Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

na tech fotkach je to blbe videt.. maj bejt hermace jo?? ja bych otrhal ty vacky dokud nebudou sypat a dojel bych to vdyztak to uvaris nebo na has.... ale rek bych ze to pujde i kourit... kdyz se to moc neprcne.

Old Post 24-01-2012 v 11:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 50

http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=25

Old Post 24-01-2012 v 11:58 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakr
Stálý Člen

Karma uživatele Hakr - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 51

http://grower.cz/pestovani/navody/z...ojeni/7.html#23

Old Post 24-01-2012 v 12:11 PM
Hakr je offline   Profil uživatele Hakr   Find more posts by Hakr   Foto galerie člena Hakr   Click here to Send Hakr a Private Message   Add Hakr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 52

Spíše bych mu postnul toto a hledej šmudlo :P http://grower.cz/forum/showthread.p...5282#post365282

Old Post 24-01-2012 v 12:12 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filcka
Stálý Člen

Karma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 53




Tak sem zatím vše otrhal a vrátil zpět do boxu. Nebylo toho moc ale stejně jsem nasranej. :-(

Budou se dál tvořit nebo už žádne koule nenarostou????
Nějaké foto.

Old Post 24-01-2012 v 12:58 PM
Filcka je offline   Profil uživatele Filcka   Find more posts by Filcka   Foto galerie člena Filcka   Click here to Send Filcka a Private Message   Add Filcka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

EC je sice 0.5, ale je tam plná dávka hnojiv uvedená od výrobce..

Old Post 24-01-2012 v 13:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 55

ti tam někde prosvítá světlo nebo máš vysoké teploty? hlavně zjisti příčinu proč to hermí.. A od koho jsou ty geny? od Hlavy?

Old Post 24-01-2012 v 13:42 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od Gerlo
EC je sice 0.5, ale je tam plná dávka hnojiv uvedená od výrobce..


To schéma od výrobce je pouze orientační, řídit se musíš vlastním usudkem a podle toho jak ty kytky vypadají.

To používáš osmozu bo máš takovou zdrojovku? Já mám EC 0,5 pro čistou vodu.

Old Post 24-01-2012 v 15:03 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filcka
Stálý Člen

Karma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 57

NORM:

Svetlem to není do boxu nesvítí. Tepotou také ne, nedostane se přes 29. Jsem začínající grower, takže příčinu těžko sám odhalím.

Old Post 24-01-2012 v 16:05 PM
Filcka je offline   Profil uživatele Filcka   Find more posts by Filcka   Foto galerie člena Filcka   Click here to Send Filcka a Private Message   Add Filcka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 58

a nesvítí ti v boxu třeba nějaká dioda, třeba od regulátoru, časovače?? nebo přehnojení.. to je fakt těžko říct..
Ale rozhodně bych je tam nenechával..

Old Post 24-01-2012 v 17:12 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Pomoc Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od Filcka
Ahoj pěstuji indor v hlině, jsem v 25 dnu květu, 11x odruda Wodo Chronik a 5x odruda Chronik. Vše jde parádně, holky neprožili žádný stres. Dnes jsem zjistil že hlavně ve spodních částek se mi začali dělat pylové banánky. Ach jo. Je to na 7 kusech Wodo Chroniku. Na odrude Chronik nic. Všechny co měli banánky jsem hned vyndal z boxu. Ale co ted dal? Vyhodit napadené a dojet co zůstalo nebo se na vse vykašlat a zahodit cca. 40 dní svícení? Nebo to votrhat a zkusit doject? Poradte.


citace:
Původní příspěvek od NORM
ti tam někde prosvítá světlo nebo máš vysoké teploty? hlavně zjisti příčinu proč to hermí.. A od koho jsou ty geny? od Hlavy?


Tak vyřešeno , Filcka má u mě novou várku , jo jsou to kusy ode mě , nechápu , před ani ne půl rokem sem to testoval , aby se tohle nestalo , no matky jdu zařiznou a novy klony vyhodit , jistota je jistota , to se mi stalo teprv podruhé že bych nadělil někomu hermu , omlouvam se moje chyba , čau Hlava

Old Post 24-01-2012 v 17:13 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 60

Imho hořčík -přidej trochu hořké soli

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 24-01-2012 v 18:35 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Benny Hill
Nový Člen

Karma uživatele Benny Hill - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 61



Prosím pomoc,s growerem jsem začátečník,takže se musim chytit jiank tohle je 30.den květu,lístek je skoro z vrchu kytky,hnojim biobizz biobloom a topmax,tyto fleky se vyskytli v průběhu asi 5 dní,poraďte co stím,jinak odkazy na to co jsem už projel a nenašel nic tomu podobného,mě moc nepomůžou,ale dik

Old Post 24-01-2012 v 22:28 PM
Benny Hill je offline   Profil uživatele Benny Hill   Find more posts by Benny Hill   Foto galerie člena Benny Hill   Click here to Send Benny Hill a Private Message   Add Benny Hill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62


Ahoj, potrebuju poradit, tohle mi posledni dobou delaj vsechny kytky hnojeno Bcuzz (2tejdny na kvetu, zadny drasticky davkovani 1x tejden 1ml) ph 5,8, svistej v kokosu, kraje hadam na prehnojeni ale co ty fleky uprostred? to sami? je to propaleny skrz a suchy, pri doteku se to rozpadne

Old Post 25-01-2012 v 17:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andrelecht 3698
Nový Člen

Karma uživatele andrelecht 3698 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 4  

Hydroponie Příspěvek č. 63



zdravím growery a prosím o radu, začínají mi bělat listy od špiček, může to být plíšeň?

Old Post 28-01-2012 v 07:11 AM
andrelecht 3698 je offline   Profil uživatele andrelecht 3698   Find more posts by andrelecht 3698   Foto galerie člena andrelecht 3698     Add andrelecht 3698 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andrelecht 3698
Nový Člen

Karma uživatele andrelecht 3698 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 64

PH je 5,8
EC je okolo 1,70 - 1,75
je to hydro z Amazonu a řízky jsou asi týden starý
rozstřik je 10 min za 2 hodiny
400W osram, hnojivo canna vega A+B , kořenový stimulátor

Old Post 29-01-2012 v 09:47 AM
andrelecht 3698 je offline   Profil uživatele andrelecht 3698   Find more posts by andrelecht 3698   Foto galerie člena andrelecht 3698     Add andrelecht 3698 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2638180 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív