Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » končím, THC už nikdy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
__helios
Nový Člen

Karma uživatele __helios - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 4 

Palec nahoru končím, THC už nikdy Příspěvek č. 1

Od zítřka si už nikdy nedám ani práska..EHM EEE
Nechce se někdo přidat?
Leze mi to na mozek , bere mi to paměť a dech, čas i peníze..

Když do toho pudete se mnou, tak mi napište jak to jde...
Už jsem na nový rok skoro přestal, ale zase jsem do toho spadnul,takže teď to už prostě musim překonat.

Old Post 02-11-2003 v 22:38 PM
__helios je offline   Profil uživatele __helios   Find more posts by __helios   Foto galerie člena __helios   Click here to Send __helios a Private Message   Add __helios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakor
Herreromil

Karma uživatele pakor - 69% PěstitelskáKarma uživatele pakor - 69% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 2

Helios: Myslis ze by si bez travy prisiel na ten super napad s vyuzitim bicykla pri growingu?
Nestacilo by to obmedzit?

Pakorova 70W záhradka

Dva chatové bubblery

Old Post 03-11-2003 v 08:09 AM
pakor je offline   Profil uživatele pakor   Find more posts by pakor   Foto galerie člena pakor   Click here to Send pakor a Private Message   Add pakor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 3

chce to svoje meze

Old Post 03-11-2003 v 10:58 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ledabyl
Nový Člen

Karma uživatele ledabyl - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 4

Uz sem asi 39x prestwal, alle 40x sem sem to porushill, ach jo.

Old Post 03-11-2003 v 11:06 AM
ledabyl je offline   Profil uživatele ledabyl   Find more posts by ledabyl   Foto galerie člena ledabyl   Click here to Send ledabyl a Private Message   Add ledabyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ibuprofen
Stálý Člen

Karma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 5

to _helios:
- když Ti to nic nedává tak to nekuř
Nechápu jak Ti to bere čas a peníze ?? Asi nepěstuješ ale kupuješ - co?

--==@@ Welcome to reality @@==--

Boglegum v bubláku
K2 a NEBULA pod 100W
konopná MAST
NEJ Vapík

Old Post 03-11-2003 v 13:17 PM
Ibuprofen je offline   Profil uživatele Ibuprofen   Find more posts by Ibuprofen   Foto galerie člena Ibuprofen   Click here to Send Ibuprofen a Private Message   Add Ibuprofen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Držím ti palce, je dobrý mít na sebe náhled
a upřímně si přiznat, že to s tebou dělá něco, co už nechceš
a ještě lepší je se to pokusit změnit.
Z toho co vim, to má každej jináč.
Někdo ustojí dobrovolné částečné omezení na např. víkendovky
a někdo jiný s tím musí přestat absolutně,
protože nemá mechanismus, jak regulovat a šel by zase do plnejch.
Záleží na tom, jak se znáš a která metoda je pro tebe ta pravá.
Každopádně tvé rozhodnutí je O.K.

Old Post 03-11-2003 v 14:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 7

2Ibuprofen: Vis, pokud pestujes indoor, tak ti to cas i penize zere, peace

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 03-11-2003 v 14:52 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 8

Hele, jestli nekupuješ, nemáš na dealery žádný kontakty a ty prašule Ti bere indoor, tak by se to dalo celkem v klidu vyřešit. Zasaď si vždycky v červnu, červenci ven jednu kytičku, aby moc nevyrostla, měla výnos tak třicet gramíků a pak si to rozlož na celej rok, že zahulíš tak jednou do měsíce. Daleko líp si to vychutnáš a rozhodně se vyhneš všem těm nešvarům co uvádíš. A pokud jsi podobnej typ jako třeba já (dokud je tak denně ), tak máš za měsíc prázdnej krám a do další sklizně se zas pěkně pročistíš . Opakuji, žádné kontakty na ganju jsou podmínkou, protože jak člověk chytí slinu, tak je to zas v hajzlu .

Jinak na BohouRa jsem teda taky zvědavej , tipuju, že za rok bude v kasičce na novej auťák

Old Post 03-11-2003 v 15:33 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marceloid
Nový Člen

Karma uživatele marceloid - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 9

dúfam, že to zvládneš... ja som to skúšal, no neuspel som..........dospel som k názoru, že je to pekná závislosť.
Neviem ako je to s tebou, ale keby som mal prestať ja, musel by som sa zamknúť v byte do vtedy, kym by som nezabudol ako vyzerajú moji kamaráti...lebo to je velký vplyv a hlavne, čo sa drog týka

Old Post 03-11-2003 v 16:55 PM
marceloid je offline   Profil uživatele marceloid   Find more posts by marceloid   Foto galerie člena marceloid   Click here to Send marceloid a Private Message   Add marceloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 10

hmm... nevim od vsech lidi co mi rekli ze prestavaj hulit tak to byl vetsinou vykrik do tmy protoze jestli ma clovek k huleni nejakej vztah ,tak se k nemu driv nebo pozdeji vrati tak jako tak...
Ja osobne prestal 3x a rikal se mi si dycky ze jen o vikendu nebo max 1 tydne nebo ze to treba vydrzim do konce roku kdyz beru v uvahu ze je napriklad zari ci rijen a dyccinko me to nakonec zlakalo a ted kdyz nemam tak se nic neda delat

Ale brcko bych si kurevsky dal a jak , hehe


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 03-11-2003 v 18:12 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sasquatch
Nový Člen

Karma uživatele Sasquatch - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sasquatch - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 11

Jo, tak o tomhle uz jsem taky parkrat premyslel a dokonce jsem i zkousel to omezit, ale fakt to nejde. Vsichni moji nejlepsi kamosi huli se mnou kazdy den nebo i beze me. Je to fakt tezky, reknu si: Dneska nebo zitra nebudu hulit a pak mi stejne vzdy nekdo zavola at jdu ven a jsem v tom zase. Bavi me to, je to dobry, ale vsichni vite, jak to je. Prestat hulit by znamenalo prestat kamaradit s tou spoustou skvelych lidi, protoze nedokazu byt s nema a nezahulit si, urcite to vsichni moc dobre znate... Nicmene budu dale sledovat jak se vam dari a drzim palce

Jak si kdo zaseje,tak si sklidí!! -

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=99778#post99778

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=239869#post239869

Old Post 03-11-2003 v 18:23 PM
Sasquatch je offline   Profil uživatele Sasquatch   Find more posts by Sasquatch   Foto galerie člena Sasquatch     Add Sasquatch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 12

Ja teda prestavam skoro tejdne. Vyklube se s toho ze to vetsinou vydrzim v pondeli (jako vcera) a vim (jako ted) ze si ho v utery zase podpalim, protoze si to utery jinak ani predstavit nedokazu. A kdyz to chci vydrzet (jako minulej tejden) tak si musim najit nejakou zabavu, ktera mne 100 proc. vtahne a kde nemuzu hulit, coz je vetsinou problem. Preju vsem at se Vam to podari, huleni je super, ale musi se to z mirou a kdyz si clovek zvykne denne kalit ... mam kamarada co prestal hulit a presel na chlast, prej ze mel pocit ze najedou zivot stoji za hovno ... tak pozor na to ...

Old Post 04-11-2003 v 08:54 AM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 13

pekne tema , ale stale se potvrzuje to (a da se to tu i vycist "mezi radky") , co vsichni prece dobre vime

Old Post 04-11-2003 v 09:36 AM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 14

jj tohle je dost problem...hafo lidi prestalo hulit a zacalo misto toho chlastat...
nevim, ale rozdil mezi vychlastanym mozkem (po case taky debilnim) a vyhulenym je podle me znacnej...
a me osobne dela chlast depky a je mi vzdycky hrozne blbe...to po jointu alespon ne...

je fajn to omezit :c))))

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 04-11-2003 v 09:48 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hashie
Nový Člen

Karma uživatele hashie - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 15

Shodou okolností tohle téma řešim poslední dobou často.
protože paměť mě živí ale hulit chci dál ale co fakt chci dokázat je přestat s cigárama!!!!!

Old Post 04-11-2003 v 10:55 AM
hashie je offline   Profil uživatele hashie   Find more posts by hashie   Foto galerie člena hashie   Click here to Send hashie a Private Message   Add hashie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 16

Kouril jsem 12 let cigarety a kourim 1 rok hulo. Nikdy bych neveril ze se mi spis podari prestat hulit cigara, ale je to tak. Rozhodnul jsem se ze s jednim zhusim nadobro prestat a nakonec se mi to podarilo s cigaretama. Ta psychicka zav. (na te pohode kterou to prinasi) je pro mne v konecnem dusledku horsi nez fyzicka na cigaretach (a to jsem predtim nedokazal prestat nikdy to mi zase trava pomohla, ale to davkovani v prvnim tydnech, beda mluvit). Ted je ze mne nekurak, ale travu hulim 3x vic, protoze bez cigara je potrba vic ganjy pro dosazeni stejnejch stavu, bohuzel ... takze a radim to kazdymu, jestli nemate kamarady se kterejma se da taky sportovat nebo delat neco kurva jinyho nez hulit, tak se na ne na mesic vyserte, oni nikam neutecou a dejte so dohromady, tak jak to ted zkusim i ja ... jak to dopadne dam vedet, ale myslim ze to bude jen a jen +++

Old Post 04-11-2003 v 11:09 AM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4452970 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív