, že je nějakej ošizenej o tnt complex a powerzyme. začnu hnojit podle toho druhýho, a uvidíme, jestli se zpamatujou...řekl by mi ještě někdo jak to udělat s tou periodou?

Old Post 07-06-2010 v 10:53 AM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

zdar, jo tak to bude asi tim schematem, ten tnt komplex ma složení npk (6-2-4)jako růstový hnojivo , kdežto ten coco jako květový (3-4-5).Takže 2x víc dusíku. Stím světlem , prostě to posuň jak potřebuješ.třeba od 17-11?kytkám je to jedno.můžeš svítit nonstop, nebo jim dát pauzu ve tmě, jak chceš.

Old Post 07-06-2010 v 11:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 24

koukam na to...kterej blbec to mohl k tomu pribalit? zbytecny tyden navic...co se da delat...vcera jsem je prolil cistou vodou, a zitra to vidim uz na novou zalivku s tnt complexem, a enzymy...periodu posunu, a snad to bude dobry...

Old Post 07-06-2010 v 11:23 AM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

nebo to ještě můžeš opatrně přesadit do normální hlíny . udělat si takovej mix hlíny + vermikompostu/guana(fosfor)/plagronu vinasse (draslík) a máš to předhnojený pěkně a lejt jen vodou ...s tim že se dá použít takovej substrát i na další kolo rozumě smíchanej . takhle to je náročný poprvý v kokosu ... musíš rychle poznat co potřebuje ale zase taky kokos rychle reaguje

at to roste

Old Post 07-06-2010 v 11:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 26

Tak jsem je zalil mensi davkou podle jinyho planu, a snad budou ok...vecer snad hodim nejaky fotky...

Old Post 07-06-2010 v 17:52 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 27




Taakze dneska to mame 9. den na rustu no...moc se nezmnenily...ale snad se to uz zpravi...posilam foto :-)

Old Post 07-06-2010 v 19:09 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 28

No podľa ich stavu by som im dal enzýmy a koreňový stimulátor. O pár dní na to rastové hnojivo, prípadne ich postriekať nejakými vitamínmi, napr. Phytaminom od Plagronu. Vlhkosť ti ukazuje 48 %. Je to relatívne v poriadku, ale keby mali väčšiu vzdušnú vlhkosť, lepšie by sa im brala vlaha listami, nakoľko koreňmi to zatiaľ nejde. Ani tá teplota 29 °C nie je veľmi dobrý signál. Aby sa nezačali rastliny dusiť, treba im veľa vetrať, aby dýchali čerstvý vzduch.

Marihuana je dar.

Old Post 08-06-2010 v 10:08 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 29

Víc je nakrm a pokud máš místo tak je hod nekam ven na slunko at zbytečne nepálíš waty.

Old Post 08-06-2010 v 10:42 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 30

i kolem 10. hodiny je teplota 29,9°C...takze to vidim, ze kytky dojedou v outdooru...a indor se presune na podzim nebo jaro...

Old Post 08-06-2010 v 20:56 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Co tam vrazit místo sody úsporku? Jsou tu lidi co to celý odjížděj jen s červenou.

Old Post 09-06-2010 v 09:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

venku ten kokos bude schnout jedna radost. tipoval bych 2x denně zalejvání při slunku tedka

hele zálivku zkus uzpůsobit každý kytce jinak. máš tam některý hodně malý kterejm uber...

Old Post 09-06-2010 v 10:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - 1. Indoor 10xPower Plant 400w - 101 odpovědí
10-12-2011 - 1. pokus indoor 400W - 48 odpovědí
08-04-2011 - můj první indor 2x 600w - 40 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8171560 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív