Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
malasorte
Stálý Člen

Karma uživatele malasorte - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 50  

Dotaz Příspěvek č. 1

Jasne, ze to je vec kazdeho z vas, ale celkem by mne zajimalo, jak vznikla vase prezdivka tady na groweru a jestli ji pouzivate jeste nekde jinde. Kdyz uz se ptam, tak zacnu u sebe : Malasorte byl velikej borec v nejakym historickym filmu a mne se zalibilo, jak to jmeno zni a muj grower nick byl na svete.

Old Post 07-04-2002 v 16:42 PM
malasorte je offline   Profil uživatele malasorte   Find more posts by malasorte   Foto galerie člena malasorte   Click here to Send malasorte a Private Message   Add malasorte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Nápad netopeyr??? Příspěvek č. 2

No byly sme spatlaný na čundru a yá....yá sem celey večer myslel, že sem netopýr....taqy sem se taq choval....tak mi kámoši začali řikat netopejr. No a dyš sem si zakládal meylofku, tak už tam ňákey netopejr egzistoval....taq sem tam napsal netopeyr a bylo.... Pozděyš mi moye méno ovlivnilo i muy rukopis (y).

PS: Neska mi nigdo neřekne yinak než "netopejre"....teda kromě rodičů a holky (ty mi řikay mym nechutnym křestnim ménem na který neslyšim (David)....yo a eště kromě ušitelů terý mi nadávay mim nechutnym přímenim (....).

Old Post 07-04-2002 v 18:43 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
megadream
Nový Člen

Karma uživatele megadream - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 3

Já mám už asi 14 let přezdívku a je to vlastně moje druhý, nebo spíš první, jméno. No a na nick sem jen trochu pozměnil svou přezdívku.

Old Post 07-04-2002 v 18:43 PM
megadream je offline   Profil uživatele megadream   Find more posts by megadream   Foto galerie člena megadream   Click here to Send megadream a Private Message   Add megadream to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 4

Fallout 1 :-)))))

sice to nebyla zrovna kladná postava, ale to já taky nejsem :-)))

jinak některý moje maily se od tohodle nicku taky odvíjely a na chatech se takhle taky většinou vyskytuju :-)))

live ganja, live!!!

Old Post 07-04-2002 v 18:52 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 5

Tak moje přezdívka vznikla asi před deseti lety ještě na učňáku, když se tam rozebíraly různý kapely a zpěváci.
Kámoš o Dr. Albanovi:"Ten je špatnej, se nedá poslouchat." Já na to:"No není to zas tak hrozný, nějaký jeho songy se daj překousnout." A pak řek, že mi bude říkat Alban, když se ho tak zastávám. Ostatní se toho chytli a já si na to zvyknul a už bych neměnil . Na netu jí používám všude. Shodou okolností mi v práci říkaj Doktore, to zase z toho důvodu, že jsem dřív pracoval v nemocnici, ale je to dost dobrá náhoda .

Old Post 07-04-2002 v 18:54 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

prezdivka Příspěvek č. 6

Mno koukam jak jste se vsichni krasne dostali ke svemu nicku, takze i ja se pripojim. Ja ho sproste ukradl svemu otci, ktery ho pouzival uz pred hodne lety, je to pry zkratka naseho jmena z latiny, mno a jelikoz otec odesel pred par lety k do vecnych lovist, jeho prezdivku jsem si nechal..... Jinak ji pouzivam vzdy a vsude :o)

End

Old Post 07-04-2002 v 20:45 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 7

Asi pred 7lety, kdyz jsem zacal psat do jednoho elektronickyho casopisu (diskmagu), kterej vychazel tehdy jeste na Score CD, tak jsem si zvolil nick Aceman, postupem casu jsem pak pouzival uz jen zjednoduseny Ace, no a to je i muj soucasnej nickname. Staci mit jen trochu obrazotvornosti a pod cislici "4" si vybavit "A" s nedotazenou nozickou no a "3" je zase obraceny "E" .

Old Post 07-04-2002 v 21:01 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Palec nahoru dobre tema Příspěvek č. 8

ja ten vznik mam takovy suchy.....tak rikaji(li)vsem muzskym clenum rodiny kteri maji(meli) stejne primeni jak ja.....takze podle prijmeni


jo vlastne tady mam jine nick......moje normalni nick javor

[Edited by rastajohn on 07-04-2002 at 10:27 PM]

Old Post 07-04-2002 v 21:01 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 9

No vidite. Co clovek nevymylsi, aby mel originalni nick Muj nick je pouhe francouzke vyjadreni meho ktestniho jmena a vypada celkem bezne a tuctove. Ale za posledni 3 roky co travim na netu sem nenarazil na ceskych serverech, kde je nutna registrace, jeho duplikaci.
Kdyz uz na ni narazim, tak si ke svemu jmenu pridam jeste jedno c

Old Post 07-04-2002 v 21:20 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

jo, to ja mam vsude jiny nick, zda se mi to daleko bezpecnejsi aby se o me osobe dalo zjistit co nejmene veci. Jinak nick kif ani nevim kde jsem presne vzal ale mam dojem ze to znamena v nejakem jazyce marihuana.
A nedavno jsem objevil ze kif je i postava v serialu futurama

Old Post 07-04-2002 v 22:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička Peknej thread, Příspěvek č. 11

Jelikoz jsem magorem do jednoho filmu, ktery jsem videl nejmene 20x a porad se nej divat muzu v jakekoliv situaci a stavu a vzdycky me dostane...mam podle Mr. BLADE RUNNERa prezdivku Rick Deckard, kterou pouzivam veky vekuv.Pravda je, ze tenhle film nemam rad jen ja, ale dalsich X1000 dalsich lidi na celym svete, je tento nick vetsinou uz obsazen....vzal jsem tedy druhou postavu z tohoto filmu a vznikl BRYANT...podle Cpt.Bryanta

a takhle tyhle dva nicky stridam jak to jde...

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 07-04-2002 v 23:07 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 12

No - nevedel jsem ze zacatku, jak moc se zde budu angazovat, tak jsem zvolil latinsky 'zeleny', at se mi to dobre pamatuje. Jinde jej nepouzivam, jak z predchoziho plyne.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Naposledy upravil viridis 05-03-2003 v 12:43 PM

Old Post 08-04-2002 v 06:13 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 13

No přece ze Simpsonovic....:-)))

Old Post 08-04-2002 v 06:53 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

HH-TOP je podle vzoru ZZ TOP. Příspěvek č. 14

H H = Hieronymus Houdini, jméno vzniklé křížením mistra vizí se jménem mistra úniků.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 08-04-2002 v 07:04 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

Nápad Ddevil Příspěvek č. 15

Tak historie ddevila se zapocala leta pane cca 96-97....
Happy hardcore people, rave parties,hardcore parties, tecno, acid, trance, triphop, ....... ...... ...........
Tehdy sem byl velkym privrzencem tohoto hnuti a vlastnil sem supr drahe tricko....devils formula s takovym xichtikem malinkateho dablika...... no a udajne sem tomu xichtiku byl podobny a tak sem byl pro hromadu lidi devil........................................................
Mno a pak zacala era internetu (pro me) no a devil byl obsazeny.......
ale DDevil (maily,Grower) ci snad DDevill, (xchat,xko) nevypada spatne...dokonce bych rekl ze i lip ....... .
Ovsem za hranice virtualniho sveta svuj nick netaham....

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 08-04-2002 v 08:05 AM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 16

Walhalla?

tak ten nick uz mam... pockat... jo, prez jedenact let a je to muj pocitacovej nick. Zacal jsem jej pouzivat v hrach, kde jsem se tak pojmenovaval. Pak pred nejakymi osmi deviti lety jsem se tak zapsal do ICQ a od te doby uz jen vznikaji mutace, podle toho, zda je obsazeny ci nikoliv (walhalla2000, walhalla2002 atd)

Jinak pro ti kdoz to nevedi, tak walhalla je "raj", kam prijdou padli vikingsti bojovnici... A hezky to znelo... protoze uz od malicka mam rad pismeno W

Moje civilni prezdivka vsak zni jinak. Ta je tesnopisna zkratka meho krestniho jmena. Tak mi rikaji vsichni krome moji zeny a rodicu. Walhalla mi zase rikaji kluci v praci...

:-)

Old Post 08-04-2002 v 08:45 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0598530 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív