Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Třetí grow 400W, kokos 9x Super Silver Haze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 49

Ne, ne kámo, čti pořádně, Atami PK 13 - 14 má dávkování od 2.5 - 15 ml. na 10 litrů.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 18-07-2012 v 14:51 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thx1138
Stálý Člen

Karma uživatele thx1138 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 50

já četl 45....tak nic dobrý.já dávám plnych 15

Old Post 18-07-2012 v 18:45 PM
thx1138 je offline   Profil uživatele thx1138   Find more posts by thx1138   Foto galerie člena thx1138   Click here to Send thx1138 a Private Message   Add thx1138 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 51





Čau, dnes 41 den 12/12, kosa se pomaloučku blíží. Teplota den 24-26 st. noc 21-22 st.
Hnojky Atami coco A + B + PK 13-14, vlhkost 38%. Přítah, ofuk, odtah, vše nonstop jízda.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 21-07-2012 v 06:31 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 52

čau ssh jsem jel už taky, dobrý model.. dej jsi záležet na průplachu... ja jel GHE ripen... 10dni pruplach... a z toho 1 den ripen, 2. cista voda... takhle 10dnu... a pak 4dny cistou vodou jen nakonec... a MEGHA luxus po chuti !!!
at se ti to podaří...dobrý kouře

Old Post 21-07-2012 v 06:40 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Čau, dnes 41 den 12/12, kosa se pomaloučku blíží. Teplota den 24-26 st. noc 21-22 st.
Hnojky Atami coco A + B + PK 13-14, vlhkost 38%. Přítah, ofuk, odtah, vše nonstop jízda.


Nádherně stavěné SSH i struktura palic..Je tady vidět,že matkař i grower vědí,co dělají..

Old Post 21-07-2012 v 08:26 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 54






Zdarec palec. Dnes proběhl generální úklid almary, holky jsem vytahal ven, tak tady je máte v celé kráse :-)
Musel jsem k nim napíchat bambusový kolíky protože díky centrálním palicím hrozilo zlomení. Tohle je zatím nejlepší modýlek co jedu a když ho seženu zase, vůbec nebudu nasranej :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 24-07-2012 v 16:54 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 55

Moc pěkný fotky s opalovačky..opravdu excelentní

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 25-07-2012 v 14:14 PM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 56






Dík myguláš :-) Dnes 50 dní 12/12. Kytky jsem vytáhl na sluníčko, páč jsem to opět přesral s PK-čkem. stává se z toho u mě pomalu tradice.
Vytáh jsem je protože venku se dobře proplachují, každá dostala osm litrů vody ať se rychle vyplaví ten bordel.
Palice jsou brutálně tvrdý a nádherně to voní, tenhle model dokonce i manželce :-)
Trichomy pod mikroskopem zhruba 40% zakalený. Mám dotaz na ty z vás kdo tenhle model SSH už jeli, za jak dlouho bylo finále?
Seedbanky píšou doba květu 70-90 dní ale mě se zdá že už se čas blíží, a to jsem dnes v 50-tým dni.
Nějaká aktuální fotka a pokus o makro v rámci možnosti mého foťáku.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 30-07-2012 v 15:38 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 57





Ještě se s váma podělím co jsem vykutil z toho co dům dal, všechno je posbíráno po baráku, stínítko home made vystříháno ze starýho stínítka, odtah větrák s digestoře 21W, přítah pasivní, osvětlení 2x 75w úsporka.
Na zkoušku spodky ze skleníku Super Skunk + Power Skunk

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 30-07-2012 v 16:04 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 58

cca 66.den květu viz moj trýd in#2

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 30-07-2012 v 20:26 PM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 59




Ještě jedna fotka ze včerejška + 1x makro paldy SSH a nakonec nová posádka Super Skunk která roste venku a čeká na místo ve skříni, největší kytka 25 cm, tak jsem ji + druhou nejvyšší dnes zaštípl abych je zpomalil, musí ještě čtrnáct dní vydržet, v nejhorším případě budu lámat.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 31-07-2012 v 19:16 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 60



Tak se musím pochlubit :-), byl to jen pokus a po dvanácti dnech od píchnutí do RW kostky se vyklubala taková nádhera.
Na fotce 3x Super Skunk, dohromady mám 20 řezů, 10x SS + 10x Power Skunk, nevím co s nima, otázka zní, bude z nich ještě něco venku? Almaru mám plnou a další posádka připravena.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 01-08-2012 v 18:31 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 61

Tak mas pekne zadelano....to bude ale urodicka

Old Post 01-08-2012 v 20:54 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 62

ten SSH zavidím, pak dej nějaky smokereport ;-)

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 03-08-2012 v 22:49 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 63






Zdarte, dnes 57 dní květu, jedna kytka už je seknutá a suší se páč jsem kkt. spadla mi na zem a zlomila se vrcholovka ale už stejně dojíždějí na vodě, takže tak. Brutální kořeněná vůně, žádná vůně sena.
Na fotkách SSH na sluníčku, v pozadí Super Skunk na další kolo (32 cm) ještě musí aspoň týden vydržet venku, zaštípnutím jsem ho zpomalil.
Nakonec prcci SS a PS přesazený do kokosu, uvidíme jestli je ještě rozjedu nebo je nechám zhynout.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 06-08-2012 v 17:50 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 64






Takže vás zdravím dámy a pánové. Dnes brzy ráno proběhla kosa. Oko a mikroskop nelže, trichomy jantarová barva 60 -70%.
Po 60-ti dnech a posledních skoro třech týdnech průplachu voda + enzymy už visí na tmavé půdě v průvanu.
Včera večer jsem udělal manikůru, u SSH nádherná a rychlá práce (nemají tak moc listů), do rána ještě dostali klid před popravou.

Celkovej dojem z tohohle modelu, jedním slovem paráda ! Krásný, zdravý, silný kytky. Klobouk dolů před matkařem, je fakt dobrej ale to on ví :-)
Před chvílí naloděna nová posádka do almary a hned přepnuto na 12/12, na růstu byli celou dobu venku, dnes mají 35 cm, je to opět Super Skunk se kterým jsem začínal a vyhrožoval jsem že se k němu ještě vrátím, ta doba právě nastala :-).

Tak se zatím mějte, jak bude usušíno, dám vědět kolik toho bylo + foto.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 09-08-2012 v 06:54 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-01-2016 - Bubler 400w 4xSuper silver haze-První pěst - 173 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4545620 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív