Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. indoor 250-600W-kombiované svícení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Evel
Stálý Člen

Karma uživatele Evel - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 35  

Obecné 1. grow indoor 250-600W BlueBerry, AK&NL Příspěvek č. 1

Ahoj groweři, cca 14 dní zpátky jsem se rozhodl udělat si něakou "zahrádku" i přes zimu, neb mi to pečování o rostlinky chybí. Co se týče pěstování indoor, budu pěstovat poprvé a rád uvítám všechny Vaše rady, protože ikdyž jsem se toho hodně načetl a outdoor napěstoval tak můžu dělat chyby.

Jako můj pěstební prostor jsem si vybral teplou komoru ve sklepě, kde byla vlhkost při svícení cca 35% a teplota okolo 21 stupňů.
Musel jsem tedy udělat něaké to opatření nejdříve ohledně teploty, což jsem vyřešil zateplením skelnou vatou. Nyní jsem na 29 stupních při svícení (tma-20).
Na růstové fázi budu svítit 250W výbojkou na květ poté 400W a na závěr 600W na zrání.
Odtah zatím neřeším je zde poněkuď dobrá cirkulace vzduchu pomocí pasivního přítahu, taktéž je řešen i odtah
Po 10 dnech growu jsem také vyřešil vlhkost zvlčovačkou a nyní jsem na 80%.
Co se týče odfuků nevím zda je mám řešit teď při výšce rostlin cca 7cm, vypadají zatím celkem spokojeně každopádně později se na ofuky určitě dostane.
Celá tato "komora" je oblepena bílou odrazovou fólií.
To je tedy asi vše co se týče prostoru a teď k samotným květinkám.

Pro první pěstování jsem si z místního growshou koupil 7x AK47&Northern light od fair Feeds a 3x Blueberry od Dutch p.
Budu tedy pěstovat ze semen v 10x 6,5 l květináčích se substrátem Biobizz allmix.

v Growshopu mi bylo řečeno že s Allmixem už hnojiva na růst nebudu muset řešit a proto jsem si nakoupil pouze kořenáč, který budu aplikovat při každé zálivce do přepnutí na periodu 12/12 a hnojiva na květ Power to bloom (neznámá firma)- je to takový tyrkysový prášek a Monster bloom od Grotexu. Na závěr mám připravený jahodový flush od Grotex, který ještě nevím zda použiju, kvůli lahodné genetice rostlin.

Semínka vyklíčili bez problémů a nyní rostiny rostou 11 dnem, a vypadají zdravě a velmi živě. Vyživuji je vodou ze studny PH s kořenáčem se pohybuje kolem 6,5. Teplota v boxu je den-29 noc-20 a vlhkost držím na 80%.

To je tedy asi vše o mém growu, budu rád za všechny rady a připomínky Fotky budu uploadovat postupně.

Evel

Newbye
1. grow 250-600W hlína: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1065819#post1065819 ----> aktuální

Naposledy upravil Evel 08-01-2013 v 10:09 AM

Old Post 01-01-2013 v 17:30 PM
Evel je offline   Profil uživatele Evel   Find more posts by Evel   Foto galerie člena Evel   Click here to Send Evel a Private Message   Add Evel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 2

Zdar, budu držet palce, jakej máš rozměr tý komory?
BB máš feminizovaný? ..vsaď se, že zhermí

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 01-01-2013 v 18:08 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evel
Stálý Člen

Karma uživatele Evel - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 3

1,20 x 1,20
Doufám že se mýlíš Na obale bylo napsané Femi tak snad

Newbye
1. grow 250-600W hlína: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1065819#post1065819 ----> aktuální

Old Post 01-01-2013 v 18:15 PM
Evel je offline   Profil uživatele Evel   Find more posts by Evel   Foto galerie člena Evel   Click here to Send Evel a Private Message   Add Evel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 4

Nějaké foto by nebylo?
Třeba pěstebního prostoru a jeho úpravy?

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 01-01-2013 v 18:25 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 5

zdar
určitě budu sledovat...

Co se týče semen tak nevidím jediný důvod proč by měly hermit :-)
Dřív bych se možná toho hermení bál , ale řekl bych , že dneska je to natolik vychytané že to bude bez roblému.Dyt je i tady na groweru pár lidí co prodává řezy z feminizovanejch matek(nemluvě o těch co amj matky z fe. smen pro jen pro sebe) a vše ok (kamarád bral 6 criticalu + z feminizovane matky a ani jeden hermátor) Sám jsem měl skamarádem poslední 2 outy na políčku feminizivaý seeds a vše ok.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 01-01-2013 v 22:30 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 6

zdar filipec mluvi o bb od dp fem a ne o femkach obecne.... kdyz ti tu mas tak prolezly tak prolez i ten zbytek a pochopis....

Old Post 02-01-2013 v 10:50 AM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 7

ahoj ..tu teplotu máš schválně na 29? příjde mi to hrozně moc na 250W co budeš dělat až tam budeš mít 600W ? jinak to máš připravene pěkně si myslím a je vidět že víš co a jak.

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 02-01-2013 v 10:57 AM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evel
Stálý Člen

Karma uživatele Evel - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 8

Jojo, s teplotou budu moct později regulovat, například odteplením dveří. Dneska vše nafotím a dám sem + starší fotky holek když vyklíčili..

Newbye
1. grow 250-600W hlína: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1065819#post1065819 ----> aktuální

Old Post 02-01-2013 v 11:06 AM
Evel je offline   Profil uživatele Evel   Find more posts by Evel   Foto galerie člena Evel   Click here to Send Evel a Private Message   Add Evel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
zdar
určitě budu sledovat...

Co se týče semen tak nevidím jediný důvod proč by měly hermit :-)
Dřív bych se možná toho hermení bál , ale řekl bych , že dneska je to natolik vychytané že to bude bez roblému.Dyt je i tady na groweru pár lidí co prodává řezy z feminizovanejch matek(nemluvě o těch co amj matky z fe. smen pro jen pro sebe) a vše ok (kamarád bral 6 criticalu + z feminizovane matky a ani jeden hermátor) Sám jsem měl skamarádem poslední 2 outy na políčku feminizivaý seeds a vše ok.


ano, mluvím o DP, schválně, jestli najdeš thread, kde to někdo pěstoval a nezhermily
..BB od DP je samozřejmě skvělá genetika, ale asi neumí feminizovat, to ti řekne skoro každej...

a k těm fem. matkám,...proč ne? když uděláš pořádnou selekci, tak jistě předělaný kluky odhalíš a zfeminizovaná holka je dle mého názoru pořád holka

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 02-01-2013 v 11:08 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

[QUOTE]Původní příspěvek od tuffgong1
zdar
určitě budu sledovat...

Co se týče semen tak nevidím jediný důvod proč by měly hermit :-)
Dřív bych se možná toho hermení bál , ale řekl bych , že dneska je to natolik vychytané že to bude bez roblému.Dyt je i tady na groweru pár lidí co prodává řezy z feminizovanejch matek(nemluvě o těch co amj matky z fe. smen pro jen pro sebe) a vše ok (kamarád bral 6 criticalu + z feminizovane matky a ani jeden hermátor) Sám jsem měl skamarádem poslední 2 outy na políčku feminizivaý seeds a vše ok.
[/QUO

Taky sem mel problém u euforie...bylo tam pár kvetu ale to mohla být taky moje chyba..

Old Post 02-01-2013 v 18:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 11

Tak to se omlouvám ...
Neřikám že tu mm prolezlé vše , ale jne že jsem to v poslední době u nikoho neviděl. V tom co sme pěstil z fem semen ( dohromady 4 seedbanky a něco kolem 6 modelů) Taky nic...
Na letošní jaro sme s kamardem koupili Frisian Dew tak doufám že to bude ok.

Ale stejně si myslím , že to nezhermí ne proto že bych k tomu měl nějaký adekvátní důvod , ale proto že to bude dávat positivní vibrace Takže Evele držim palce a věřim tomu že to bude ok :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 02-01-2013 v 19:48 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evel
Stálý Člen

Karma uživatele Evel - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 12




Tak mám nafoceno, holky stále pěkně rostou

Třetí foto je už to zmiňované zateplení

Newbye
1. grow 250-600W hlína: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1065819#post1065819 ----> aktuální

Naposledy upravil Evel 04-01-2013 v 13:43 PM

Old Post 03-01-2013 v 12:25 PM
Evel je offline   Profil uživatele Evel   Find more posts by Evel   Foto galerie člena Evel   Click here to Send Evel a Private Message   Add Evel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 13

Faq,faq,faq

Old Post 03-01-2013 v 13:41 PM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evel
Stálý Člen

Karma uživatele Evel - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 14

Ve sklípku jsem provedl jistá opatření proti prachu, takže jsem si to trošku zvelebil
Holkám se pořád daří, jsou menšího keříčkového vzrůstu, mezipatra cca půl cm od sebe, některé jsou už široké jako květináče.
Hnojím stále pouze kořenáčem ve vodě ze studny s celkovým obsahem PH kolem 6 - 6,5. Teplotu udržuji na 29 stupních, včera jsem zaznamenal 30. A vlhkost je na 70% v průměru Den/Noc.

RADA: Myslíte že má význam, přínos když rostilnkám koupím něakou tu hnojku na růst, když rostou v allmixu? Popřípadě, které růstové hnojivo by jste i doporučili

Další foto v pondělí.

Newbye
1. grow 250-600W hlína: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1065819#post1065819 ----> aktuální

Naposledy upravil Evel 05-01-2013 v 09:32 AM

Old Post 04-01-2013 v 13:38 PM
Evel je offline   Profil uživatele Evel   Find more posts by Evel   Foto galerie člena Evel   Click here to Send Evel a Private Message   Add Evel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Já sem jel v plagron grow mixu (čož je neco podobnýho)a rustové hnojivo sem nepoužil zatím vubec.Kytky ho na pohled nepotrebovaly...zalezi kolik dni pujdeš rust a jakou odrodu mas.Kazdopadne je dobrý ho mat v zaloze.Osvedcil se mi Fish mix i bio grow od bio bizz...sleduj farbu listu.Jestli zacnou blednout tak to prolij i rustovym hnojivem(0,5 ml na l staci) ..Pozor ale na presoleni.Mensi kytky toho snesou min...
http://grower.cz/forum/showthread.p...568#post1064568
Tohle vsechno bez rustovyho hnojiva...

Old Post 06-01-2013 v 17:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evel
Stálý Člen

Karma uživatele Evel - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 16






Okey, zatím vypadají skvělé (barva, stonky, listy) Takže jakmile uvidím něaké nesrovnalosti tak začnu řešit hnojkou.
Ofuk tento týden Klipsna+stojan

Něaké fotky pro vás

Newbye
1. grow 250-600W hlína: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1065819#post1065819 ----> aktuální

Naposledy upravil Evel 09-01-2013 v 15:45 PM

Old Post 07-01-2013 v 11:01 AM
Evel je offline   Profil uživatele Evel   Find more posts by Evel   Foto galerie člena Evel   Click here to Send Evel a Private Message   Add Evel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0757110 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív