Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pestovanie v nadmorskej výške viac ako 700 m.n.m.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Pestovanie v nadmorskej výške viac ako 700 m.n.m. Příspěvek č. 1

Zdravím... Mám v okolí svojeho bydliska (prechodného) nadmorskú výšku cca. 750-800 m.n.m. Proste samé kopce A chcel som ísť aj tento rok Durban Poison, ale keď dlho kvitne na juhu, kde stále práši slnko atď, tak tam hore to už bude extrém. A preto sa pýtam, že aké odrody by boli vhodné do týchto podmienok... Vopred ďakujem

Old Post 06-12-2009 v 11:16 AM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kosmicka.raketa
Stálý Člen

Karma uživatele kosmicka.raketa - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 2

Mathanuska Thunderfuck - v prekladu bleskomrd z udoli mathanuska

Odruda ktera dozrava i na aljasce.

Old Post 06-12-2009 v 12:35 PM
kosmicka.raketa je offline   Profil uživatele kosmicka.raketa   Find more posts by kosmicka.raketa   Foto galerie člena kosmicka.raketa   Click here to Send kosmicka.raketa a Private Message   Add kosmicka.raketa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 3

No ono to neni tak uplně lehký vybrat správnej model... Sagarmata seeds maj Matanusku, já jsem tenhle model nikdy venku neměl, ale neslyšel jsem na něj moc pozitivních ohlasů co se týče outu. Navíc ta cena... Original Matanuska tunderfuck neni vůbec lehký sehnat, alespoň myslim...
Doporučil bych ti nejspíš Švícarskou banku Bluehemp. Od nich jsem měl Lebanese a to dozrávalo koncem září (takže v popisu modelu nekecali...), další model, kterej tu měl jeden člen je E-rocket (myslim), tak se na to podívej! Najdi si genetiku, která bude mít šanci i v takovýhle nadmořský vejšce dojet- co nejkratší a brzo nastupující květ.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 06-12-2009 v 13:12 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kosmicka.raketa
Stálý Člen

Karma uživatele kosmicka.raketa - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 4

No ja myslim ze mas na vyber skoro vsechny indiky ktery kvetou do 50dni. uprime 700metru neni moc...

Old Post 06-12-2009 v 13:26 PM
kosmicka.raketa je offline   Profil uživatele kosmicka.raketa   Find more posts by kosmicka.raketa   Foto galerie člena kosmicka.raketa   Click here to Send kosmicka.raketa a Private Message   Add kosmicka.raketa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 5

Lebanse i E-Rocket je napicu i na Jizni morave.

Vykasli se na semena, mrkni se kdo tu disponuje jakou genetikou a neco s kratkou dobou kvetu si na jaro zamluv.

Co pestujou za modely znami v okoli?

Co treba misto drahejch nesmyslu jako B.hemp provereny veci typu Afgan, Mazar, etc - mj. modely, ktery puvodne v podobne vejsce udajne rostly?

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 06-12-2009 v 14:28 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

700 metru je hovno.......ad afgan a mazar mozna pochazi urcite z vyssich vysek ale jineho klimatu a hlavne jine zemepisne sirky rozhodne pod 50° horach se da sadit kotelne udelej si 10 policek po 5 kytkach a je a kdyz si posefujes substrat tak to ani nemusis jit hnojit a ani zalevat...a bude to reguler guerilla

Old Post 06-12-2009 v 15:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Lebanse i E-Rocket je napicu i na Jizni morave.

Vykasli se na semena, mrkni se kdo tu disponuje jakou genetikou a neco s kratkou dobou kvetu si na jaro zamluv.

Co pestujou za modely znami v okoli?

Co treba misto drahejch nesmyslu jako B.hemp provereny veci typu Afgan, Mazar, etc - mj. modely, ktery puvodne v podobne vejsce udajne rostly?


Jen tak ze zvědavosti, ty jsi tyhle modely jel osobně? Já Lebanese jo a se všema pheny co jsem měl jsem byl naprosto spokojenej (100%klíčivost, jeden samec z deseti). Sklízel jsem vždy koncem září a co se týče výnosu, tak 2 phena daly víc jak 400g na kytku s 3. to bylo s výnosem horší, ale kvalita perfektní. A když už tvrdíš, že je lepší vzít něco co původem pocházelo z vyšších nadmořskejch vejšek, tak mi řekni proč ne zrovna věci od Bluhemp- mám za to, že je to Švýcarská banka (průměrná nadmořská vejška Šv. je přes 900m.n.m), takže ty jejich věci by na takový podmínky měly bejt zvyklý. Ne, že bych jim chtěl dělat reklamu, ale co si pamatuju tak to Lebanese nebylo dražší než 30E, což mi opravdu špatný nepříjde!
Co se týče tý E-rocket, tak ji měl letos člen Vojtaxxx- ta kytka vypadá nádherně a píše, že mu dozrála jako jedna z prvních!
Sorry, ale napsat, že je něco na píču a neuvést důvod proč a ani svůj nároz nějak neobhájit mi příjde docela zbytečný ne?

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 06-12-2009 v 15:41 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhostFace
Stálý Člen

Karma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 8

Zdar 700m je v pohodě, když si vezmeš že většina indik pochází z oblast Hindu Kush, která je v nadmořské výšce kolem 4000m. Tvuj problem je spiš ten, že sezona na vrchovinách končí někdy začátkem října, pak většinou přichází hnusný počasí (ty to musíš vědět líp).
Takže má rada je pěstovat spíš nějakou indiku, nejlíp vzít klony, protože ty dozrávají asi o týden dřív než kytky přímo ze semen.
A nebo vzít nějakou odrůdu dělanou pro naše podmínky takový nabízí třeba Esbe, ty sou hodně odolný a do konce září by měli v pohodě dozrát (mrkni na EXODUSUV thread). Pokud seš na icmagu tak není problém Esbemu napsat PM a na cokoliv se zeptat, je to dobrej kořen a rad ti poradí. Za tu cenu proč do toho nejít?

http://www.zenseeds.com/index.php?p...uemart&Itemid=1

At se daří.

National Health Service - Mr. Nice Seeds - Outdoor 2009

Old Post 06-12-2009 v 16:07 PM
GhostFace je offline   Profil uživatele GhostFace   Find more posts by GhostFace   Foto galerie člena GhostFace   Click here to Send GhostFace a Private Message   Add GhostFace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 9

Jo, s Lebanse jsem pestoval osobne, E-Rocket blizkej kolega.

A rozhodne to nejsou geny, ke kterym bych se kdy chtel, ci potreboval vracet.
Ano, dokvete relativne brzo, ale tim vyhody dle mych zkusenosti jasne konci.
Potence, stav, ani chut za to nestoji.
Ze sisky vypadaj a vonej neobvykle je mi jako kurakovi ukradeny.

Proc je napicu uvadim v tematu o tehle seedbance.

Proc je neco min rict o necem bez vetsiho rozepisovani ze je to napicu nez, nez to vychvalovat, to mi vysvetli.

A rozhodne bych uz vychazel s pestovanim z klonu, je s tim min starosti a misto posilani prachu si proste udelas vylet po republice/do rakouska a za 3 tejdny muzes bez obav sazet ven....

A puvodem jsem mel namysli spis prapuvod, nez kde to borci slechti.
Viz- Afganska indika / tropicka sativa / africka sativa ala Durban... etc, etc...

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 06-12-2009 v 16:54 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r

Proc je neco min rict o necem bez vetsiho rozepisovani ze je to napicu nez, nez to vychvalovat, to mi vysvetli.


No uplně jednoduše: Je to mín, protože si neuvedl důvod! Já svuj důvod proč to vychvaluju uvedl!
Promiň, ale soudíš odrůdu podle jedný samice co jsi vypěstoval?
Měl jsem celkem 9 kytek- samozřejmě nějaký byly lepší, nějaký horší s tim se musí počítat, když jedeš ze semen! Co se týče účinků, tak všech 9 prostě dobrý, určitě lepší než průměr! Většinou rozdíly v phenech se týkaly předevšim výnosu.

Letos tohle byla moje osmá oudoorová sezona, za tu dobu mi pod rukama prošla docela pestrá škála genů a právě letošní červený pheno Lebanese se mně i mejm spolupěstitelum zdálo jako nejlepší kytka co jsme kdy měli! Tak jsem bud měl hodně velký štěstí, nebo ty smůlu.
Jinak s těma klony souhlasim, samozřejmě, že je to vše jednoduší. Odpadne ti starost jestli schytáš dobrý pheno (teda pokud je to dobře vyselektovaný), ale na druhou stranu tu máme jen omezenou nabídku. Já to řešim tak, že beru jak semena, tak klony.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 06-12-2009 v 17:25 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Poprask
Stálý Člen

Karma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 11

chalani toto je na dlhé dohadovanie sami dobre viete že keď si objednate semena z banky a o rok si objednate presne tie iste tak nemusíte dostať "to isté" dobre genetika ta istá ale môže byť rozdielna kvalita seeds ja sám som mal dva balíky rovnakych seeds pestoval som to v rovnakych podmienkach vedla seba a ten jeden balik bol potencionálne lepši aj klíčivosť 100% druhý mal horšiu kličivosť aj rastiny boli slabšie... čiže dohadovať sa o to je asi zbytočné nech si odskúša čo mu tam vyhovuje a uvidí

out 2011 menšie stromy :O
out 2012

Old Post 06-12-2009 v 19:28 PM
Poprask je offline   Profil uživatele Poprask   Find more posts by Poprask   Foto galerie člena Poprask   Click here to Send Poprask a Private Message   Add Poprask to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podivin venda
Nový Člen

Karma uživatele podivin venda - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 4 

Organika pěstování v horách Příspěvek č. 12

hoj pestitele,
chtěl bych sezeptat jestli je ptakovina v nasich podminkach pestovat v horach s nadmorskou vyskou ~1000m automaty aj normal

Old Post 16-06-2014 v 17:42 PM
podivin venda je offline   Profil uživatele podivin venda   Find more posts by podivin venda   Foto galerie člena podivin venda   Click here to Send podivin venda a Private Message   Add podivin venda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 13

Ahoj, i ja mam letos vysazeno venku ve vyskach okolo 900 metru, tak doufam ze ac treba pozdeji vsechno stihne dozrat, ale sazel jsem out modely, kde ty nejpozdejsi dozravaji pred koncem rijna v klasickych podminkach. U automatu saznych nekdy ted bych problem nevidel vubec, prave naopak bych rekl, ze jsou do podobnych podminek nejlepsi volbou.


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Old Post 16-06-2014 v 19:18 PM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 14

Ahoj, ve vyšších polohách je větší intenzita světla a UV záření, což je fajn, problémy jsou akorát s hodně nízkejma teplotama na podzim. Mám zkušensti, že ve vyšších polohách to i rychleji dozrává (rozdíl byl 1-2 týdny), ale možná to bylo způsobený spíš hornatým terénem a tím pádem slunce nesvítilo od rána až do večera, ale když se vychytá místečko na jižním svahu... Řekl bych, že to i mín plesnivý, to je spojený s tou nižší teplotou a větší větrností (a kapičku i tím ostřejším světlem -UV). V 1000m jsem nepěstoval, ale cca 700m je tomu už podobný.
Toť moje subjektivní zkušenosti.

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 17-06-2014 v 08:43 AM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6134140 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív