Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Čtvrtý kolo, nová skříň 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 81





Dík koogi1.
Dnes jsou holky 39 dní na květu. Hnojit budu do neděle a potom flushing. Power skunk voní jako žvýkačka nebo nějaký ovocný bonbóny, škoda že už bude konec.
Další kolečko bych chtěl zkusit rusáka, teda pokud ho seženu, když ne, nařežu si svoje Super silver haze.
Aktuální foto, zase za světla páč to nedávám časově, jsem víc v robotě než doma :-(

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 09-10-2012 v 13:53 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 82



Holky dnes 49 den 12/12, dávám jim poslední týden a proběhne kosa.
Fotky ze včerejšího odpoledne kdy jsem čistil skříň a holky jsem nechal provětrat na sluníčku.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 20-10-2012 v 07:15 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 83






Dnes 55 dní kvetení a hotovo :-). Právě provádím manikúru a zítra je seknu. Super skunk má tvrdý palice jak šutr, samotnýho mě to až zaskočilo, takový jsem ještě neměl !

Fotka vrcholovky SS + foto právě probíhající manikúry, zbývá osm kytek a potom valím na pivo. Skříň poslouží jako sušárna. Zítra dodám další fotky.
Zdar a pěknej víkend všem.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 26-10-2012 v 15:38 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 84

Není co dodat.Je to paráda

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 26-10-2012 v 16:02 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maskach
Nový Člen

Karma uživatele Maskach - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 85

Vypada to moc pekne .)

Old Post 27-10-2012 v 09:56 AM
Maskach je offline   Profil uživatele Maskach   Find more posts by Maskach   Foto galerie člena Maskach   Click here to Send Maskach a Private Message   Add Maskach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumpos.Negros
Nový Člen

Karma uživatele Pumpos.Negros - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 86

Luxus

Coury

Old Post 29-10-2012 v 11:48 AM
Pumpos.Negros je offline   Profil uživatele Pumpos.Negros   Find more posts by Pumpos.Negros   Foto galerie člena Pumpos.Negros   Click here to Send Pumpos.Negros a Private Message   Add Pumpos.Negros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 87




Tak už si visí :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 29-10-2012 v 12:55 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 88



Tady jsem ještě zapoměl vložit fotky kompletu po manikůře těsně před kosou.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 29-10-2012 v 17:06 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 89

Kámo radost sledovat K+

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 29-10-2012 v 21:37 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 90

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Pravdu máš určitě v tom že čínský je už skoro všechno, nebo aspoň nějaká součástka v každým značkovým zboží. Beru to tak, že na tenhle předřadník mám záruku jako na jakoukoliv jinou elektroniku. Předřadník fachá jak má, tak zatím vše v pohodě.
Minulej týden jsem obdržel z jednoho nejmenovanýho grow shopu nefunkční cfl výbojku, ještě tentýž den jsem ji vyreklamoval, majiteli jsem poslal mejl o co se jedná a že zboží zasílám zpět, ještě večer mi volal, omlouval se a hned druhej den jsem měl novou doma (ta nefunkční ještě byla na cestě k němu) takže tohle bylo opravdu fér jednání, ne všichni obchodníci se takhle chovají.
Beru všechno tohle jako spotřební zboží a když mi předřadník vydrží třeba jen týden přes dva roky, budu spokojen :-)



Zdravím doxenone,pěkný počin - gratulace!

Jsem tu úplně nový, pročítal jsem si zde na groweru thready, abych pochytil nějaké ty znalosti a náhodou jsem narazil na tuto debatu.
Mám totiž přesně ten samý Lumatek bez kabeláže o kterém se tady mluvilo. Od stejného prodejce přes internet. (taky za luxusní cenu) http://www.growhouse.cz/?790,cz_ele...l-spectrum-600w
Nedalo mi to a poslal jsem přímo výrobci mail s popisem předřadníku a fotodokumentací - tady je odpověď na všechny naše dotazy a pochybnosti:

techsupport (techsupport@lumatek.co.uk)
Re: Original Ballast or Fake? Please Help
26. 11. 2012, 15:15:42

Hello,
Yes, this is a Lumatek, however, it is a version made for the Dutch market, Internally the components are the same, the specification chosen by the customer stipulated no cables.
Regards,

Lumatek

Naposledy upravil 27-11-2012 v 20:24 PM

Old Post 27-11-2012 v 00:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 91

Krasavice už od tebe nečekám snad ani nic jiného

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 27-11-2012 v 06:04 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AfroMan
Nový Člen

Karma uživatele AfroMan - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 92

Máš to krásné a výnos? )

Old Post 28-11-2012 v 10:24 AM
AfroMan je offline   Profil uživatele AfroMan   Find more posts by AfroMan   Foto galerie člena AfroMan   Click here to Send AfroMan a Private Message   Add AfroMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 93

Čau kucííí. Výnos nebyl tentokrát nic moc, pouhých 502g, podcenil jsem teplotu, protože skříň (600W) mám v kotelně a dojížděl jsem je ještě mimo topnou sezónu, takže teplota v noci byla jen kolem 14-ti °C.

Přidal jsem radiátor i do kotelny a teď by to bylo jiný kafe ale jedu teď jen 400W a taje v baráku se stejnou celoroční teplotou. 600W je vypnutý, mám zásoby tak na tři roky :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 28-11-2012 v 13:54 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 94

Bomba - super luxus!! I ta gramáž není zlá!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 28-11-2012 v 17:15 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 95






Přebytky putují do mrazáku, kurva ale voní to !!! :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 16-12-2012 v 10:38 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 96

Tak to máš nejspíš dost velkej mrazák, já bych do toho svého nenarval ani jednu =), pekelné zásoby . Myslím že výsledek 502granátů je hodně povedený, když jsi měl problémy s teplotami...fatk moc pěkné K+

prej se mám jí podělit o karmice s jinýma, ale luxus tvoje počiny...

Old Post 16-12-2012 v 13:31 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-05-2010 - Nová skříň-400W - 117 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7115820 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív