Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » ~PoweR PlanT~250W~
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

pěkný Příspěvek č. 17

koukám idea že máš stejný stínidlo jako já made in pouliční lampa
vyrostlo ti to moc pěkně, tak mě překvapilo, že píšeš, že je to slabší kouř, ale jinak ten scrog by opravdu prospěl :-) K+

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 21-05-2003 v 12:00 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 18

jo díky kluci (:

e_d : neboy nejsem lempel ,ne ? (; zvážim to v neděli tak ..

gunman:hele to opravdu nevim ,jaxem psal v prvním příspěvku kitičky jsem dostal už na růstu no a bylo mi jich líto ale nakonec se z nich vyklubaly docela pěkný děvčata ,ne ? :-)

oton : no hele ,já sem spokojenej ,abych řekl pravdu tak asi před třema týdnama jsem si uškub malou paličku na lagalizaci a odkouřili jsme to ve třech a jako zmazávalo to nehorázně a od tý doby jsem to netestoval ,tak počkám až to uschne celý ,stejně mám teď svaťák tak abych to moc nepřeháněl :-)

příště už bubli bubli a ScR0g (:

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 21-05-2003 v 12:16 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 19

fakt pekny kyticky. uz mas suchou vahu? nebo uz jsi pulku zhulil....
nebyli nejak hnedly? par fotecek.

Old Post 23-12-2003 v 22:02 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KytkA
Nový Člen

Karma uživatele KytkA - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 20

jj taky me to moc zajima. hlavne si mel moc fajnovy paldy takovy sem videl snad jen u Bohoura co si pamatuju,jako ze si toho moc nepamatuju . No urcite ti soupnu karmicku i kdyz to uz je davno v zemi kde se snoubi THC CBD kour

Old Post 02-02-2004 v 20:42 PM
KytkA je offline   Profil uživatele KytkA   Find more posts by KytkA   Foto galerie člena KytkA   Click here to Send KytkA a Private Message   Add KytkA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjaboss
Stálý Člen

Karma uživatele ganjaboss - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 21

kolik toho bylo ?? jinak pěkný mám teď taky power plant pod 250w ale strašně se mi tahne a málo větví a nevim co s tim !!??

kdyby blbost nadnášela tak je tady hodně kosmonautů

Moje skříň 250w - první pokus

Old Post 15-12-2004 v 22:10 PM
ganjaboss je offline   Profil uživatele ganjaboss   Find more posts by ganjaboss   Foto galerie člena ganjaboss   Click here to Send ganjaboss a Private Message   Add ganjaboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hooligan
Stálý Člen

Karma uživatele Hooligan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 22

kolik jsi měl výnos?

Můžu mluvit sprostě, poslouchat rock'n'roll, pro mě už není místo v ráji..

Old Post 26-11-2007 v 13:35 PM
Hooligan je offline   Profil uživatele Hooligan   Find more posts by Hooligan   Foto galerie člena Hooligan   Click here to Send Hooligan a Private Message   Add Hooligan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunter37
Stálý Člen

Karma uživatele Hunter37 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hunter37 - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 23

Nějakej smoke report;-))))

Old Post 26-11-2007 v 20:08 PM
Hunter37 je offline   Profil uživatele Hunter37   Find more posts by Hunter37   Foto galerie člena Hunter37   Click here to Send Hunter37 a Private Message   Add Hunter37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Hunter37
Nějakej smoke report;-))))


No těžko po 4,5 roce ...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 29-11-2007 v 23:00 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunter37
Stálý Člen

Karma uživatele Hunter37 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hunter37 - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 25

jej:-) tak to jsem si nevšimnul...sry

Old Post 30-11-2007 v 14:59 PM
Hunter37 je offline   Profil uživatele Hunter37   Find more posts by Hunter37   Foto galerie člena Hunter37   Click here to Send Hunter37 a Private Message   Add Hunter37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-01-2013 - Power plant 600 Watt - 5 odpovědí
18-01-2008 - Power Plant - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4028120 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív