Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Stiham jeste zasadit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Anonym35343
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Stiham jeste zasadit? Příspěvek č. 1

Mam ted kytky na balkone ale je to noname.. tak se chci zeptat jestli by jeste nejaky kytky stihnuly vykvest nebo poradte nejaky rychle rostouci odrudy bylo by to pak zase na zasklenym balkone kam sviti pekne slunce

Old Post 22-07-2012 v 23:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr.schrapnel
Stálý Člen

Karma uživatele dr.schrapnel - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 2

Já zrovna klíčím další várku autoflowering semínek a chystám se je dát v úterý/středu do země... Pevně doufám, že to vyjde! První várku budu sklízet cca po 9 týdnech od zasazení, takže by to mělo být v pohodě (vychází to na přelom září a října). Taky pěstuju na balkóně, viz moje galerie.
Jak je to s odrůdama, který nejsou AF, to nevím... Ale AF doporučuju!

Old Post 22-07-2012 v 23:29 PM
dr.schrapnel je offline   Profil uživatele dr.schrapnel   Find more posts by dr.schrapnel   Foto galerie člena dr.schrapnel   Click here to Send dr.schrapnel a Private Message   Add dr.schrapnel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonym35343
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

A co mas za model?

Old Post 22-07-2012 v 23:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 4

hoja, ja daval klicit svoje letos uz druhy AFka minulý týden, do zeme sli vcera, posledni dneska... myslim ze to urcite stihnes ale asi to nebude takova parada jak kdyz to sazis kveten/cerven, navic v rijnu uz nebýva moc jasne pocasi tak mozna budes bojovat s plisni...byt tebou kouknul bych po nejakych prckach co dozravani kolem 60ti dnu

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 22-07-2012 v 23:38 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 5

Pokud to není řezan bo AF je to bez šance na nějakou solidní urodu před 3 rokama jsem to prubnul touto dobou klíčit a katastrofa.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 23-07-2012 v 00:06 AM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr.schrapnel
Stálý Člen

Karma uživatele dr.schrapnel - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 6

Semínka jsou od člena přes grow bazar, je to kříženec Ak47 auto x Lowryder2, říká jim "Ryder Killer 47"...

Old Post 23-07-2012 v 08:59 AM
dr.schrapnel je offline   Profil uživatele dr.schrapnel   Find more posts by dr.schrapnel   Foto galerie člena dr.schrapnel   Click here to Send dr.schrapnel a Private Message   Add dr.schrapnel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 7

Od Tibetha to dneska dávam do vaty a počítam že v půlce října budou - měly bejt na příští rok, ale padla mi většina out kytek tak musim něco nahnat na AFkách jelikož z řízku teď bude míň než z AF, myslim že tak max ještě měsíc porostou a konechotovokvět. Minulá várka RK47 trvala 2 měsíce a 2 týdny od klíčku po kosu. Byli to sice prckové,ale za to mohlo přesazení a málo sluníčka v druhý polovině jejich růstu.

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 23-07-2012 v 11:35 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6177180 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív