Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » New York City Diesel
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

New York City Diesel Příspěvek č. 1

Lidi dopredu sa ospravedlnujem ked spamujem ale hladám tutok odrodu teda semená kde ich kúpit a ktorá seedbanka ich ponúka cena mi je uprdele nech to stojí čo to stojí !!! za jakékolvek infošky dakujem :-) (v hledání mi to vyhodilo len 4 linky preto ju hladám tu)

Old Post 23-08-2010 v 13:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 2

U attitude seedbank maji

Soma Seeds NYC Diesel

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 23-08-2010 v 14:09 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

super diki že sa nekdo ozval a dal si robotu poradit ale feminizované majú vypredané :-(( majú len regular tež tak :-(

Old Post 23-08-2010 v 18:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 4

http://www.amsterdammarijuanaseeds....=49&action=next
Nemam nijak odzkouseno, ale tady mas i feminizovane i nefem.

Old Post 23-08-2010 v 23:27 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Jo k+ ale tutok stránku si nechám jako poslednú alternatívu skor by som bral z nejakej českej slovenskej alebo z viedne (tam by sa niečo takéto nenašlo ?)

Old Post 24-08-2010 v 14:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 6

Našlo, ale musel by si hledat...
Tady je banka na klony ve Vídni, stačí si tam zajet koupit kolik klonů potřebuješ a hotovo. Budeš to mít mnohem jednoduší než ze semen.
http://www.floweryfield.com/produkte.php?sonstige

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 24-08-2010 v 16:04 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

to je premna trochu problém ceperit sa 150km do Viedne ale jako dalo by sa. No mne by vobec nevadilo kebyže pestujem zo semén nejde mi o výnos ale oto že každý kto totok pestoval hovoril že to je vražda !!!!!

Old Post 24-08-2010 v 19:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 8

nic proti ale soma seeds nevlastní NYCD ,kdesi sem cetl zeprej to ma jen stejny nazev , nevim co je na tom pravdy.

Old Post 25-08-2010 v 11:53 AM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

super takže si ma odradil :-) ale furt neprestávam verit v to že určite nejaké seedbanka na československu má NYCD (a vlastne s kerej banky pochádza NYCD ???) nenašiel som ho any v encyklopédii

Old Post 25-08-2010 v 16:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jebal
Stálý Člen

Karma uživatele Jebal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 35 

RE: Příspěvek č. 10

Tady máš NYCD od Somy ,original asi jen tak neseženeš

www.my-garden.cz

Zkus se mrknout po nějakých aukcích,třeba Seedbay někdy tam maj kříženci originálního NYCD, ale opravdu pochybuju že seženeš ten original

Old Post 25-08-2010 v 19:27 PM
Jebal je offline   Profil uživatele Jebal   Find more posts by Jebal   Foto galerie člena Jebal   Click here to Send Jebal a Private Message   Add Jebal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yuppie
Nový Člen

Karma uživatele Yuppie - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 4  

NYCD Příspěvek č. 11

Tuto odrudu mužu doporučit opravdovým fajnšmejkrům, kteří ocení dobrou chuť a není jejich cílem se "odpálit dosraček". V květu voní ovocně. Při kouření nekope a má velmi specifickou ovocnou příchuť. Roste docela vysoko, takže zavčas na květ. Stavy jsou velmi povzbuzující a vysmáté. Můžu doporučit.

Old Post 17-04-2011 v 17:22 PM
Yuppie je offline   Profil uživatele Yuppie   Find more posts by Yuppie   Foto galerie člena Yuppie   Click here to Send Yuppie a Private Message   Add Yuppie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimmorrison77
Stálý Člen

Karma uživatele jimmorrison77 - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 12

mám doma 4 matky, tak pokud budeš mít zájem mohu zajistit řezy
Jim

Old Post 18-01-2012 v 22:53 PM
jimmorrison77 je offline   Profil uživatele jimmorrison77   Find more posts by jimmorrison77   Foto galerie člena jimmorrison77   Click here to Send jimmorrison77 a Private Message   Add jimmorrison77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 13

Diesla sem jel asi trikrat a muzu jen dopurucit. Velkej vynos, luxusni chut. Kvet byl cca 75dni, ale stal za to Dal bych si ho znova

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Naposledy upravil ganja-steve 23-02-2012 v 09:00 AM

Old Post 19-01-2012 v 08:08 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od jimmorrison77
Zdar, tohoto modelu mám pět matek, tak pokud někdo bude chtít řezy, mohu zajistit, modelů mám víc druhů, tak pokud někdo tak PM


To že se někdo chlubí s klonama z Vídně mě nepřekvapuje , to že je někdo přeřezáva a prodáva mě taky nepřekvapuje , překvapuje mě reklama mimo bazar a tohle neni bazar , máš to za TB , pak to uklidim čau Hlava

Old Post 07-03-2012 v 01:16 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 15

http://www.nashgrowshop.cz/pyramids...ks/detail-2270/

1.INDOOR-200 W CFL-PYRAMIDSEEDS
2.INDOOR COCOS-200 W CFL-4 x SSH (Mr.Nice), 2 x Sweet Mendobog
Mast z indooru
Deimos-Budha seeds

Old Post 07-03-2012 v 07:00 AM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2052380 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív