Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Potřebuju poradit s watáží
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ragesun
Stálý Člen

Karma uživatele Ragesun - 83% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Upozornění Potřebuju poradit s watáží Příspěvek č. 1

Zdravím vás, už dlouhou dobu mě vrtá hlavou jedna věc.Mám lampu 150 w hps a k ní mám komplet střeva na 70w.I přesto se lampa rozsvíti (zapálí) a svítí bez nějakých světelných poklesů či blikání.Zajímá mě jestli lampa svítí 70 či 150 w.Logicky se zapálí a svítí ne? a druhá otázka neupraví se nižším výkonem elektroniky světelné spektrum?

Dík za rady Ragesun.

Old Post 02-05-2012 v 18:18 PM
Ragesun je offline   Profil uživatele Ragesun   Find more posts by Ragesun   Foto galerie člena Ragesun   Click here to Send Ragesun a Private Message   Add Ragesun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 2

No určitě svítí jako 70w o změně spektra toho moc nevím,snad je stejné,když tak mě opravte,určitě to není ale dobré to takhle prohazovat a koleduješ si o výpadek proudu,můj názor,rozhodně bych to neriskoval a koupil bych balast shodné watáže

Old Post 02-05-2012 v 20:21 PM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 3

tlumivka omezuje pruchod proudu jen na tech 70W, starter je prevdepodobne univerzal do 400W takze nastartuje ale jede na polovicni vykon, co se tyce barvy spektra rekl bych ze je stejny ale slabsi..

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 05-05-2012 v 18:03 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-03-2006 - potřebuji poradit co je to za sodík?? - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6854670 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív