Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Čtvrtý kolo, nová skříň 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 33






Myguláš: lepší místo na skříň jsem si nemohl přát kámo:-)

Eda: Dočkáš se ochlazení už v neděli a já se budu těšit na další tvůj počin.

Samulele: jeden ofuk jsem teda namířil na výbojku ale prakticky nic se nezměnilo, dovolil jsem si dát výbojku níž, asi 40 cm, níž zatím nejdu ať se co nejdřív vytáhnou, v neděli přepínám na 600w, teď jedu 400 SL.

Navíc jsem odstranil přítahový ventilátor, není tam třeba a jedu jen pasivní přítah kterej plně dostačuje ba právě naopak.

Teplota, vlhkost + - stejná, foto dnes, holky mají tlamy vzhůru a žerou. Ph zálivky 5.9, na výtoku 6.0.
EC 1.0 na výtoku 1.2
Mám tam zatím naházený i řezy a větší řezy ale asi je nebudu potřebovat, takže když tak daruju, neprodám protože to není moje selekce a nebudu machrovat s cizím peřím a zničit je by byla věčná škoda. Byl to jen pokus jestli dokážu udělat řezy. Ve výstavbě je matkárna + řízkovnice, přes zimu budu zkoušet vlastní selekci ale o tom v jiným threadu až začnu.
Tak se zatím mějte kamarádi.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 22-08-2012 v 19:53 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 34




Zdarte, jen tak aby dnes řeč nestála, dnes jsem obdaroval jednoho kolegu těmato krásnýma holkama 2x Super skunk + 1x Power skunk. Jsou to ty první pokusný řezy z holek co mám ve skleníku a neměl bych je už kam dát, obě skříně plný, tak jsem aspoň někomu udělal radost.
Byl to dar ale i tak mi byla vnucena flaška slivovice za což velice děkuji, večer se hned rupnu, tak krásnej den dnes, škoda nevidět ho dvakrát :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 24-08-2012 v 08:44 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 35

Ještě že nemusely na ten kompost,myslim že si udělal někomu velkou radost,,no aby si stou kořalkou nezačal moc brzo odpoledne tam máš mraky

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 24-08-2012 v 11:50 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 36

Půjdou pod lampu,nebo jen dar z hůry pro test jestli dozraje a jak?

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 24-08-2012 v 19:56 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 37

Šli pod lampu, venku by nedozráli ani náhodou. Kolega bude mít čahouny, když jsem je předával, měli 40 cm.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 24-08-2012 v 20:06 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 38





Holky dnes osmej den na růstu, 26 cm, za čtyři dny poskočily o osm cm. Po přesazení jsem je málem mojí hnojící horlivostí zkurvil :-), všiměte si nejspodnějších listů, popálené zoubky (okraje listů). Zlatej ec metr, jinak bych na to asi hned nepříšel, zbytek kytky ok, po průplachu voda + enzymy jsou hodnoty: Ph - 6.9, Ec - 1.0, na výtoku 1.2.
Foto těsně před sepnutím lampy. Hnojky Canna coco, dárek od ženušky kterej jsem dostal včera.
Po včerejší palbě (slivovice + pivo) nastalo po dlouhé době potupný blití, nakrmil jsem aspoň zadara slepice, odpliv jsem jim asi pět litrů :-).
Dnes opékané sele + bečka Svijanský ležák, tak držte palec ať to zvládnu :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-08-2012 v 06:53 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 39

Ph je hodně vysoké jinak docela dobrý
Jo pořádně to sele přivažte ať nechyte toulavé nohy

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 25-08-2012 v 10:55 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 40

Omlouvám se, ph je samozřejmě 5.9, uklep jsem se, díky za upozrnění.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 26-08-2012 v 17:14 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 41




Salam alejkum. Dnes vyměněná MH výbojka za sodík, předřadník přepnut na 400W SL, výbojka 40 cm od vršků, nemá cenu pálit 600W na růst.
Chci vyzkoušet jakej bude rozdíl na růstu MH versus Sodík, pod MHáčkem to ale jelo pěkně.
2x foto + jedna fotka 400W skříně s holkama Super skunk v květu.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 26-08-2012 v 18:45 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 42

Jasný že tě upozorníme není zač.
A jsem zvědavý na tvé poznatky ohledně MH versus Sodík,já osobně používám jen sodu250w se kterou jsem max spokojen,pokud bys měl nějaká fota tak je sem prosím šoupni kouknu na to
Jo a ten SuperS je ze semen nebo řezů?
Ď.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 26-08-2012 v 19:21 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 43




Nudím se jak veš, tak posílám nějakou fotku matkárny ve výstavbě, Pod třema dírama pasivního přítahu bude deska, od ní nahoru 110cm matkárna, dolů je 70 cm, tam budou kořenit řízečky pod zářivkama, v matkárně bude asi nějaký CFL.
Matkárnu stavím vedle boxu v kotelně.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 27-08-2012 v 17:47 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 44

zdarec moc pěkný radost koukat na tvoje počínání závídím že máš tolik prostoru na plnohodnotný věnování tomuhle koníčku jinak já osobně bych to udělal obráceně a dal řezy nahoru páč na tu polici (aspoň tak to mám v plánu já ve své matkárně která je ve výstavbě) hlavně bude menší zátěž pokud tam budeš mět třeba 1-2 matky třeba v 20 l květňáku ještě ke všemu plnýho hlíny a nasaklýho vodou váži dost .... jinak s tím cfl sem koukal tu maj kluci pěkný výsledky předpokládám že ho volíš kvůli tomu že už máš doma moc wattáže jinak bych klído pořídil 250 mh ta bohatě postačí na domácí matkárnu pokud tam nebudeš rvat to cfl jinak poslední otázka už máš nějeaký adepty do selekce?? závěrem K+ za tvý snažení je fakd na co se koukat.....

chlast je prostě chlast......

Old Post 27-08-2012 v 21:01 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Nudím se jak veš, tak posílám nějakou fotku matkárny ve výstavbě, Pod třema dírama pasivního přítahu bude deska, od ní nahoru 110cm matkárna, dolů je 70 cm, tam budou kořenit řízečky pod zářivkama, v matkárně bude asi nějaký CFL.
Matkárnu stavím vedle boxu v kotelně.


Kámo,podle mýho ty prcky dej dolů,jak zamýšlíš..,ideal pro ne je cca 22-23°C,nahoře nad CFL by jim bylo moc vedro,ona 200W už celkem slušně topí.. A ty zářivky maminám nahoře udělaj příjemný teplo na kořeny,tak akorát..
Jinak se nudíš velice plodně,pěkný..

Old Post 27-08-2012 v 23:54 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 46

jj na to sem taky myslel ale to spíš v případě že by měl aero řízkovnici by to mohlo ohřívat roztok ale pokud by měl dobře vyřešenou ventilaci šlo by to tak i tak já jen z toho hlediska že tu polici fakd bude muset udělat bitelnou aby něco vydržela.... jinak s tím ohříváním máš pravdu no hold záleží na ventilaci jinak cfl bych právě čekal že nevyzřuje teplo zkoro vůbec ale nemám s tím zkušenost a tobě věřím

chlast je prostě chlast......

Old Post 28-08-2012 v 09:57 AM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Grazzl
jj na to sem taky myslel ale to spíš v případě že by měl aero řízkovnici by to mohlo ohřívat roztok ale pokud by měl dobře vyřešenou ventilaci šlo by to tak i tak já jen z toho hlediska že tu polici fakd bude muset udělat bitelnou aby něco vydržela.... jinak s tím ohříváním máš pravdu no hold záleží na ventilaci jinak cfl bych právě čekal že nevyzřuje teplo zkoro vůbec ale nemám s tím zkušenost a tobě věřím


Já to mám právě odzkoušeno,tak i tak, a 200W CFL má svítivost,jakou má a zbytek příkonu jde samozřejmě na teplo,topí to fakt celkem dost..

Old Post 28-08-2012 v 12:19 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 48




Zdar, ještě nikdo nepozná pohlaví? je to jedna z těch tří kytek co mám ze semínek no name.
Dnes jsem objednal do matkárny CFL Elektrox 125W - blue, teplota chromatičnosti 6500K, tak doufám že to bude stačit. Větší watáž jsem nechtěl páč Petr Kellner nebo Bakala nejsou moji bratranci a ani neoprašuju nějakou kočku z ČEZu :-)
Jo, a díky kluci za radu Grazzl a EDA.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 28-08-2012 v 18:27 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-05-2010 - Nová skříň-400W - 117 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1412750 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív