Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 33

JJ je to Rhizotonic.. a Ec nevím zda je nízké no.. z kohoutku me take teče 0.7.. přidam kořenak a tech 0.8, 0.9 tam je... uvidíme co to udela tedkom, jestli jsou vážne hladové.. ale zkoušel jsem to i přihnojit a nezdalo se že by to zabralo.. Jinač co mám vyzkoušené tak ec 1.2-1.4 při přepínaní na květ a holky krasne zdravý, tak jim nechtěl zase tolik solit.. ale třeba jsou fakt hladový ...




citace:
Původní příspěvek od bezdechu
Nebude to od toho kořeňáku? Já ho lil pokaždý ke kořenúm.. ale třeba to má tak jak to děláš být..

A co je to konkrétně za kořeňák.. Celej název? Jestli CANNA Rhizotonic tak ten na list ano.

Ale to EC je skutečně nízké, mě takovéto EC teče z kohoutku..

Old Post 21-01-2012 v 16:07 PM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 34


Zdar. prosím o radu. Vyskytla se mi tato věc na jedné kytce a jen na jednom vršku,jsou to feminizovaná semena - zahradnický substrát + perlit , keramzit , vermikompost.PH good (i výtoku). Teplota max 25 den , 21 noc.Hnojím Grotek.Vlhkost stabilně 35%.

Old Post 21-01-2012 v 21:56 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sarakan
Nový Člen

Karma uživatele sarakan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 35

pH je dobré a stále nic, vidím to asi na tu prachovou plíseň, řekl bych

Old Post 22-01-2012 v 16:06 PM
sarakan je offline   Profil uživatele sarakan   Find more posts by sarakan   Foto galerie člena sarakan   Click here to Send sarakan a Private Message   Add sarakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36


Caute, no hele dela se mi tohle na listech sice pozvolna, ale dela. Hodnoty: teplota D22/N19°C, vlhkost 68%, ph 5,8, EC 1,4 z RO !!. 20 den kvetu, rohoze, hnojeno Metropy. Trosku to vypada na nedostatek zinku, ale pri takovem mnozstvi hnojek, musi byt hojne pritomen i tento mikro-prvek. Dekuji predem za radu

Old Post 23-01-2012 v 17:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Help Me Please.. Příspěvek č. 37


Zdravím komunitu, hele lidi, nevíte čím by to mohlo být?
Myslím, že všecky aspekty jsou v pořádku..
Teď přepnuto na květ..
Vlhkost okolo 45%
Teplota 25/20°C
Hnojky Metrop
pH 6,2
EC 0,5
A to hlavní - DĚLÁ TO POUZE TOP44..

Old Post 23-01-2012 v 21:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 38

nějaké nuklární geny? jedeš z řezů? zeptej se matkáře...

Old Post 23-01-2012 v 22:06 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Řezy jsou z floweryfieldu.. Podle mě by tam měli mít všecko v cajku..

Old Post 23-01-2012 v 22:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 40

JA to mel z metropu taky a bylo na vine ph a nasledne spatny vstrebavani prvky. Zkus u metrou jit na 6,3 mi se to celkem osvedcilo pokud to bylo stabilne, pokud jedes v hline.

Old Post 23-01-2012 v 22:16 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

no jestli uz prepinas na kvet rek bych ze holky klidne 0,8-1,2 EC snesou prihnojil bych je, ale zda je to tim to ti nereknu.

Old Post 23-01-2012 v 22:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 42

tak prave ve flowery fieldu to v poradku rozhodne nemaji dela to vic veci od nic
proste lip zahnoj a nech to odrust, vzdy se mi to po chvili spravilo, nejhur co jsem mel byl shark shock

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 24-01-2012 v 06:39 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 43

a nemuže to byt nedostatkem nějakeho prvku ?podle mě ti to jede jak svin a malo hnojiš zkus tam přidat vide dusiku dřive se mi to stavalo jen u rostlin ktere rychle rostli a nestihali jim dorustat kořeny a tím i rostlina nestihala rříjinal dost prvku a jedine co mi na to pomohlo bylo http://www.advancednutrients.com/hy...information.php kterou sem dostal na veletrhu samozřejmě že to přisuzuji tomuto připravku i když to třeba nemuselo byt tím ale zkusim sem vše a nic jediné po tomto se začinalo zelenat a nově vytvořené listy už byli normalní :-(

Old Post 24-01-2012 v 08:11 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 44

Zvedni EC, během pár dnů to bude v cajku těch 0,5 je málo.

Old Post 24-01-2012 v 10:45 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Benny Hill
Nový Člen

Karma uživatele Benny Hill - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 13 

Obecné Na listech fleky co je tomu??prosím Příspěvek č. 45

30 den květu,hnojiva,biobizz bio bloom a topmax,fleky se objevili asi během 5 dnů,poraďtu co to je??co stím??díky

Old Post 24-01-2012 v 11:33 AM
Benny Hill je offline   Profil uživatele Benny Hill   Find more posts by Benny Hill   Foto galerie člena Benny Hill   Click here to Send Benny Hill a Private Message   Add Benny Hill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filcka
Stálý Člen

Karma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 38  

Dotaz Pomoc Příspěvek č. 46




Ahoj pěstuji indor v hlině, jsem v 25 dnu květu, 11x odruda Wodo Chronik a 5x odruda Chronik. Vše jde parádně, holky neprožili žádný stres. Dnes jsem zjistil že hlavně ve spodních částek se mi začali dělat pylové banánky. Ach jo. Je to na 7 kusech Wodo Chroniku. Na odrude Chronik nic. Všechny co měli banánky jsem hned vyndal z boxu. Ale co ted dal? Vyhodit napadené a dojet co zůstalo nebo se na vse vykašlat a zahodit cca. 40 dní svícení? Nebo to votrhat a zkusit doject? Poradte.

Old Post 24-01-2012 v 11:35 AM
Filcka je offline   Profil uživatele Filcka   Find more posts by Filcka   Foto galerie člena Filcka   Click here to Send Filcka a Private Message   Add Filcka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 47

HERMÁÁÁÁÁÁČ , bud si dej práci z trhaním samčích květů, nebo to zahod .... smazat :¨)

Old Post 24-01-2012 v 11:56 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 48

foto .. http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=55

Old Post 24-01-2012 v 11:57 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1432480 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív