Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Čtvrtý kolo, nová skříň 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 97

Díky kámo, jj, mrazák mám pultovej, prase je skoro sežraný, tak co z volným místem :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 16-12-2012 v 17:05 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 98

Cha no to je gól,místo prasete hověziny a drůbeže budeme mrazit travku
k+ jasnačka

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 16-12-2012 v 17:17 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majlow
Nový Člen

Karma uživatele majlow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 99

Cau chlape. Nadhera povedlo se ti to,moooc pekny ! Chtel bych se jen zeptat na test se zastipnutim jak si to vyhodnotil ? Na fotkach v pokrocilem kvetu uz jdou tezko rozeznat.. Diky za odpoved.

Old Post 03-01-2013 v 14:40 PM
majlow je offline   Profil uživatele majlow   Find more posts by majlow   Foto galerie člena majlow   Click here to Send majlow a Private Message   Add majlow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DR. Jkill
Stálý Člen

Karma uživatele DR. Jkill - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 100

Nice :-) k++

Old Post 02-02-2013 v 23:53 PM
DR. Jkill je offline   Profil uživatele DR. Jkill   Find more posts by DR. Jkill   Foto galerie člena DR. Jkill   Click here to Send DR. Jkill a Private Message   Add DR. Jkill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orome9
Stálý Člen

Karma uživatele orome9 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 35  

no Příspěvek č. 101

no hlavne MH topí více jako HPS stejné vatáže... HPS rullez, jednoznačne.. a pod HPS to roste líp,.. toť moje skušenosť..


citace:
Původní příspěvek od KOSMEJ
Ať mi zastánci vyšší watáže na růst vysvětlí, proč považují za axiom, že výkon v růstu je v přímé úměře ke kvalitě kytek. Já mám svoje zkušenosti, pozoruju kytky svých známých, koukám na kytky tady... - a netvrdil bych, že ten vztah je v přímé úměře. Třeba na mladé řízky je lepší MH kolem 300W - vyšší výkon jim už moc nesedí (o malých kytkách ze semínka ani nemluvím). Mám pocit, že u MH strmost pomyslné křivky efektvity klesá kolem těch 300W - pak už křivka stoupá jenom pomalu - a cca u těch šestistovek možná už i klesá.

Ale uznávám, že pro to nemám žádná tvrdá data - a že se jedná spíš o moji "dojmologii".

Old Post 24-05-2015 v 21:51 PM
orome9 je offline   Profil uživatele orome9   Find more posts by orome9   Foto galerie člena orome9   Click here to Send orome9 a Private Message   Add orome9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-05-2010 - Nová skříň-400W - 117 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0651190 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív