Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni indoor,600w,Tangerine dream
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 17

PS- FIMovani ci zastipovani se doporucuje nad 3.p. muzu za to ze uz holky jely na 4.patro?
Proto jsem vyzkousel FIM.

Jo ,tak jsem dle rady zkusil vypnout velky vetrak a behem 5.min 36 C .

Nejlepe pomohlo na snizeni teploty otevrit pri sviceni box ,ted mam dobrych 30C.
Ale budu to muset co nejdrive resit silnejsim odtahem nebo cool tube,nebo nevim jak,zadne rady krome tehle dvouch ktere jsem jeste nevyzkousel nezabraly.

Old Post 28-04-2012 v 17:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 18

Jj, tu stopadesátku si dej na přítah a na odtah si kup větrák aspoň 250m3/h..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 28-04-2012 v 17:51 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 19

Fiste- pockej odtah Ventilátor TT 150 - až 680 m3/h,ja ho mam zapojen na max.60w na tech 680 m3/h.
http://www.e-grow.cz/products/venti...-595-680-m3-h-/

Ted to teda nechapu, promin, :-) , proc mam davat na odtah slabsi nez mam ted?

Old Post 28-04-2012 v 19:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 20

Aha, já mám zhruba toto http://www.greenhome.cz/katalog/211002

Trochu nechápu ten cenovej rozdíl, ale to je vedlejší. Myslel jsem, že je to 150m3/h..
Tak teda hledej problém jinde, třeba přestaň topit v pokoji, nebo si odtah nasměruj ven z místnosti apod..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 28-04-2012 v 19:38 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 21

Nic se nedeje,i mistr tesar se obcas utne.
Ale ja sem moc rad ze se snazite pomoc, takze ok.

No abych te pravdu rek tak prave ze topeni v pokoji mam vyple co sem stavel box ale pro jistotu jsem ted na nej sahal. :-D
A odfuk mi jde samozrejme do otevrene vetracky primo z okna.
takovyhle veci jsem prave zkousel hned.
Svitim od vcerejska i v noci ale nepomaha to :-(
Musim mit zatim stale otevrenej box nez to vyresim.
Hodne lidi tu pise ze byly s cool tube nespokojeny nenapsaly ale proc.

Old Post 28-04-2012 v 20:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Zdravím, cooltube je imho špatná volba...

Co znamená: "A odfuk mi jde samozrejme do otevrene vetracky primo z okna."

edit: jako eurovka otevřená? V paneláku se to chová jinak než v baráku, pod střechou, atd... Je těžké takhle něco střílet od boku.... Na to tady jsou jiní střelci koukám...

Naposledy upravil 29-04-2012 v 00:16 AM

Old Post 28-04-2012 v 23:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 23

Microft-
Ahoj
No myslel jsem tim to ze odtah do flexi-roury je vyveden ven z okna,proste pryc na ulici.
Jo jsem v panelaku.
Nerozumim co myslis timhle-edit: jako eurovka otevřená?

Diky

Old Post 29-04-2012 v 09:00 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Euro-okno jsem myslel, tak to máš dobře řešený, to musí fungovat, v těch vedrech je normální, že to jde drobet nahoru, každopádně 30 by ty kytky měly dávat v klidu, píšou, že 20-30 ideál.. kytky rostou i ve větším horku, které je například v létě ve skleníku, tam je i přes 40, ale to je skleník...

Old Post 29-04-2012 v 10:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 25

Az nasetrim ,zkusim jeste koupit odtah prima-klima a to tt 150 zkusim dat na pritah,co myslis? Za mesic az to pokvete nemuzu nechavat otevrenej box,to by tak filtr byl absolutne zbytecnej atd.
http://www.e-grow.cz/products/prima...i-420-820m3-h-/

Old Post 29-04-2012 v 11:08 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

To je asi moc silný jako přítah, na to stačí něco s výkonem kolem 100 m3/hod, to bych si koupil spíš, nějaký vko nebo tak něco za pár korun, najdi si to na seznamu, třeba to zabere, pak bych se odpíchl dál.....

kdyžtak mi napiš pm, tady to za chvíli bude jen text a ne foto galerie...

Old Post 29-04-2012 v 12:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 27

nevím co je až zas tak špatné na cooltube? jasný že tedy stínidlo s horním odtahem je taky kvalitní volba no ale určitě stim budeš muset něco dělat než budou tyhle teploty stálé..My používáme v letním období CT a nemůžu si nějak stěžovat ale je to v malém boxu metr,,na metr by sme zvolily jinou variantu.určitě kvalitní odtah a ještě kvalitnější přítah ,,budeš muset ochlazovat přítahem teplej vzduch ale ta150 by měla stačit stima listama jak píšeš v panelu bývá dost problém s vlhkostí jak to řešíš?

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 29-04-2012 v 12:24 PM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 28

myguláš-
Vlhkost 70-80% jsem resil na zacatku v prvnim tydnu a kyti zacaly zloutnout a usychat ochabovat. Pak jsem tu nasel odkaz na tuhle stranku a od te doby vlhkost vubec neresim.
http://mandalaseeds.com/cz/Guides/G...eshooting-Guide
a holkam se hned zacalo darit.
Pokazde kdyz svetlo vypne tak poradne je poprasim vodou rucnim rozprasovacem,pak jeste parkrat,kdyz jsem doma,1x tydne phytaminem.

Domnivas se ze stinidlo s hornim odtahem,tt 150 do pritahu a prima-klima do odtahu srazi 38 C na 28C ?

Microft-
jakmile budu teda neco akutne resit tak se na tebe obratim primo,dik za to !

Old Post 29-04-2012 v 13:23 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 29

Domnívám se že určitě a svítit přez noc..máme teda CT a 400W ted venku30C přítah 100 a 150VKO na střídačku na časovač odtah 425m/hod primaklima na plno ve skřínce 28C ale je tím pádem nízká vlhkost pořešily sme to rozvodem potrubím od zvlhčovačky ke každé kytce(někde sem se to tu dočetl).když pustíme všechno naplno 26,6C ale to je o nachlazení

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 29-04-2012 v 14:55 PM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 30

Tak postupne to budu muset nakoupit. Zacnu prima-klimou na odtah a pritah TT 150 a pak uvidim co se stane....

Old Post 29-04-2012 v 15:10 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 31


Hruza a des !
Vcera jsem zjistil ze me kropenati listy,zkousel jsem nafotit notebookem detail listu ale nejde to bohuzel. Zeleny list ma v sobe jakoby svetle zelene tecky jako by v radach mezi zilkami a je jich tolik ze z vysky 1 m vypadaji listy ze jsou kropenate zelene.
Hned jsem sel koupit BIOOL,kdyz HPS zhasla tak jsem postrikal.
Dnes jsem na to koukal a a vypada to ze skudci jeste vice pritvrdily,zacaly zloutnout jeste k tomu spicky vetsiny listu i u te nejvetsi a nejkrasnejsi kyti.

Takhle vypada uz ta co jsem ji oholil az na kost.

Old Post 01-05-2012 v 17:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 32


Tady je ta nejkrasnejsi,nejvetsi ma 8 svejch vetvi a 2 ze zastipnuti.
Az na ty usychajici spiicky a kropenatou barvu, celkem dobry.

Old Post 01-05-2012 v 17:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2018 - Prvy indoor/600w/cote d´ azur - 75 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7977150 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív