Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni indoor,600w,Tangerine dream
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 1

a

Naposledy upravil Madical-Strains 08-09-2014 v 21:57 PM

Old Post 24-04-2012 v 23:41 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2


Nesly me pripojit fotky tak to zkousim jeste jednou

Old Post 24-04-2012 v 23:44 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3


Hm zase mi sla vlozit jen jedna takze jedna po druhe....

Old Post 24-04-2012 v 23:49 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4


3.foto

Old Post 24-04-2012 v 23:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 5


Zas se nezdarilo.. Tak jeste jednou 4.foto

Old Post 24-04-2012 v 23:58 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 6


a konecne posledni 5.foto

Old Post 25-04-2012 v 00:00 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 7

Moc pěkný! budu to sledovat jak to dopadne =)

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 25-04-2012 v 19:09 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 8

Diky ale videl jsem tu hezci kyti jedna jako druha,krasne vzrostle stejne velike,ne jak to roste me .

No jak jsem predpokladal uz je jasne ze se mi FIM nezdaril,nekde jsem tu cetl ze se to minimalne rozdvoji kdyz uz se FIM nepovede ale u me NE !
Me pokracoval u vsech FImnutych jen jeden vrcholek.
Takze jsem to dnes musel opet fiknout ale tentokrat klasikou.

Old Post 25-04-2012 v 22:23 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Zdravím,

hezky to máš rozjetý...

napiš nějakému moderátorovi, ať ti to přesune do indoor galerie, kam to patří a kde můžeš přidat 5 fotek najednou k jednomu příspěvku...

Nechceš svítit v boxu přes noc, když je venku chladněji, v létě to neuchladíš v tom vedru... 25-30 má být tenhle víkend...

Budu sledovat, ať se daří...

Old Post 25-04-2012 v 22:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 10

Jo dekuju ,snad se zadari :-D
No taky jsem o sviceni v noci uvazoval ,jakmile to v tomto tydnu bude presahovat tu 30.ku tak to budu muset zmenit v tom mas urcite pravdu ze to bude lepsi.
Protoze jak jsem tu nekde v navodu cetl ze nekomu pomohl zaveseny klipsnovy vetrak primo na lampe smerem k vybojce, me osobne bohuzel nepomohl snizit teplotu ani o 1 stupen.
Vim ze zmenu nesmim udelat tmou ale svetlem ale stejne se bojim aby tak dlouha doba svetla tak mladym kytickam neublizila.

Ty 2 podezrely krabaty stoceny listy jsem veprostred redeji ufikl, kdyby to bylo neco vazneho tak aby se to neroznaselo. Jen pro jistotu.
Toho moderatora samozrejme poprosim o presun.

Old Post 25-04-2012 v 23:20 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

žádný klipsňák u výbojky ti nepomůže, základ je tahat studený dovnitř a teplý odvádět pryč z místnosti, když máš tu možnost... V noci je chladno, vzduch z boxu foukáš z okna pryč, tak to musí fungovat..

Jedině ten větrák je trochu slabší možná do těch veder(stejně je to o tom, jak teplý vzduch jde dovnitř do boxu, ten větrák by měl stačit, nevím, nemám s ním zkušenosti)..

já mám na stejný box regulovatelný odtah v rozmezí 360-1200 m3/h(naplno to neběželo asi nikdy) a teď jsem to vychytal tak, že odvádím horký vzduch dírou ve stropě v sádrokartonu pod střechu na půdu, možná to půjde i bez filtru, tím pádem max.účinnost ventilátoru...

Old Post 26-04-2012 v 09:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Re: Prvni indoor,600w,Tangerine dream Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od V.Butch
Zdravim vsechny growery!

Doufam ze jsem to umistil na to spravne misto a ze me hned nekdo nevynada,jesli ano,predem se omlouvam !


Neumístil přehozeno, jak píš microft k jednomu příspěvku ted naboucháš 5 fotek, at se daří.

Old Post 26-04-2012 v 12:51 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 13


Bohuzel odstraneni 2 zkrabatelych listu nepomohlo, zacaly teckovatet a flekatet skoro vsechny vetsi listy na te kyti prvni z leva a obavam se aby se to nestalo u vsech zbylych. (nevim jesli je to plisen nebo prehnojeni) Radeji jsem udelal radikalnejsi krok a takhle to dopadlo.

Old Post 27-04-2012 v 14:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 14

Uz se zacinam i obavat ze i kdyz dnes prehodim svetlo na noc tak to stejne k nicemu nebude.
Napr.- budu svitit 18.00-12.00
Dnes jsem mel v 20.00 boxu 35 C,tak jsem musel otevrit box a tim srazit teplotu na 30 C. To teda nevim jak budu chladit box az to bude kvist a kyti budou vonet.
:-(
Jedine ta Cool Tube snad by pomohla ale to pry se zase snizi kvalita svetla.

Old Post 27-04-2012 v 20:08 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 15

Po chvíli luštění jsem se dočetl, že pěstuješ v kokosu a že jsi poprvé hnojil po 16 dnech nějakou koncentrací hnojiv s neznámým Ph a Ec.. Nejjednoduší asi bude odkázat tě na FAQ do sekce hydroponie - kokos, tam se dočteš všechno potřebný o hnojení, proplachování i vysychání kokosu..
Největší problém tvýho pokusu je podle mě tady.. Taky takhle malejm kytkám nemůžeš rvát listy, osobně bych je ještě ani nebrzdil FIMem..

A horkej vzduch stoupá vzhůru, takže když si ho nebudeš rozhánět větrákem po celý skříni, půjde ti odtahem od stropu ven. Chladnější vzduch se má nasávat od podlahy a tak by se ten ohřátej vůbec neměl dostat ke kytkám..

Taky platí, že čím vyšší teplota, tím nižší RH, a tím míň se musí hnojit, protože kytky spotřebují víc vody..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 27-04-2012 v 20:15 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 16

No bylo mi sdeleno ze kdyz mam v 50 kg kokosu 20 kg vurm-humusu tak na to uz nemuzu pohlizet jako na kokos a jeho vlastnosti.
Cladnejsi vzduch nasavam od podlahy dolnim otvorem v boxu(pasivne)
Mam sice 2 ofuky v boxu jeden prumer 40cm a druhy 15 cm a oba 2 jsou natoceny smerem dolu zamerne aby vytlacovaly prave ten teply vzduch smer vzhuru.
Ale samozrejme zkusim tedy dle tve rady vypnout ten velky aby se nerozhanel vzduch po cele skrini a aby mohl tedy ten horky vzduch stoupat k odtahu.Ten maly vetrak ale musi byt ale zapnuty aby alespon vzduch v boxu trochu hybal.
Pak dam vedet jesli to pomohlo.
A co se tyce toho hnojeni tak udajne v Kalifornii jsou ty nejvetsi borci na pestovani alespon se to vsude o nich pise. A oni prave doporucuji kolem 16 dne uz lehce prihnojovat .(takze se da rict ze jsem se ridil radou zkuzenych)
Ono stejne plati-co odbornik to jiny nazor.

Uz asi mozna vim vcem je problem s temi teckami a krabateni listu.
Dnes jsem na listu objevil takovou dlouhou uzkou cernou divnou mouchu .
tak jsem hned zacal na netu hledat cemu by to bylo podobalo nejvice asi trasnence akorat ze to melo 6-7 mm, o trasnence ale vsude pisou ze jsou mensi 1-3mm.
Tak nevim,urcite ale zkusim BIOOL.

Old Post 28-04-2012 v 16:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2018 - Prvy indoor/600w/cote d´ azur - 75 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7820490 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív