Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Kdy vysadit ven?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 72 73 74 75 76 »

dozrajou?
This poll is closed.
jasně že jo 7 100.00%
ani náhodou vole 0 0%
Total: 7 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
ChuQ
Nový Člen

Karma uživatele ChuQ - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 1169

Mám už zasazeno pár dní, protože sem se nemohl dočkat a mám to daný za oknem, není to teda až takovej problém ?

Old Post 02-03-2014 v 17:35 PM
ChuQ je offline   Profil uživatele ChuQ   Find more posts by ChuQ   Foto galerie člena ChuQ   Click here to Send ChuQ a Private Message   Add ChuQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cocos
Stálý Člen

Karma uživatele Cocos - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 1170

citace:
Původní příspěvek od ChuQ
Mám už zasazeno pár dní, protože sem se nemohl dočkat a mám to daný za oknem, není to teda až takovej problém ?


nič si z toho nerob, ja som tiež dal 3 vyklíčiť a 2 pekne vyšli už sú taký 5ty deň za oknom a zatiaľ sa im darí bez problémov, keďže boli prázdniny a nudy hafo, tak som tam každej namontoval jeden malý vetrák na 12V nech ich vietor spevní tiež som mal dôvod taký že grower nefičal a furt mi to dáko honilo hlavou, tak som nedočkavo skúsil feminized, La Blanca

First grow
2. veľké vyvrátené mýty: hrdzavé klince (hřebíky), strihanie listov v dobe kvitnutia pre zvýšenie výnosu

Old Post 02-03-2014 v 22:32 PM
Cocos je offline   Profil uživatele Cocos   Find more posts by Cocos   Foto galerie člena Cocos   Click here to Send Cocos a Private Message   Add Cocos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cocos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 1171

citace:
Původní příspěvek od Cocos


nič si z toho nerob, ja som tiež dal 3 vyklíčiť a 2 pekne vyšli už sú taký 5ty deň za oknom a zatiaľ sa im darí bez problémov, keďže boli prázdniny a nudy hafo, tak som tam každej namontoval jeden malý vetrák na 12V nech ich vietor spevní tiež som mal dôvod taký že grower nefičal a furt mi to dáko honilo hlavou, tak som nedočkavo skúsil feminized, La Blanca


La Blanca....Ty seš můj člověk.

Ale sázet teď na začátku března jen za okno. To je ještě moc brzo. Pokud jsi nedočkavý, tak třeba na začátku dubna, ale i to je ještě celkem brzo. Snad Ti to nezačne nakvétat.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 03-03-2014 v 07:34 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 1172

Já už dal klíčit 5 samonakvétaček z minulího roku Dokaď tam nebude trošku hezky tak je nechám ve skříni,ale ven budu sázet asi na konci března

.

Old Post 03-03-2014 v 08:25 AM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 1173

Ven na konci března? Jakože uplně ven, třeba na zahradu? No nevim, mě minulej rok někdy asi 7. května zmrzly 3 kytky venku...Takže zlatý babský pravidlo "Až po zmrzlejch" je na místě...


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 03-03-2014 v 09:00 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1174

citace:
Původní příspěvek od frek


La Blanca....Ty seš můj člověk.

Ale sázet teď na začátku března jen za okno. To je ještě moc brzo. Pokud jsi nedočkavý, tak třeba na začátku dubna, ale i to je ještě celkem brzo. Snad Ti to nezačne nakvétat.


To je jasný že mu to nakvete!!!

Old Post 03-03-2014 v 09:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cocos
Stálý Člen

Karma uživatele Cocos - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 1175

jj máte pravdu Páni, viem už teraz že som to pokazil len som pozabudol dáko mesiace, toto nechám teda nakvitnúť doma pre okrasu, a na začiatku mája normalne zasadím

to Frek: aj ty budeš mať La Blancu?

First grow
2. veľké vyvrátené mýty: hrdzavé klince (hřebíky), strihanie listov v dobe kvitnutia pre zvýšenie výnosu

Old Post 03-03-2014 v 19:11 PM
Cocos je offline   Profil uživatele Cocos   Find more posts by Cocos   Foto galerie člena Cocos   Click here to Send Cocos a Private Message   Add Cocos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cocos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 1176

Cocos: Už třetím rokem! Můj outdoor šampión


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 03-03-2014 v 19:33 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cocos
Stálý Člen

Karma uživatele Cocos - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 1177

frek: tak to môžem byť rád že som dostal 30 seeds od kamoša

First grow
2. veľké vyvrátené mýty: hrdzavé klince (hřebíky), strihanie listov v dobe kvitnutia pre zvýšenie výnosu

Old Post 03-03-2014 v 20:00 PM
Cocos je offline   Profil uživatele Cocos   Find more posts by Cocos   Foto galerie člena Cocos   Click here to Send Cocos a Private Message   Add Cocos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cocos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 1178

30??? Já si jich teď na cannafestu kupoval 5


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 03-03-2014 v 20:07 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cocos
Stálý Člen

Karma uživatele Cocos - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 1179

dostal som koľko som dostal no tiež plánujem ísť max 5 kytiek, létos to boli 2 no name a stačilo mi to ako tak do nového roku

First grow
2. veľké vyvrátené mýty: hrdzavé klince (hřebíky), strihanie listov v dobe kvitnutia pre zvýšenie výnosu

Old Post 03-03-2014 v 21:42 PM
Cocos je offline   Profil uživatele Cocos   Find more posts by Cocos   Foto galerie člena Cocos   Click here to Send Cocos a Private Message   Add Cocos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cocos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 1180

Myslim ze uz je na case, na dalsi tyzden ma byt u nas 19/8, zima uz urcite skoncila. Ja hodim urcite aaspon nejake AF aby som mal skoru urodku.

Old Post 13-03-2014 v 12:09 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 1181

citace:
Původní příspěvek od Korag
Myslim ze uz je na case, na dalsi tyzden ma byt u nas 19/8, zima uz urcite skoncila. Ja hodim urcite aaspon nejake AF aby som mal skoru urodku.


Je este cas-nevim,kam seci spechate.nejlepsi je davat ven,jak uz tu je milionkrat zminene-po zmrzlich..osobne davam kytky ven na konci kvetna-zacatek cervna a nestezujusi-viz.moje pesty v outdoor galerce..jinak af sadit ted me prijde zbytecne,lepsi je pockat a zasadit v cervnu-at v kvetu maji vic slunka..(cervenec-srpen)

Old Post 13-03-2014 v 12:27 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 1182

No mne sa to vela krat vypomstilo tak, ze som dlho cakal ako ty a nakoniec mi zostala 1 klasika, lebo som mal nehoraznu smolu, preto si to chcem poistit co najrychllejsie, dat viac vrhov a tak... a nevravim vsetky ale aspon nejake, par AF, par klasik, uvidime.
Mimochodom mrazy budu maximalne prizemne, proti ktorym je lahka prevencia, takze toho sa nebojim.
Tak do cervna/juna by som urcite necakal, to je az moc neskoro, kamarat si pamatam 2 roky dozadu zasadil AF royal dwarf niekedy v marci a na zaciatku maja mal celkom slusny vyno.

Old Post 13-03-2014 v 13:00 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 271  

Příspěvek č. 1183

Loni byly nejvetší vedra začátkem cervence, kdy mi dokvítali AF od fair seeds a výnos byl moc dobrý, druhej vrh co dokvítal v srpnu, už byl horší...

Old Post 13-03-2014 v 13:10 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 1184

No a ja vravim o pocasi predloni, vtedy bola tiez skorej jar presne ako teraz, navyse najvacsi slnecna perioda je 21. juna, cize ten april, maj je pre AF dost idealne obdobie.

Old Post 13-03-2014 v 13:17 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 72 73 74 75 76 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-08-2020 - Kdy vysadit ven? II. - 55 odpovědí
29-09-2007 - Kedy vybrat semena? - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1283940 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív